Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ЕЖЕКЦІЙНО-ЦИКЛОННИЙ ФЛОТАЦІЙНИЙ ПРИСТРІЙ ДЛЯ ОЧИЩЕННЯ ВОДИ

ЕЖЕКЦІЙНО-ЦИКЛОННИЙ ФЛОТАЦІЙНИЙ ПРИСТРІЙ ДЛЯ ОЧИЩЕННЯ ВОДИ

Назва:
ЕЖЕКЦІЙНО-ЦИКЛОННИЙ ФЛОТАЦІЙНИЙ ПРИСТРІЙ ДЛЯ ОЧИЩЕННЯ ВОДИ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
15,50 KB
Завантажень:
96
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
Український державний
хіміко-технологічний університет
ЄРМАКОВА ОЛЕНА ПЕТРІВНА
УДК 66.048.375
ЕЖЕКЦІЙНО-ЦИКЛОННИЙ ФЛОТАЦІЙНИЙ ПРИСТРІЙ ДЛЯ ОЧИЩЕННЯ ВОДИ
Спеціальність 05.17.08-процеси та обладнання
хімічної технології
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Дніпропетровськ – 2001


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Українському державному хіміко-технологічному університеті Міністерства освіти і науки України м. Дніпропетровськ.
Науковий керівник | доктор технічних наук, доцент
Юшко Віталій Ларіонович,
Український державний хіміко-технологічний університет, завідуючий кафедрою хімічної та екологічної техніки, м. Дніпропетровськ.
Офіційні опоненти: | Доктор технічних наук, професор
Коваль Володимир Павлович,
Національний центр аерокосмічної освіти молоді України, завідувач лабораторії прикладної гідродинаміки, м. Дніпропетровськ.
Кандидат технічних наук,
Долина Леонід Федорович,
Дніпропетровський державний технічний університет залізничного транспорту, доцент кафедри гідравліки та водопостачання, м. Дніпропетровськ.
Провідна установа: Національний технічний університет України “Київський політехнічний інститут”, кафедра машин та апаратів хімічних і нафтохімічних виробництв Міністерства освіти і науки України, м. Київ.
Захист відбудеться “ 26 ” квітня 2001 р. о 1400 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 08.078.02 в Українському державному хіміко-технологічному університеті за адресою: 49005, м. Дніпропетровськ, проспект Гагаріна, 8, ауд.220.
З дисертацією можна ознайомитись в бібліотеці Українського державного хіміко-технологічного університету за адресою: 49005, м. Дніпропетровськ, проспект Гагаріна, 8.
Автореферат розісланий “ 13 ” березня 2001 р.
Вчений секретар спеціалізованої вченої ради,
к.т.н., доцент Б.І. Мельніков


1
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. В хімічній технології гостро стоїть проблема очищення розчинів та їх складових частин, а також розділення емульсій. Вода – є найважливішою сировиною для хімічних технологій, а також складовою частиною чи розчинником більшості хімічних речовин. Якість отримання хімічних сполук та речовин безпосередньо залежить від якості використаної води. Техногенний вплив діяльності людини на оточуюче середовище обумовив катастрофічне забруднення гідросфери стічними водами та промисловими викидами. Технічна та питна вода, в більшості, не відповідає світовим та національним нормам якості. Глобальні масштаби євтрофірування водоймищ, звідки деколи отримується вода, є причиною повсюдного виникнення біологічного забруднення та, зв’язаного з ним, погіршення якості природних вод. Хімічний склад води змінюється за рахунок збагачення прижиттєвими та післялетальними метаболітами водорості. Розвиток водорості до ступеня “цвітіння” води супроводжується інтенсивним розвитком супутної бактеріофлори, в тому числі патогенної, вміст котрої доходить до 32% від біомаси водорості. Відомо, що “цвітіння” води сприяє появі в воді мікроцистинів, біологічно активних речовин сильної фізіологічної дії на теплокровні організми. На якість та собівартість виробляємої продукції впливає якість використаної води, в тому числі води водообертових циклів. Тому, однією з важливих проблем в хімічній та інших галузях виробництва є підвищення якості технічної та питної води.
На водопровідних станціях в технології очищення води використовують процес хлорування води, що викликає появу ряду низькоконцентрованих, однак, досить шкідливих хлорорганічних сполук. Для одержання якісної води треба удосконалити систему очищення води на станціях водопідготовки та доочищати технологічну та водопровідну воду на підприємствах та в побуті. Ні один з існуючих способів очищення води не дозволяє мати воду, котра відповідала б вимогам державного стандарту по якості очищення. Тому в технології очищення води використовують різне обладнання, способи. Серед відомих способів очищення води перспективним є флотаційний або озонофлотаційний. При флотації вода очищається від розчинених та нерозчинених забруднень.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 Реферат на тему: ЕЖЕКЦІЙНО-ЦИКЛОННИЙ ФЛОТАЦІЙНИЙ ПРИСТРІЙ ДЛЯ ОЧИЩЕННЯ ВОДИ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок