Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Обгрунтування раціональних параметрів виконавчих механізмів верстатів-качалок

Обгрунтування раціональних параметрів виконавчих механізмів верстатів-качалок

Назва:
Обгрунтування раціональних параметрів виконавчих механізмів верстатів-качалок
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
15,64 KB
Завантажень:
30
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКИЙ національний ТЕХНІЧНИЙ
УНІВЕРСИТЕТ НАФТИ І ГАЗУ
Харун Віктор Романович
УДК 622.276.53.05-886
Обгрунтування раціональних
параметрів виконавчих механізмів
верстатів-качалок
 
Спеціальність 05.05.12 – Машини нафтової та газової промисловості
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Івано-Франківськ – 2004


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник: доктор технічних наук,
професор Малько Богдан Дмитрович,
Івано-Франківський національний технічний
університет нафти і газу, завідувач кафедрою механіки машин
Офіційні опоненти: доктор технічних наук, професор
Заміховський Леонід Михайлович
Івано-Франківський національний технічний
університет нафти і газу, завідувач кафедрою
комп’ютерних технологій в системах управління та автоматики
кандидат технічних наук
Лігоцький Микола Володимирович
ВАТ “Укрнафта”,
начальник технічного управління
Провідна установа: ВАТ “Український нафтогазовий інститут”,
м. Київ.
Захист відбудеться “ 23 ” грудня_____ 2004р. о 1000 на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 20.052.04 в Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу за адресою: 76019, м.Івано-Франківськ, вул.Карпатська, 15.
З дисертацією можна ознайомитись в науково-технічній бібліотеці Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу за адресою: 76019, м.Івано-Франківськ, вул.Карпатська, 15.
Автореферат розісланий “ _21_” листопада___ 2004p.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Корнута О.В.


загальна характеристика роботи
Актуальність теми. Аналіз виконаних науково-дослідних робіт, по дослідженню конструкцій існуючих верстатів-качалок, а також умов роботи глибинного обладнання показали, що існує резерв для вдосконалення їх конструкцій та раціонального вибору характеристик виконавчих механізмів.
На практиці, при експлуатації свердловини, визначення технічного стану глибинного та наземного обладнання проводиться на основі порівняння дійсних навантажень, отриманих безпосередніми вимірюваннями та теоретичних розрахунків. В зв’язку з цим є важливою задача розробки достовірної математичної моделі свердловинної штангової глибинонасосної установки (СШНУ), а для створення якісних систем діагностики та управління верстатом-качалкою - моделювання режимів роботи глибинонасосної установки. Це дає можливість вдосконалити методики прогнозування технічного стану глибинного насосу, навантаженості штангової колони та здійснювати управління верстатом-качалкою з найменшими затратами енергії.
Сучасна комп’ютерна техніка та впровадження її в усіх галузях нафтової промисловості дозволяє скоротити значні об’єми обчислень і перейти від спрощених моделей до математичних моделей верстатів-качалок, що враховують найповніше геометричні, кінематичні та експлуатаційні параметри як наземного, так і глибинного обладнання свердловини.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами.
Дисертаційна робота виконувалась в рамках наступних науково-дослідних робіт: “Розробка методики побудови карт ізобар і визначення середньозваженого тиску шляхом моделювання на ПЕОМ полів пластових тисків” державна реєстрація № 0102U001431 (2001-2002р.); “Обгрунтування засобів і методів контролю параметрів і режимів роботи верстатів-качалок” (2002-2003р); комплексної держбюджетної теми “Розробка нових технологій подовження ресурсу та підвищення ефективності роботи нафтогазового обладнання” державна реєстрація № 0104U004087 на 2004-2006р Міністерства освіти і науки України.
Мета і задачі дослідження.
Метою роботи є підвищення ефективності роботи СШНУ шляхом раціонального вибору параметрів виконавчого механізму і забезпечення якісного зрівноваження верстата-качалки.
Задачі досліджень:
1
Розробити математичну модель свердловинної штангової глибинонасосної установки з врахуванням кінематичних і масових характеристик виконавчого механізму та параметрів глибинного обладнання.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 



Реферат на тему: Обгрунтування раціональних параметрів виконавчих механізмів верстатів-качалок

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок