Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ВДОСКОНАЛЕННЯ ШВИДКІСНО-СИЛОВИХ ЯКОСТЕЙВ УДАРНИХ ПРИЙОМАХ КІКБОКСЕРІВНА ЕТАПІ ПОПЕРЕДНЬОЇ БАЗОВОЇ ПІДГОТОВКИ

ВДОСКОНАЛЕННЯ ШВИДКІСНО-СИЛОВИХ ЯКОСТЕЙВ УДАРНИХ ПРИЙОМАХ КІКБОКСЕРІВНА ЕТАПІ ПОПЕРЕДНЬОЇ БАЗОВОЇ ПІДГОТОВКИ

Назва:
ВДОСКОНАЛЕННЯ ШВИДКІСНО-СИЛОВИХ ЯКОСТЕЙВ УДАРНИХ ПРИЙОМАХ КІКБОКСЕРІВНА ЕТАПІ ПОПЕРЕДНЬОЇ БАЗОВОЇ ПІДГОТОВКИ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
14,47 KB
Завантажень:
187
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
ЛЬВІВСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ ІНСТИТУТ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ
ЯРЕМКО Марина Олександрівна
УДК: 796.012.1:796.839
 
ВДОСКОНАЛЕННЯ ШВИДКІСНО-СИЛОВИХ ЯКОСТЕЙ
В УДАРНИХ ПРИЙОМАХ КІКБОКСЕРІВ
НА ЕТАПІ ПОПЕРЕДНЬОЇ БАЗОВОЇ ПІДГОТОВКИ
24.00.01 – Олімпійський і професійний спорт
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата наук з фізичного виховання і спорту
Львів – 2001
Дисертацією є рукопис.
Роботу виконано у Львівському державному інституті фізичної культури Державного комітету молодіжної політики, спорту і туризму України.
Науковий керівник: кандидат педагогічних наук, доцент ЛИНЕЦЬ МИХАЙЛО МИХАЙЛОВИЧ, Львівський державний інститут фізичної культури, завідувач кафедри теорії і методики олімпійського і професійного спорту.
Офіційні опоненти: доктор педагогічних наук, професор САХНОВСЬКИЙ КОСТЯНТИН ПАВЛОВИЧ, Державний науково-дослідний інститут фізичної культури і спорту, директор; кандидат педагогічних наук, доцент САВЧИН МИРОН ПЕТРОВИЧ, Львівський державний інститут фізичної культури, доцент кафедри теорії і методики фехтування, боксу та східних єдиноборств.
Провідна установа: Дніпропетровський державний інститут фізичної культури, кафедра боксу, Державний комітет молодіжної політики, спорту і туризму України, м. Дніпропетровськ.
Захист відбудеться 12 жовтня 2001 року о 16 год. 30 хв. на засіданні спеціалізованої вченої ради К .829.01 Львівського державного інституту фізичної культури (79000, м. Львів, вул. Костюшка, 11).
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці Львівського державного інституту фізичної культури (79000, м. Львів, вул. Костюшка, ).
Автореферат розіслано 10 вересня 2001 року.
Вчений секретар спеціалізованої вченої ради О.М. Вацеба
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність. Основними засобами ведення змагальних поєдинків у кікбоксингу є ударні прийоми. Однак, у науково-методичних джерелах (А.Л. Иванов, 1994; В.А. Карданов, 1998 та ін.) недостатньо розкрито питання щодо частоти застосування у змагальній діяльності тих чи інших видів ударних прийомів (поодиноких ударів руками і ногами та сполучень ударів).
Важливим складником у структурі підготовленості кікбоксерів є силові та часові показники ударних прийомів. Ці показники значною мірою зумовлені рівнем розвитку швидкісно-силових якостей. Методики вдосконалення швидкісно-силових якостей в ударах руками досить широко висвітлені в науково-методичній літературі з боксу і можуть бути частково використані у підготовці кікбоксерів. Питання методики вдосконалення швидкісно-силових якостей в ударах ногами та у сполученнях ударів руками і ногами практично не розкрите.
Залежно від завдань, які необхідно вирішити в умовах реальних бойових ситуацій, ударні прийоми можуть виконуватись з настановами “швидко” або “сильно” (та відповідно, “швидким” або “сильним” способами). Показники проявів швидкісно-силових якостей при виконанні ударів руками при цих настановах певною мірою висвітлені в науково-методичних джерелах з боксу (Г.О. Джероян, О.П. Топышев, 1978; И.П. Дегтярев, 1979; М.Г Базаев, Э.Г. Кураков, Н.А. Худадов, 1989; А.Я. Бунин, Г.Ф. Васильев, В.Д. Матюхин та ін., 1999). Натомість, особливості ударів ногами та сполучень ударів руками і ногами (зокрема, їхні силові та часові показники) не досліджені. Відсутні також науково обгрунтовані рекомендації щодо застосування у процесі спеціальної фізичної підготовки вправ, які за структурою відповідають ударним прийомам, що виконуються “швидко” та “сильно”.
Вищесказане свідчить про актуальність вивчення арсеналу ударних прийомів, що застосовуються кікбоксерами у змагальних поєдинках; визначення видів ударних прийомів, що використовуються частіше, ніж інші; дослідження особливостей силових та часових показників цих прийомів при настановах “швидко” і “сильно”; розроблення методики вдосконалення швидкісно-силових якостей в ударних прийомах з урахуванням особливостей силових та часових показників прийомів при настановах “швидко” і “сильно”.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: ВДОСКОНАЛЕННЯ ШВИДКІСНО-СИЛОВИХ ЯКОСТЕЙВ УДАРНИХ ПРИЙОМАХ КІКБОКСЕРІВНА ЕТАПІ ПОПЕРЕДНЬОЇ БАЗОВОЇ ПІДГОТОВКИ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок