Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> формування стилю мислення суб’єкта державно-управлінської діяльності: теоретико-методологічні аспекти

формування стилю мислення суб’єкта державно-управлінської діяльності: теоретико-методологічні аспекти

Назва:
формування стилю мислення суб’єкта державно-управлінської діяльності: теоретико-методологічні аспекти
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
18,82 KB
Завантажень:
428
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
Дніпропетровський Регіональний Інститут
Державного Управління
Національної Академії Державного Управління
при Президентові України
ВІТЕР Дмитро Володимирович
УДК 35.001: 364.126
формування стилю мислення суб’єкта державно-управлінської діяльності: теоретико-методологічні аспекти
25.00.01 – теорія та історія державного управління
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата наук з державного управління
ДНІПРОПЕТРОВСЬК – 2007


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Дніпропетровському регіональному інституті державного управління Національної академії державного управління при Президентові України.
Науковий керівник – доктор філософських наук, професор
РЕШЕТНІЧЕНКО Андрій Володимирович,
Академія митної служби України,
професор кафедри філософії та соціально-
політичних дисциплін.
Офіційні опоненти: доктор наук з державного управління, доцент
МАРТИНЕНКО Василь Миколайович,
Харківський регіональний інститут державного
управління Національної академії державного
управління при Президентові України,
завідувач кафедри державної кадрової політики;
кандидат наук з державного управління, старший
науковий співробітник
КАЛЬНИШ Юрій Григорович,
Миколаївський державний гуманітарний
університет ім. Петра Могили,
доцент кафедри державної служби.
Провідна установа – Академія муніципального управління,
кафедра державного управління
та місцевого самоврядування, м. Київ.
Захист відбудеться 22 лютого 2007 р. о 14 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 08.866.01 в Дніпропетровському регіональному інституті державного управління Національної академії державного управління при Президентові України за адресою: м. Дніпропетровськ, вул. Гоголя, 29, к. 104.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Дніпропетровського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України (49044, м. Дніпропетровськ, вул. Гоголя, 29).
Автореферат розісланий 18 січня 2007 р.
Учений секретар
спеціалізованої вченої ради В.М. Дрешпак
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Розвиток державного управління в умовах реформування українського суспільства супроводжується зміною світоглядних засад, соціальних норм і цінностей, змінами в суспільній свідомості, що відображається в стилі мислення суб’єкта державно-управлінської діяльності, обумовлюючи зміни принципів і методів державного управління. Нагальна потреба у формуванні та розвитку нових стилів мислення суб’єкта державно-управлінської діяльності обумовлена тим, що соціокультурна, економічна й політична трансформація суспільства встановлює більш жорсткі вимоги до державного управління. Сучасні процеси децентралізації влади та підвищення відповідальності органів державної влади за наслідки рішень, що приймаються, обумовлюють необхідність зміни існуючих стилів мислення суб’єкта державно-управлінської діяльності й відповідних змін принципів і методів державного управління.
Завдання всебічного сприяння розвитку творчих, інноваційних, конструктивних стилів мислення суб’єктів державно-управлінської діяльності і сьогодні залишається актуальним у силу домінування в суспільстві утилітарних, гіперконформних, аморфних та інших віджилих і деструктивних за своєю природою стилів мислення. Сталі стилі мислення впливають на формування соціальної позиції та соціальну активність суб’єкта державно-управлінської діяльності і, в залежності від соціальної ситуації в суспільстві, можуть носити як позитивний, конструктивний, так і негативний, деструктивний характер. Відсутність сучасних та використання сталих стилів мислення може призводити до відокремлення суб’єкта державно-управлінської діяльності від процесів суспільного розвитку, знижувати його значення як рушійної сили розвитку суспільства. Виступаючи головною причиною стримування суспільно-політичної, соціальної, громадської активності, редуковані стилі мислення призводять до викривлень у реалізації освітніх, правових, економічних, соціокультурних та інших основних функцій розвитку суспільства, деформуючи соціальну структуру суспільства.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 Реферат на тему: формування стилю мислення суб’єкта державно-управлінської діяльності: теоретико-методологічні аспекти

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок