Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ЗАЛИШКОВА НЕСУЧА ЗДАТНІСТЬ ЗАЛІЗОБЕТОННИХ БАЛОК ПІСЛЯ ЇХ ЧАСТКОВОГО РУЙНУВАННЯ

ЗАЛИШКОВА НЕСУЧА ЗДАТНІСТЬ ЗАЛІЗОБЕТОННИХ БАЛОК ПІСЛЯ ЇХ ЧАСТКОВОГО РУЙНУВАННЯ

Назва:
ЗАЛИШКОВА НЕСУЧА ЗДАТНІСТЬ ЗАЛІЗОБЕТОННИХ БАЛОК ПІСЛЯ ЇХ ЧАСТКОВОГО РУЙНУВАННЯ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
19,45 KB
Завантажень:
239
Оцінка:
 
поточна оцінка 3.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
БУДІВНИЦТВА І АРХІТЕКТУРИ
Байда Денис Миколайович
УДК 624.072.2; 624.012.45; 624.046
ЗАЛИШКОВА НЕСУЧА ЗДАТНІСТЬ ЗАЛІЗОБЕТОННИХ БАЛОК
ПІСЛЯ ЇХ ЧАСТКОВОГО РУЙНУВАННЯ
05.23.01 – Будівельні конструкції, будівлі та споруди
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Київ – 2005


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Київському національному університеті будівництва і архітектури (КНУБА) Міністерства освіти і науки України
Науковий керівник – кандидат технічних наук, доцент
Войцехівський Олександр Владиславович,
Вінницький національний технічний університет Міністерства освіти і науки України,
доцент кафедри “Промислове та цивільне будівництво”.
Офіційні опоненти:
- доктор технічних наук, професор Кінаш Роман Іванович,
Національний університет “Львівська політехніка” Міністерства освіти і науки України, завідувач кафедри архітектурних конструкцій (м. Львів);
- кандидат технічних наук, старший науковий співробітник Голоднов Олександр Іванович, провідний співробітник Державного науково-дослідного інституту будівельних конструкцій Державного комітету України з будівництва та архітектури (м. Київ).
Провідна установа – Одеська державна академія будівництва і архітектури,
кафедра залізобетонних і кам’яних конструкцій, Міністерство освіти і науки країни (м. Одеса).
Захист відбудеться 10 червня 2005 р. о 13 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.056.04 Київського національного університету будівництва і архітектури за адресою: 03037, м. Київ – 37, Повітрофлотський проспект, 31.
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці Київського національного університету будівництва і архітектури за адресою: 03037, Київ – 37, Повітрофлотський проспект, 31.
Автореферат розісланий 5 травня 2005 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради
к.т.н., с.н.с. В. Г. Кобієв


Загальна характеристика роботи
Актуальність роботи. Складні економічні умови в Україні протягом останнього десятиріччя зумовили зростання частки фізичного зношення основних виробничих фондів та житлового фонду. На початок нового сторіччя зношеність основних фондів в Україні оцінювалась близько 45 % при загальній вартості біля 850 млрд. грн. У зв’язку з цим проблематика реконструкції, модернізації, методів підсилення набуває з кожним роком усе більшої актуальності.
Однією з таких проблем є проблема удосконалення методів розрахункової оцінки несучої здатності залізобетонних елементів, які експлуатуються. Особливо гостро ця проблема стоїть для балочних конструкцій, які в процесі експлуатації сприймали навантаження близькі до руйнівних, тобто на момент обстеження знаходяться у непрацездатному або у аварійному технічному стані. В елементах цих конструкцій виявляють такі пошкодження як: випирання стиснутої арматури, роздроблення бетону, викришування великого заповнювача в стиснутій зоні, критичні значення деформацій та розкриття тріщин. На практиці розрахунок підсилення таких елементів виконують на повне діюче навантаження, оскільки вважають їх повністю зруйнованими.
Створення розрахункового апарату, який би дозволяв оцінювати залишкову несучу здатність залізобетонних балочних елементів, що знаходяться у непрацездатному або аварійному стані, дозволило б ці конструкції на практиці розглядати як частково зруйновані. Це не тільки створює можливість практично враховувати залишковий ресурс цих конструкцій при підсиленні, а також обґрунтовано визначати доцільність підсилення та ефективно вирішувати організаційні питання, що виникають під час проведення робіт із відновлення та підсилення частково зруйнованих конструкцій.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Робота виконана у складі таких держбюджетних тем: “Розробка математичної моделі оцінки стану залізобетонних конструкцій, що експлуатуються” (державний реєстраційний № 0199U003436); “Розробка інженерних методів розрахунку підсилення залізобетонних конструкцій, що експлуатувались на стадіях близьких до руйнування, з видачею рекомендацій до нормативних документів” (державний реєстраційний № 0102U002273).

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 Реферат на тему: ЗАЛИШКОВА НЕСУЧА ЗДАТНІСТЬ ЗАЛІЗОБЕТОННИХ БАЛОК ПІСЛЯ ЇХ ЧАСТКОВОГО РУЙНУВАННЯ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок