Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> МЕТОДИ І МОДЕЛІ ПОБУДОВИ ІНФОРМАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ ЕКОНОМІЧНОГО МОНІТОРИНГУ ДЛЯ CALL-ЦЕНТРІВ

МЕТОДИ І МОДЕЛІ ПОБУДОВИ ІНФОРМАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ ЕКОНОМІЧНОГО МОНІТОРИНГУ ДЛЯ CALL-ЦЕНТРІВ

Назва:
МЕТОДИ І МОДЕЛІ ПОБУДОВИ ІНФОРМАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ ЕКОНОМІЧНОГО МОНІТОРИНГУ ДЛЯ CALL-ЦЕНТРІВ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
20,93 KB
Завантажень:
268
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
ХЕРСОНСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
КРЮЧКОВСЬКИЙ ДМИТРО ОЛЕКСАНДРОВИЧ
УДК 681.142.37
МЕТОДИ І МОДЕЛІ ПОБУДОВИ ІНФОРМАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ ЕКОНОМІЧНОГО МОНІТОРИНГУ ДЛЯ CALL-ЦЕНТРІВ
05.13.06 – автоматизовані системи управління
та прогресивні інформаційні технології
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Херсон – 2007


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Херсонському національному технічному університеті Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник: кандидат технічних наук, доцент Шеховцов Анатолій Вікторович, професор кафедри інформаційних технологій Херсонського національного технічного університету.
Офіційні опоненти: доктор технічних наук, професор Марасанов Володимир Васильович, завідувач кафедри економічної кібернетики Херсонського аграрного університету;
доктор технічних наук, професор Рябенький Володимир Михайлович, завідувач кафедри теоретичної електротехніки та електронних систем Національного університету кораблебудування ім. адмірала Макарова.
Захист відбудеться 28 серпня 2007 р. о 12.00 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 67.052.01 у Херсонському національному технічному університеті за адресою: 73008, Херсон-8, Бериславське шосе, 24, корпус 1, аудиторія 223.
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці Херсонського національного технічного університету за адресою: 73008, Херсон-8, Бериславське шосе, 24, корпус 1.
Автореферат розісланий 17 липня 2007 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Є.О. Ісаєв
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Головними тенденціями розвитку інформаційних систем і розподілених баз даних CRM, Data Mining є, з одного боку, децентралізація і розподіл ресурсів керування інформацією, а з іншого – неоднорідність структур збереження даних інформаційних систем. Таким чином, розподілені автоматизовані системи стають основою інформаційної структури збереження, обробки і керування даними та забезпечують інформатизацію суспільства – поетапне створення єдиного інформаційного простору.
Існує значна кількість робіт, досліджень, моделей, методів і програмних продуктів, які з різною ефективністю розв’язують окремі питання створення інтегрованих інформаційних систем.
Особливості створення Call-центрів, а також значимість в процесі утворення нових інформаційних технологій, обумовлена актуальність дисертаційного дослідження, спрямованого на розробку перспективних методів і моделей представлення знань про користувача і процеси взаємодії з ним. Рішення задачі моделювання дозволяє отримати висновок про дії, які виникають в процесі взаємодії користувача з ПК та цілей для надання підтримки Call-центрів в адаптації до характеристик користувача. Найбільш визнаними у даній галузі є дослідження вчених: Г.С. Поспєлова, Є.В. Попова, М. Минського, А.А. Зеніна, McCulloch, Є.І. Єфімова, В.К. Фінна, Н. Нільсона, Ф. Хейс-Рота, Д. Уотермана, Д. Лената, Л. Заде, Дж. Россістера, О.А. Кобєлєва, Г. Гордона, О.В. Крупника, Л.В. Орлова, В.М. Борячок та інші.
Створення Call-центрів мають особливості, які відрізняються від аналогічних задач, розв’язаних в інших областях досліджень по створенню баз даних: висока динамічність, невизначеність та суперечливість дій користувачів в процесі взаємодії, що затрудняють визначеність його цілей; наявність у користувача конкретних планів рішення задач, враховуючи його цілі та визначаючи його дії; неможливість апріорної формалізації багатьох видів даних про користувача і про процес взаємодії (неповнота знань).
При наявності цих особливостей випливають задачі, які вирішуються за допомогою методів, що використовуються при когнітивному моделюванні, використанні нейроних мереж та сполученні CRM і Data Mining при побудові інформаційних технологій економічного моніторингу для Call-центрів і вимагають додаткових досліджень. У сукупності викладені причини обумовлюють актуальність проведеного дослідження.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: МЕТОДИ І МОДЕЛІ ПОБУДОВИ ІНФОРМАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ ЕКОНОМІЧНОГО МОНІТОРИНГУ ДЛЯ CALL-ЦЕНТРІВ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок