Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Скачати реферат безкоштовно: ОБГРУНТУВАННЯ ЕФЕКТИВНОСТІ ТРАНСУРЕТРАЛЬНИХ МЕТОДІВ ЛІКУВАННЯ ЗВУЖЕНЬ СЕЧІВНИКА У ЧОЛОВІКІВ

Загрузка...

ОБГРУНТУВАННЯ ЕФЕКТИВНОСТІ ТРАНСУРЕТРАЛЬНИХ МЕТОДІВ ЛІКУВАННЯ ЗВУЖЕНЬ СЕЧІВНИКА У ЧОЛОВІКІВ / сторінка 8

Назва:
ОБГРУНТУВАННЯ ЕФЕКТИВНОСТІ ТРАНСУРЕТРАЛЬНИХ МЕТОДІВ ЛІКУВАННЯ ЗВУЖЕНЬ СЕЧІВНИКА У ЧОЛОВІКІВ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
15,56 KB
Завантажень:
425
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0
Загрузка...
Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
Бужування для лікування звужень сечівника використовують при лікуванні звужень протяжністю до 5 мм при повній відсутності змін в парауретральних тканинах. Спроби використання методу при інших показаннях приречені на 100 % рецидив захворювання.
4. Показаннями для виконання внутрішньої оптичної уретротомії як монометоду є звуження сечівника протяжністю до 10 мм та відсутність гострих запальних процесів з боку сечівника, сечового міхура, передміхурової залози, органів калитки.
5. Доведено, що трансуретральна резекція звужень сечівника являється універсальною для різних локалізацій звужень і являється операцією вибора при лікуванні звужень сечівника незалежно від їх етіології та протяжності, що дозволило знизити до 6,2 % кількість рецидивів захворювання і у 97,6 % відновити самостійне контрольоване сечовипускання.
6. Система реабілітації хворих на звуження сечівника включає диспансерний нагляд: кожні три місяці в перший рік після втручання, один раз в 6 місяців на другий рік та раз на рік після другого року з моменту втручання, а також самоспостереження хворих з визначенням самопочуття, середньої швидкості сечовипускання, часу сечовипускання та якості життя.
7. Доказано, що обґрунтований вибір трансуретральних методів для лікування звужень сечівника дозволяє повністю відмовитись від використання відкритих оперативних втручань та покращити якість життя у 96,7 % хворих.
ПРАКТИЧНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ
1. Внутрішня оптична уретротомія з трансуретральною резекцією являється методом вибору при лікуванні звужень сечівника любої протяжності і локалізації. Перевагою методу є невелика тривалість втручання, точний розтин тканини під оптичним контролем, можливість повторного виконання втручання.
2. При протяжності звуження до 10 мм і відсутності змін в парауретральних тканинах слід використовувати внутрішню оптичну уретротомію.
3. Бужування являється вимушеною мірою в лікуванні звужень сечівника і може використовуватись при лікуванні звужень протяжністю до 5 мм при відсутності змін в пара- уретральних тканинах.
4. Сучасні трансуретральні втручання при лікуванні звужень сечівника дозволяють у 97,6 % відновити самостійне сечовипускання, нормалізувати показники урофлоуметрії, покращити якість життя і являються альтернативою відкритим оперативним втручанням.
5. Запропонований алгоритм діагностики і лікування звужень сечівника сприяє вибору раціонального методу трансуретрального втручання в залежності від протяжності звуження та наявності змін в парауретральних тканинах.
ПЕРЕЛІК РОБІТ, ОПУБЛІКОВАНИХ ЗА ТЕМОЮ ДИСЕРТАЦІЇ
1. Возіанов С.О., Вініченко В.І., Байло О.В. Використання бужування та трансуретральної резекції в лікуванні післятравматичних звужень сечівника // Практична медицина.- 2000.- Т. 8.- С. 114-115. Здобувач самостійно провів аналіз та обробку результатів, брав участь у підготовці статті до друку.
2. Возианов А.Ф., Возианов С.А., Виниченко В.И., Байло О.В. Эндоуретральные методы лечения стриктур уретры у мужчин // Здоровье мужчины.- 2003.- № 4.- С. 102-104.
Здобувач самостійно провів аналіз та обробку результатів, брав участь у підготовці статті до друку.
3. Возианов А.Ф., Возианов С.А., Пасечников С.П., Виниченко В.И., Байло О.В. Возможности эндоскопических операций при лечении стриктур мочеиспускательного канала // Здоровье мужчины.- 2004.- № 4.- С. 118-119.
Здобувач самостійно провів аналіз та обробку матеріалів, брав участь у підготовці статті до друку.
4. Возіанов О.Ф., Возіанов С.О., Вініченко В.І., Байло О.В. Ендоскопічні методи лікування звужень сечівника у чоловіків // Клінічна хірургія.- 2003.- № 7.- С. 50-52. Здобувач самостійно провів аналіз та обробку результатів, брав участь у підготовці статті до друку.
5. Возіанов С.О., Вініченко В.І., Байло О.В. Аналіз результатів ендоуретрального оперативного лікування постгоноройних звужень сечівника у чоловіків // Матеріали науково-практ. конф. “Актуальні питання урології”.- Чернівці, 2003.- С. 69-71.
Здобувач самостійно провів аналіз та обробку результатів дослідження, брав участь у підготовці статті до друку.
Загрузка...

Завантажити цю роботу безкоштовно
Загрузка...
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
Реферат на тему: ОБГРУНТУВАННЯ ЕФЕКТИВНОСТІ ТРАНСУРЕТРАЛЬНИХ МЕТОДІВ ЛІКУВАННЯ ЗВУЖЕНЬ СЕЧІВНИКА У ЧОЛОВІКІВ

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок