Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ПІДВИЩЕННЯ ЕФЕКТИВНОСТІ ЕКСПЛУАТАЦІЇ РУХОМОГО СКЛАДУ ЗАЛІЗНИЦЬ УКРАЇНИ ШЛЯХОМ УНІФІКАЦІЇ ЕЛЕКТРИЧНИХ РЕЛЕ

ПІДВИЩЕННЯ ЕФЕКТИВНОСТІ ЕКСПЛУАТАЦІЇ РУХОМОГО СКЛАДУ ЗАЛІЗНИЦЬ УКРАЇНИ ШЛЯХОМ УНІФІКАЦІЇ ЕЛЕКТРИЧНИХ РЕЛЕ

Назва:
ПІДВИЩЕННЯ ЕФЕКТИВНОСТІ ЕКСПЛУАТАЦІЇ РУХОМОГО СКЛАДУ ЗАЛІЗНИЦЬ УКРАЇНИ ШЛЯХОМ УНІФІКАЦІЇ ЕЛЕКТРИЧНИХ РЕЛЕ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
19,08 KB
Завантажень:
468
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
МІНІСТЕРСТВО ТРАНСПОРТУ УКРАЇНИ
ДНІПРОПЕТРОВСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ЗАЛІЗНИЧНОГО ТРАНСПОРТУ
(ДІІТ)
На правах рукопису
МОМОТ ОЛЕКСАНДР ІВАНОВИЧ
УДК 629.4.054
ПІДВИЩЕННЯ ЕФЕКТИВНОСТІ ЕКСПЛУАТАЦІЇ
РУХОМОГО СКЛАДУ ЗАЛІЗНИЦЬ УКРАЇНИ
ШЛЯХОМ УНІФІКАЦІЇ ЕЛЕКТРИЧНИХ РЕЛЕ
05.22.07 – Рухомий склад залізниць
та тяга поїздів
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття вченого ступеню
кандидата технічних наук
Дніпропетровськ – 2000
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрі автоматизованого електропривода Дніпропетровського державного технічного університету залізничного транспорту (ДІІТ) Міністерства транспорту України.
Науковий керівник доктор технічних наук, професор
ДУБИНЕЦЬ Леонід Вікторович,
Дніпропетровський державний технічний університет
залізничного транспорту Міністерства транспорту України, завідуючий кафедрою автоматизованого електропривода
Офіційні опоненти: доктор технічних наук, професор
Браташ Віктор Олександрович, Український науково-дослідний проектно-конструкторський інститут електровозобудування (УЕлНДІ) Мінпромполітики України, директор інституту;
кандидат технічних наук, доцент Салов Володимир Олександрович, Національна гірнича академія України Міністерства освіти і науки України, професор кафедри “Рудничний транспорт”
Провідна установа: Харківська державна академія залізничного транспорту - кафедра експлуатації та ремонту рухомого складу Міністерства транспорту України
Захист відбудеться "03" жовтня 2000 р. о 14.00 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 08.820.02 по захисту дисертацій при Дніпропетровському державному технічному університеті залізничного транспорту за адресою: 49010, м. Дніпропетровськ, вул. Акад. В.А. Лазаряна, 2, ауд. 314.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці університету.
Автореферат розісланий "31" серпня 2000 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради,
доктор технічних наук, доцент І.В.Жуковицький
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
У теперішній час на залізницях України експлуатується рухомий склад (РС) виробництва багатьох країн. Заводи-будівники локомотивів та вагонів застосували у схемі ті реле, які поставлялись на ці заводи традиційно, або виходячи з інших місцевих умов. Велике різноманіття застосовуваних типів реле утрудняє ремонт РС на основі взаємозамінності, вимагає забезпечити відповідну номенклатуру запасних реле та запчастин для їх ремонту. Аналіз літературних та інших джерел показує відсутність комплексного теоретичного дослідження наукової задачі уніфікації релейних елементів та ціленаправленого впровадження уніфікованих реле у схеми РС.
Актуальність теми. Уніфікація релейної апаратури підвищує ефективність експлуатації рухомого складу за рахунок збільшення продуктивності праці при її виготовленні та експлуатації, сприяє зменшенню запасу реле для безперебійного ремонту локомотивів, вагонів, підвищує надійність останніх, а отже і безпеку руху поїздів.
У теперішній час в Україні прийнято рішення продовжити життя діючих локомотивів та вагонів. З цією метою проводяться капітально-відбудовні ремонти РС. При виконанні таких ремонтів найбільш раціонально впроваджувати нове високонадійне уніфіковане електрообладнання на сучасній елементній базі, що є одним з ефективних заходів по покращанню техніко-економічних показників РС. Максимальне покращання показників уніфікації доцільно і при будові нового рухомого складу.
Але процес уніфікації електроапаратів, у тому числі й реле, поки практично не йде, і однією з причин цього є відсутність потрібних досліджень.
У дисертації вперше комплексно досліджені основні задачі, зв’язані з уніфікацією релейної апаратури РС з урахуванням сучасних можливостей.
В зв’язку з вищевикладеним, тема роботи актуальна і її виконання доцільно для покращання техніко-економічних показників рухомого складу, особливо у сучасних умовах роботи залізниць України.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Вибраний напрямок пов’язаний з планом виконання науково-дослідних робіт у Дніпропетровському державному технічному університеті залізничного транспорту (ДІІТі) в галузі вдосконалення систем керування рухомим складом.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: ПІДВИЩЕННЯ ЕФЕКТИВНОСТІ ЕКСПЛУАТАЦІЇ РУХОМОГО СКЛАДУ ЗАЛІЗНИЦЬ УКРАЇНИ ШЛЯХОМ УНІФІКАЦІЇ ЕЛЕКТРИЧНИХ РЕЛЕ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок