Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ОДЕРЖАННЯ СТАБІЛІЗОВАНОЇ ПОЛІМЕРНОЇ СІРКИ ІЗ НАТРІЮ ТІОСУЛЬФАТУ ЯК ВІДХОДУ ПРОМИСЛОВИХ ВИРОБНИЦТВ

ОДЕРЖАННЯ СТАБІЛІЗОВАНОЇ ПОЛІМЕРНОЇ СІРКИ ІЗ НАТРІЮ ТІОСУЛЬФАТУ ЯК ВІДХОДУ ПРОМИСЛОВИХ ВИРОБНИЦТВ

Назва:
ОДЕРЖАННЯ СТАБІЛІЗОВАНОЇ ПОЛІМЕРНОЇ СІРКИ ІЗ НАТРІЮ ТІОСУЛЬФАТУ ЯК ВІДХОДУ ПРОМИСЛОВИХ ВИРОБНИЦТВ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
17,22 KB
Завантажень:
195
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ “ЛЬВІВСЬКА ПОЛІТЕХНІКА”
ПОЗНЯК ІГОР ВІКТОРОВИЧ
УДК 661.21
ОДЕРЖАННЯ СТАБІЛІЗОВАНОЇ ПОЛІМЕРНОЇ СІРКИ ІЗ НАТРІЮ ТІОСУЛЬФАТУ ЯК ВІДХОДУ ПРОМИСЛОВИХ ВИРОБНИЦТВ
05.17.01. - Технологія неорганічних речовин
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
ЛЬВІВ – 2007
Дисертацією є рукопис
Робота виконана | в Національному університеті “Львівська політехніка”
Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник | доктор технічних наук, професор
Калимон Ярослав Андрійович
Національний університет “Львівська політехніка”
професор кафедри хімії і технології неорганічних речовин
Офіційні опоненти: | доктор технічних наук, професор
Крикливий Дмитро Ізотович
Вінницький державний педагогічний університет
професор кафедри хімії
кандидат технічних наук
Костів Іван Юрійович
Державний науково-дослідний інститут галургії,
в.о. директора
Захист відбудеться 15 жовтня 2007 року о 1100 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 35.052.09 при Національному університеті “Львівська політехніка” за адресою: 79013, м. Львів-13, пл. Св.Юра, 9, корпус 9, ауд. 214.
З дисертацією можна ознайомитись в бібліотеці Національного університету “Львівська політехніка” (79013, м. Львів, вул. Професорська, 1).
Автореферат розісланий 13 вересня 2007р.
Вчений секретар спеціалізованої
вченої ради, к.т.н., доцент Атаманюк В.М.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність роботи. Полімерна сірка – це спеціальний продукт, який має ряд важливих, цінних і специфічних властивостей, завдяки яким все ширше застосовується в багатьох галузях народного господарства. Заміна ромбічної сірки на полімерну забезпечує технічний прогрес у різних виробництвах, приводить до різкого покращення товарних властивостей гумовотехнічних та багатьох інших виробів. Світове виробництво полімерної сірки прогресивно зростає. В Україні відсутнє промислове виробництво цього продукту, потреби задовольняються за рахунок імпорту.
Традиційні методи виробництва полімерної сірки із грудкової мають ряд серйозних недоліків, внаслідок яких на території країн СНД промислове її виробництво практично відсутнє. Тому є гостра потреба в розробленні ефективніших і економічніших технологій, особливо на базі вторинної сірковмісної сировини, яка в наростаючих обсягах накопичується на багатьох підприємствах.
На кафедрі технології неорганічних речовин Національного університету “Львівська політехніка” запропонована і розроблена нова технологія полімерної сірки кислотним розкладом розчину натрію тіосульфату, яка характеризується простотою в технологічному і апаратурному аспектах, є ефективною і економічною. Вона розроблена на базі хімічно чистого натрію тіосульфату. Великий інтерес представляє використання промислових відходів нафтохімічних, коксохімічних та багатьох інших виробництв, що містять натрію тіосульфат та інші речовини, тому здебільшого не використовуються і накопичуються. Залучення вказаних відходів у виробництво полімерної сірки дало б змогу забезпечити народне господарство дешевим продуктом. Відтак розроблення технології полімерної сірки на базі вторинної натрію тіосульфатної сировини представляє значний теоретичний і практичний інтерес, має економічне і екологічне значення.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Дисертаційна робота відповідає науковому напрямку кафедри хімії і технології неорганічних речовин Національного університету “Львівська політехніка” (ХТНР НУ”ЛП”), виконувалась за планом “Розробка теоретичних і технологічних основ вилучення сірководню з некисневмісних газів хінгідронним методом” згідно з науково-технічною програмою Міністерства освіти України (номер Державної реєстрації 0104U002327). Роль автора у виконанні вказаної теми полягала у розробленні теоретичних і технологічних основ перероблення відпрацьованого хінгідронного розчину у полімерну сірку.
Мета й задачі досліджень. Мета цієї дисертаційної роботи полягає у розробленні теоретичних основ і технологічних процесів стабілізованої полімерної сірки із натрію тіосульфат них відходів промислових виробництв.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: ОДЕРЖАННЯ СТАБІЛІЗОВАНОЇ ПОЛІМЕРНОЇ СІРКИ ІЗ НАТРІЮ ТІОСУЛЬФАТУ ЯК ВІДХОДУ ПРОМИСЛОВИХ ВИРОБНИЦТВ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок