Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> СТРУКТУРА ФІЗИЧНОЇ ПІДГОТОВЛЕНОСТІ І РОЗВИТОК ФІЗИЧНИХ ЯКОСТЕЙ, ЯКІ ВИЗНАЧАЮТЬ РІВЕНЬ СПОРТИВНИХ РЕЗУЛЬТАТІВ ЮНИХ ВОЛЕЙБОЛІСТІВ

СТРУКТУРА ФІЗИЧНОЇ ПІДГОТОВЛЕНОСТІ І РОЗВИТОК ФІЗИЧНИХ ЯКОСТЕЙ, ЯКІ ВИЗНАЧАЮТЬ РІВЕНЬ СПОРТИВНИХ РЕЗУЛЬТАТІВ ЮНИХ ВОЛЕЙБОЛІСТІВ

Назва:
СТРУКТУРА ФІЗИЧНОЇ ПІДГОТОВЛЕНОСТІ І РОЗВИТОК ФІЗИЧНИХ ЯКОСТЕЙ, ЯКІ ВИЗНАЧАЮТЬ РІВЕНЬ СПОРТИВНИХ РЕЗУЛЬТАТІВ ЮНИХ ВОЛЕЙБОЛІСТІВ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
12,20 KB
Завантажень:
218
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8 
ДЕРЖАВНИЙ НАУКОВО-ДОСЛІДНИЙ ІНСТИТУТ
ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ
ПРОХОДОВСЬКИЙ РУСЛАН ЯРОСЛАВОВИЧ
УДК 796.325: 796.015.1
СТРУКТУРА ФІЗИЧНОЇ ПІДГОТОВЛЕНОСТІ І РОЗВИТОК ФІЗИЧНИХ ЯКОСТЕЙ, ЯКІ ВИЗНАЧАЮТЬ РІВЕНЬ СПОРТИВНИХ РЕЗУЛЬТАТІВ ЮНИХ ВОЛЕЙБОЛІСТІВ
24.00.01 - Олімпійський і професійний спорт
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата наук з фізичного виховання і спорту
Київ – 2002


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Національному університеті фізичного виховання і спорту України, Державний комітет України з питань фізичної культури і спорту.
Науковий керівник: кандидат педагогічних наук, доцент Єфімов Анатолій Олександрович, Національний університет фізичного виховання і спорту України, доцент кафедри водних видів спорту.
Офіційні опоненти: доктор педагогічних наук, професор Єрмаков Сергій Сидорович, Харківський художньо-промисловий інститут, завідувач кафедри фізичного виховання;
доктор педагогічних наук, професор Похоленчук Юрій Тимофійович, Національний педагогічний університет ім. М.П. Драгоманова, завідувач кафедри фізичного виховання і спорту.
Провідна установа:
Харківська державна академія фізичної культури, кафедра спортивних ігор, Державний комітет України з питань фізичної культури і спорту, м. Харків.
Захист відбудеться 24 квітня 2002 р. о 16 год. 00 хв. на засіданні спеціалізованої вченої ради К 26.856.01 Державного науково-дослідного інституту фізичної культури і спорту (03680, Київ-150, вул. Фізкультури, 1).
З дисертацією можна ознайомитись в бібліотеці Національного університету фізичного виховання і спорту України (03680, Київ-150, вул. Фізкультури, 1).
Автореферат розісланий 22 березня 2002 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради,
кандидат педагогічних наук Олешко В.Г.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Спортивне тренування юних волейболістів містить в тій чи іншій мірі всі основні розділи або відносно самостійні аспекти: технічний, фізичний, тактичний, психічний та інтегральний. Така структура дає можливість краще зрозуміти складові спортивної майстерності, дозволяє певною мірою систематизувати засоби і методи їхнього вдосконалення, систему контролю і управління процесом спортивного вдосконалення юних волейболістів (В.М. Заціорський, 1970; В.М. Платонов, 1997; Л.П. Матвєєв, 1997).
При цьому слід враховувати те, що кожна із сторін підготовленості залежить від ступеня досконалості інших її сторін, визначається ними і, у свою чергу, визначає їхній рівень.
Кількість різних проявів окремих рухових якостей у волейболі досить велика, тому розвиток і ефективне вдосконалення кожного з них вимагає належного наукового обґрунтування. У процесі гри у волейбол, як і в спортивних іграх у цілому, постійно виникає проблема швидкого реагування на несподівані дії суперників, що вимагає високих швидкісних якостей при виконанні окремих технічних прийомів гри, швидкості орієнтування, здійснення атакувальних пересувань і захисних дій в умовах дефіциту часу, складної взаємодії з партнерами по команді. Окрім цього, останні зміни правил змагань у волейболі передбачають значну інтенсифікацію гри, що, в остаточному результаті, ускладнює процес спеціальної фізичної підготовки і викликає необхідність реалізації такої методики, яка дозволила б спортсмену не тільки мати досить високі показники розвитку профільних фізичних якостей, але і забезпечувати спроможність їхньої реалізації у взаємозв'язку з технікою гри і між собою (А.В. Бєляєв, 1975; Ю.Д. Желєзняк, 1980; С.С. Єрмаков, 1997).
Дослідженню сторін спеціальної фізичної підготовленості волейболістів присвячено досить багато робіт (М.А. Бєляєв, 1975; Є.В. Фомін,1979; Ю.М. Клєщев, 1995; Н.Є. Александрова 1999 та ін.). Проте наукові дослідження, що проводились в цій галузі, були спрямовані, як правило, на вивчення окремих сторін чи підготовленості рухових здібностей, які різною мірою впливають на рівень спортивних досягнень у волейболі (Е.К. Ахмеров, 1972; Као Ван Тхи, 1973; Н.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8 Реферат на тему: СТРУКТУРА ФІЗИЧНОЇ ПІДГОТОВЛЕНОСТІ І РОЗВИТОК ФІЗИЧНИХ ЯКОСТЕЙ, ЯКІ ВИЗНАЧАЮТЬ РІВЕНЬ СПОРТИВНИХ РЕЗУЛЬТАТІВ ЮНИХ ВОЛЕЙБОЛІСТІВ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок