Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ОБЛІК І АНАЛІЗ ОПЕРАЦІЙ З ПРИПИНЕННЯ ДІЯЛЬНОСТІ ПІДПРИЄМСТВА ТА ВІДНОВЛЕННЯ ЙОГО ПЛАТОСПРОМОЖНОСТІ

ОБЛІК І АНАЛІЗ ОПЕРАЦІЙ З ПРИПИНЕННЯ ДІЯЛЬНОСТІ ПІДПРИЄМСТВА ТА ВІДНОВЛЕННЯ ЙОГО ПЛАТОСПРОМОЖНОСТІ

Назва:
ОБЛІК І АНАЛІЗ ОПЕРАЦІЙ З ПРИПИНЕННЯ ДІЯЛЬНОСТІ ПІДПРИЄМСТВА ТА ВІДНОВЛЕННЯ ЙОГО ПЛАТОСПРОМОЖНОСТІ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
19,98 KB
Завантажень:
210
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
державна академія статистики, обліку та аудиту
держкомстату україни
УДК 657.22
ГЛУЩУК ОЛЕНА МИКОЛАЇВНА
ОБЛІК І АНАЛІЗ ОПЕРАЦІЙ З ПРИПИНЕННЯ ДІЯЛЬНОСТІ ПІДПРИЄМСТВА ТА ВІДНОВЛЕННЯ ЙОГО ПЛАТОСПРОМОЖНОСТІ
Спеціальність 08.06.04 – Бухгалтерський облік, аналіз та аудит
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Київ – 2005


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Житомирському державному технологічному університеті Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник доктор економічних наук, професор
Заслужений діяч науки і техніки України
Бутинець Франц Францович,
Житомирський державний технологічний університет,
завідувач кафедри бухгалтерського обліку і контролю
Офіційні опоненти: доктор економічних наук, професор, академік УААН,
Заслужений діяч науки і техніки України,
Дем’яненко Микола Якович,
Національний науковий центр “Інститут аграрної Економіки”,
заступник директора
кандидат економічних наук, доцент,
Заслужений економіст України,
Пархоменко Валерій Миколайович,
Управління методології бухгалтерського обліку
Міністерство фінансів України
начальник Управління
Провідна установа Київський національний університет імені Тараса Шевченка Міністерство освіти і науки України, м. Київ.
Захист відбудеться 22.02.2005 р. о 12.00 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 26.870.01 у Державній академії статистики, обліку та аудиту Держкомстату України за адресою: 04107, м. Київ, вул. Підгірна, 1, ауд. .
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Державної академії статистики, обліку та аудиту Держкомстату України за адресою: 04107, м. Київ, вул. Підгірна, , ауд. .
Автореферат розісланий 05.01.2005 р.
Учений секретар
спеціалізованої ради Л.Л. Горецька


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Банкрутство з’явилося одночасно з виникненням банківської системи та торговельних відносин. Проте відродження інституту банкрутства пов’язане, передусім, з початком ринкових перетворень в економіці України. Цей інститут покликаний у добровільному чи примусовому порядку сприяти оздоровленню або ліквідації неплатоспроможних підприємств. Навіть у країнах з розвинутою економікою процес банкрутства є досить поширеним. Так, протягом останніх двох років відбулося сім з десяти найбільших банкрутств у історії США. Найбільшим банкрутом стала компанія WorldCom з активами в $ млрд., яка відмовилася виконувати свої зобов’язання перед кредиторами у липні 2002 року. В Україні за три останні роки 69816 підприємств припинили своє існування, а 17833 збанкрутували.
Шляхи відновлення платоспроможності підприємств ще недостатньо використовуються через недосконалість судового процесу, господарського, цивільного та трудового права, у т.ч. законодавства з бухгалтерського обліку. Практичний досвід показує, що вирішення проблем щодо відображення в бухгалтерському обліку операцій з ліквідації, реорганізації або санації юридичної особи вимагає детального теоретичного дослідження та розробки специфічних методичних підходів. Методологічною основою дослідження є погляди вітчизняних та зарубіжних вчених, які досліджують питання обліку та аналізу операцій з припинення діяльності підприємств і відновлення їх платоспроможності. За останні роки питанню оцінки фінансово-економічного стану підприємства приділяли увагу в своїх працях М.І. Баканов, О.В. Єфімова, А.М. Ковальов, М.І. Комнін, А.Д. Шеремет та інші. Різним аспектам оздоровлення підприємств та антикризовим заходам присвячено праці Л. Абалкіна, В. Артюхова, П. Буніча, В. Кришталева, Є. Куличкова, І. Лаврушенкової, Б. Мільнера, С. Моісєєва та інших. Відображення в обліку операцій з припинення діяльності підприємств та відновлення їх платоспроможності висвітлено в працях І.О. Астраханцевої, А.П. Бархатова, Ф.Ф. Бутинця, В.І. Валетова, М.Я. Дем’яненка, М.М. Клінова, С.Ю. Козлова, Ю.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 Реферат на тему: ОБЛІК І АНАЛІЗ ОПЕРАЦІЙ З ПРИПИНЕННЯ ДІЯЛЬНОСТІ ПІДПРИЄМСТВА ТА ВІДНОВЛЕННЯ ЙОГО ПЛАТОСПРОМОЖНОСТІ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок