Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ПІДВИЩЕННЯ ДОСТОВІРНОСТІ ПРОЦЕСУ ТЕСТУВАННЯ ПРОГРАМНИХ ПРОДУКТІВ НА ОСНОВІ НЕЙРОМЕРЕЖНИХ ІНФОРМАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ

ПІДВИЩЕННЯ ДОСТОВІРНОСТІ ПРОЦЕСУ ТЕСТУВАННЯ ПРОГРАМНИХ ПРОДУКТІВ НА ОСНОВІ НЕЙРОМЕРЕЖНИХ ІНФОРМАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ

Назва:
ПІДВИЩЕННЯ ДОСТОВІРНОСТІ ПРОЦЕСУ ТЕСТУВАННЯ ПРОГРАМНИХ ПРОДУКТІВ НА ОСНОВІ НЕЙРОМЕРЕЖНИХ ІНФОРМАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
15,97 KB
Завантажень:
463
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
Національний університет “Львівська політехніка”
Говорущенко Тетяна Олександрівна
УДК 004.891.3: 004.3
ПІДВИЩЕННЯ ДОСТОВІРНОСТІ ПРОЦЕСУ ТЕСТУВАННЯ ПРОГРАМНИХ ПРОДУКТІВ НА ОСНОВІ НЕЙРОМЕРЕЖНИХ ІНФОРМАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ
05.13.06 - автоматизовані системи управління та
прогресивні інформаційні технології
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Львів - 2007


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана у Хмельницькому національному університеті Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник:
доктор технічних наук, професор Локазюк Віктор Миколайович, Хмельницький національний університет, завідувач кафедри системного програмування.
Офіційні опоненти:
доктор технічних наук, професор Ткаченко Роман Олексійович, Національний університет “Львівська політехніка”, професор кафедри автоматизованих систем управління;
доктор технічних наук, доцент Перевозніков Сергій Іванович, Вінницький національний технічний університет, професор кафедри обчислювальної техінки.
Захист відбудеться “11” жовтня 2007 р. о 16 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д35.052.14 при Національному університеті “Львівська політехніка” за адресою: 79013, м.Львів, вул. С.Бандери, 12.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Національного університету “Львівська політехніка” за адресою: 79013, м.Львів, вул.Професорська, 1.
Автореферат розісланий “6” вересня 2007 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради
к.т.н., доцент ____________________________ А.Є.Батюк
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Надійність і достовірність роботи сучасних мікропроцесорних пристроїв, комп’ютерів та комп’ютерних систем є запорукою успішного вирішення задач, що розв’язуються ними, та довготривалої їх експлуатації. Одним з основних засобів, за допомогою котрого досягається висока надійність правильного функціювання обчислювальної техніки та вірність розв’язку прикладних задач, є діагностування програмного забезпечення (ПЗ) на різних етапах його життєвого циклу, зокрема, на етапах проектування, виробництва та експлуатації.
Тема діагностування програмного забезпечення одержала свій розвиток в працях відомих вітчизняних та іноземних вчених: Харченка В.С., Гуляєва В.А., Локазюка В.М., Савченка Ю.Г., Согомоняна Е.С., Кривулі Г.Ф., Дрозда О.В., Ліпаєва В.В., Майєрса Г., Канера Сема, Соммервіла І., Бейзера Б.
Проведення аналізу програмного забезпечення як об’єкта діагностування дало можливість зробити наступні висновки:
1)
розвиток і впровадження нових архітектур та апаратна складність комп’ютерів і систем, побудованих на їх базі, на сьогодні випереджає розроблення методів і засобів діагностування системного та прикладного програмного забезпечення цих систем;
2)
існуючі діагностичні програми не завжди повністю враховують зростаючі вимоги до розроблення програм, за причини постійного ускладнення ПЗ та намагання користувачів розв’язувати за його допомогою важкоформалізовані та неформалізовані задачі;
3)
низька якість окремих діагностичних програм знижує ефективність використання існуючого ПЗ комп’ютерних систем.
Однією з основних складових діагностування ПЗ є тестування як процес виявлення помилок у програмах. Його роль зростає в зв’язку з тим, що ПЗ сучасних комп’ютерних систем є досить складним і не може бути бездефектним. Причиною невиявлення помилок у розроблюваному ПЗ швидше за все слід вважати недосконалість тестів, а не бездефектність програми.
З аналізу методів тестування ПЗ стає зрозумілим, що жоден з них не є універсальним і має певні недоліки.
Виявлення недоліків тестування ПЗ, у тому числі ідентифікація прихованих помилок програмних продуктів, є актуальною задачею розвитку методів тестування ПЗ, що підвищує його достовірність.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Представлені в дисертації дослідження проводились в рамках держбюджетних НДР Хмельницького національного університету № 1Б-2001 “Методологія тестового комбінованого діагностування мікропроцесорних пристроїв та систем на базі компонентів штучного інтелекту” (номер держреєстрації 0101U005058) та № 1Б-2005 “Теорія нейромережних і нечітких моделей та методологія створення інтелектуальних систем діагностування комп’ютерних пристроїв” (номер держреєстрації 0105U000725).

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: ПІДВИЩЕННЯ ДОСТОВІРНОСТІ ПРОЦЕСУ ТЕСТУВАННЯ ПРОГРАМНИХ ПРОДУКТІВ НА ОСНОВІ НЕЙРОМЕРЕЖНИХ ІНФОРМАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок