Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ОБГРУНТУВАННЯ СТРАТЕГІЧНИХ РІШЕНЬ З РОЗВИТКУ ПІДПРИЄМСТВ В РИНКОВИХ УМОВАХ

ОБГРУНТУВАННЯ СТРАТЕГІЧНИХ РІШЕНЬ З РОЗВИТКУ ПІДПРИЄМСТВ В РИНКОВИХ УМОВАХ

Назва:
ОБГРУНТУВАННЯ СТРАТЕГІЧНИХ РІШЕНЬ З РОЗВИТКУ ПІДПРИЄМСТВ В РИНКОВИХ УМОВАХ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
20,66 KB
Завантажень:
369
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
Метою дисертаційного дослідження є розробка методики обгрунтування
стратегічних альтернатив розвитку підприємства за допомогою моделюв
ання процесів його діяльності


МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ТЕХНОЛОГІЇ ТА ДИЗАЙНУ
Зубко Тетяна Леонідівна
УДК 65.012:338.2
ОБГРУНТУВАННЯ СТРАТЕГІЧНИХ РІШЕНЬ З РОЗВИТКУ ПІДПРИЄМСТВ В РИНКОВИХ УМОВАХ
Спеціальність 08.00.04 - Економіка та управління підприємствами
(легка промисловість)
Автореферат дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Київ – 2007
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Київському національному університеті технологій та дизайну Міністерства освіти і науки України (м. Київ)
Науковий керівник: кандидат технічний наук, доцент
Бокій Володимир Іванович,
Київський національний університет технологій та
дизайну МОН України,
професор кафедри менеджменту
Офіційні опоненти: доктор технічних наук, професор
Рожок Володимир Давидович,
Київський економічний інститут
менеджменту (ЕКОМЕН), ректор
 
кандидат економічних наук, доцент
Стовба Тетяна Анатоліївна,
Херсонський національний технічний
університет МОН України,
доцент кафедри менеджменту та маркетингу
Захист відбудеться 18 грудня 2007 р. о 14.00 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.102.05 у Київському національному університеті технологій та дизайну МОН України за адресою: 01011, м. Київ, вул. Немировича-Данченка, 2, зал засідань.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Київського національного університету технологій та дизайну МОН України за адресою: 01011, м. Київ, вул. Немировича-Данченка, 2.
Автореферат розіслано 17 листопада 2007 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради І.О. Тарасенко
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Тенденції розвитку України та високий рівень мінливості ринкового середовища зумовлюють провідне значення проблем розробки стратегічних рішень з розвитку промислових підприємств на основі системного підходу. Це визначено тим, що стратегічні рішення включають в себе систему заходів з оптимізації його діяльності, а науковий підхід щодо їх розробки передбачає формування методологічної бази та сукупності різноманітних засобів удосконалення, спрощення й універсалізації зазначеного процесу. Такими засобами є моделі і методи аналізу, оцінки, прогнозування розвитку підприємства та стану його діяльності. Основною проблемою на шляху реалізації таких підходів є недостатність існуючого теоретико-методологічного забезпечення процесу обґрунтування стратегічних рішень.
Теоретичні та практичні аспекти розробки стратегічних рішень та стратегічного управління підприємствами знайшли відображення в наукових працях вчених: Р. Акоффа, І. Ансоффа, О.С. Віханського, В.Г. Герасимчука, О.П. Градова, І.А. Ігнатьєвої, Ф. Котлера, М.М. Мартиненка, М. Портера, А.О. Старостиної, З.Є. Шершньової та інших. Проблеми системного підходу до вирішення проблеми висвітлено у роботах таких фахівців як: В.С. Анфілатов, Є.А. Єрохіної, О.О. Пономаренко, В.О Пономаренко та ін.
Методологічні підходи до розробки системи економіко-математичних моделей розвитку та функціонування мікроекономічних об'єктів в умовах невизначеності опубліковані в наукових працях вітчизняних вчених: Н.Е. Бойцун, Н.П. Бусленко, В.В. Вітлінського, В.М. Гейця, В.І. Голікова, Г.П. Іспіряна, М.М. Лепи, Ю.Г. Лисенка, І.М. Ляшенка, А.Н. Марюти, В.Д. Рожка та ін.
У той же час результати наведених досліджень не вичерпують усього комплексу проблем, пов'язаних з формуванням стратегії підприємницької діяльності господарюючих суб'єктів. Як правило, існуючі наукові підходи щодо розробки стратегічних рішень носять загальний характер, що обмежує сферу їхнього застосування через специфічні галузеві особливості. У більшості досліджень невизначеність розглядається як агрегована властивість зовнішнього середовища, а зміст її аналізу суттєво звужується до вивчення особливостей впливу нестабільності зовнішнього середовища на роботу підприємств.
Актуальність проблем дисертаційної роботи зумовлюється ще й тим, що легка промисловість в Україні представлена великою кількістю підприємств, кожне з яких намагається розробити свою стратегію діяльності.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
Реферат на тему: ОБГРУНТУВАННЯ СТРАТЕГІЧНИХ РІШЕНЬ З РОЗВИТКУ ПІДПРИЄМСТВ В РИНКОВИХ УМОВАХ

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок