Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ОБГРУНТУВАННЯ ЕФЕКТИВНОСТІ ТРАНСУРЕТРАЛЬНИХ МЕТОДІВ ЛІКУВАННЯ ЗВУЖЕНЬ СЕЧІВНИКА У ЧОЛОВІКІВ

Загрузка...

ОБГРУНТУВАННЯ ЕФЕКТИВНОСТІ ТРАНСУРЕТРАЛЬНИХ МЕТОДІВ ЛІКУВАННЯ ЗВУЖЕНЬ СЕЧІВНИКА У ЧОЛОВІКІВ

Назва:
ОБГРУНТУВАННЯ ЕФЕКТИВНОСТІ ТРАНСУРЕТРАЛЬНИХ МЕТОДІВ ЛІКУВАННЯ ЗВУЖЕНЬ СЕЧІВНИКА У ЧОЛОВІКІВ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
15,56 KB
Завантажень:
425
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0
Загрузка...
Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
Інститут урології АМН України
БАЙЛО Олег Володимирович
УДК 616.643-007.271-073-089
ОБГРУНТУВАННЯ ЕФЕКТИВНОСТІ ТРАНСУРЕТРАЛЬНИХ
МЕТОДІВ ЛІКУВАННЯ ЗВУЖЕНЬ СЕЧІВНИКА У ЧОЛОВІКІВ
14.01.06 – урологія
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата медичних наук
Київ – 2007
Дисертацією є рукопис
Робота виконана в Інституті урології АМН України
Науковий керівник: доктор медичних наук, професор
Возіанов Сергій Олександрович,
Інститут урології АМН України,
завідувач відділу рентген-
ендоурології і літотрипсії
Офіційні опоненти: доктор медичних наук, професор
Зеляк Микола Володимирович,
Івано-Франківський державний медичний
університет МОЗ України,
завідувач кафедри урології;
доктор медичних наук, професор
Шуляк Олександр Владиславович,
Львівський національний медичний університет
ім. Данила Галицького МОЗ України,
доцент кафедри урології
Провідна установа: Одеський державний медичний університет МОЗ України,
кафедра урології і нефрології, м. Одеса
Захист відбудеться 29.05.2007 року о 13 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.615.01 Інституту урології АМН України за адресою: 04053, м. Київ, вул. Ю. Коцюбинського, 9-а.
З дисертацією можна ознайомитись в бібліотеці Інституту урології АМН України за адресою: 04053, м. Київ, вул. Ю. Коцюбинського, 9-а.
Автореферат розісланий 18.04.2007 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради,
кандидат медичних наук Л.М.Старцева
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Лікування звужень сечівника є однією із найбільш актуальних проблем урології і обумовлюється збільшенням кількості хворих на дане захворювання, яке призводить до великого відсотку інвалідізації, та відсутністю “золотого стандарту” при його лікуванні. Численні літературні дані по даному питанню [D.Dubey et al., 2003; K.C.Hsiao et al., 2003; S.Park et al., 2004] містять суперечливі вказівки про тактику у відношенні звужень сечівника і недостатньо відображають патогенез захворювання, що, в свою чергу, призводить до використання малоефективних методів лікування, які погіршують клінічний перебіг захворювання і нерідко роблять хворобу невиліковною.
Розвиток сучасної науки привів до створення цілком нової діагностичної і лікувальної ендоскопічної техніки. Створені набори резектоскопів, оптичних уретротомів різних фірм. Це призвело до розробки і нових методик оперативних втручань.
На думку О.Ф.Возіанова і В.І.Виниченко [2003], на жаль, і сьогодні розповсюдженість звужень сечівника не має тенденції до зниження. Цьому також сприяють збільшення травматизму з тяжким пошкодженням кісток тазу і тазових органів. Часто звуження сечівника виникає після простатектомії або трансуретральної резекції передміхурової залози з приводу гіперплазії її або раку [О.Ф.Возіанов, В.І.Виниченко, 2004; М.Ф.Трапезникова и соавт., 2004; V.Pansadoro, P.Emilliozzi, 1999; Y.Akai et al., 2000].
Звертають на себе увагу значні розбіжності результатів різних досліджень, недостатнє висвітлення ефективності відновлення уродинамічних показників сечових шляхів при використанні трансуретральних методів відновлення пасажу сечі, недостатньо проводиться аналіз ранніх і віддалених результатів лікування, не вирішені питання реабілітації хворих на звуження сечівника, відсутні чіткі показання до вибору методу, послідовності та етапності лікування і ведення післяопераційного періоду в залежності від характеру звуження та визваних ним ускладнень. Все це підтверджує аргументованість вибору дисертаційного дослідження.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Дисертація являється фрагментом науково-дослідних тем Інституту урології АМН України, номери державної реєстрації 0100U000269, 0103U003321. Дисертаційна робота пройшла біоетичну експертизу.
Мета роботи. Покращити результати лікування хворих на звуження сечівника шляхом розробки науково обґрунтованої раціональної тактики використання трансуретральних втручань з післяопераційним моніторингом.
Задачі дослідження:
1. Проаналізувати найближчі та віддалені результати лікування і оцінити ефективність трансуретральних методів з визначенням їх місця в комплексному лікуванні звужень сечівника у чоловіків.
Загрузка...

Завантажити цю роботу безкоштовно
Загрузка...
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
Реферат на тему: ОБГРУНТУВАННЯ ЕФЕКТИВНОСТІ ТРАНСУРЕТРАЛЬНИХ МЕТОДІВ ЛІКУВАННЯ ЗВУЖЕНЬ СЕЧІВНИКА У ЧОЛОВІКІВ

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок