Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ТЕОРЕТИЧНІ ОСНОВИ СИНТЕЗУ ФРИКЦІЙНИХ ЗВ'ЯЗКІВ І УДОСКОНАЛЕННЯ ДЕМПФЕРІВ ЕКІПАЖУ ШВИДКІСНОГО ПОЇЗДА

ТЕОРЕТИЧНІ ОСНОВИ СИНТЕЗУ ФРИКЦІЙНИХ ЗВ'ЯЗКІВ І УДОСКОНАЛЕННЯ ДЕМПФЕРІВ ЕКІПАЖУ ШВИДКІСНОГО ПОЇЗДА

Назва:
ТЕОРЕТИЧНІ ОСНОВИ СИНТЕЗУ ФРИКЦІЙНИХ ЗВ'ЯЗКІВ І УДОСКОНАЛЕННЯ ДЕМПФЕРІВ ЕКІПАЖУ ШВИДКІСНОГО ПОЇЗДА
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
28,32 KB
Завантажень:
60
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18 
східноукраїнський національний університет
імені ВОЛОДИМИРА даля
ГУБАЧЕВА ЛАРИСА ОЛЕКСАНДРІВНА
УДК629.4: 629.192
ТЕОРЕТИЧНІ ОСНОВИ СИНТЕЗУ ФРИКЦІЙНИХ ЗВ'ЯЗКІВ І УДОСКОНАЛЕННЯ ДЕМПФЕРІВ ЕКІПАЖУ ШВИДКІСНОГО ПОЇЗДА
Спеціальність 05.22.07 – Рухомий склад залізниць і тяга поїздів
Автореферат
дисертації на здобуття вченого ступеня
доктора технічних наук
Луганськ, 2006
Дисертація є рукописом
Робота виконана в Східноукраїнському національному університеті
ім. В. Даля, Міністерства науки і освіти України
Науковий консультант:
доктор технічних наук, професор, заслужений діяч науки і техніки України ГОЛУБЕНКО Олександр Леонідович, СНУ ім. В. Даля, м. Луганськ, ректор, завідувач кафедри залізничного транспорту
Офіційні опоненти:
доктор технічних наук, професор ТАРТАКОВСЬКІЙ Едуард Давидович, Українська державна академія залізничного транспорту, завідувач кафедри “Експлуатація і ремонт рухомого складу”
доктор технічних наук, професор МЯМЛІН Сергій Віталійович
Дніпропетровський національний університет залізничного транспорту ім. акад. В. Лазаряна, проректор.
доктор технічних наук, професор ВОЙНОВ Кирило Миколайович, Петербурзький університет шляхів сполучень (ПУШС), завідувач кафедри “Теорія механізмів і робототехнічні системи”
Провідна установа:
Національний технічний університет, “ХПІ”, кафедра “Електричний транспорт і тепловозобудування”, м. Харків
Захист відбудеться “27” грудня 2006р. о “10” годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д29.051.03, при Східноукраїнському національному університеті ім. В. Даля за адресою: 91034, м. Луганськ, кв. Молодіжний, 20а, перший навчальний корпус, зал засідань
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Східноукраїнського національного університету ім. В. Даля за адресою: 91034, м. Луганськ, кв. Молодіжний, 20а.
Автореферат розісланий “25” листопада 2006р.
Вчений секретар
Спеціалізованої вченої ради Осенін Ю.І.
Вступ. Неухильною тенденцією розвитку залізничного транспорту є підвищення швидкостей руху вантажних і пасажирських поїздів. Швидкість руху поїздів на залізницях провідних європейських країн і Японії вже досягає 250.350 км/г, але і цей рівень не є граничним, оскільки рекорд руху 515,3 км/г показує наявність значного резерву подальшого підвищення швидкості руху залізничних поїздів.
Організація високошвидкісного руху поїздів на Україні є необхідною умовою інтеграції залізничного транспорту країни в загальноєвропейську систему, чинником підвищення привабливості України як держави, здатної забезпечити за допомогою транзитних транспортних коридорів ефективне залізничне сполучення між Європейським Союзом і країнами Азії, що бурхливо розвиваються, Закавказзя і Далекого Сходу.
В умовах конкуренції, що посилюється, на ринку транспортних послуг особливе значення має підвищення швидкості руху пасажирських поїздів. Скорочення тривалості поїздки не тільки сприяє відчуттю психологічного комфорту, але і знижує її собівартість для пасажирів з урахуванням економії часу в дорозі.
Разом з тим, підвищення швидкості руху зумовлює необхідність істотної модернізації рухомого складу, перш за все спрямованої на забезпечення плавності ходу, зниження рівня шуму і різних видів вібрацій, безпеки експлуатації і надійності ходової частини вагонів. Реалізація цих вимог значною мірою пов'язана з удосконаленням характеристик ресорного підвішування екіпажної частини вагонів, підвищенням стабільності і надійності його роботи з урахуванням зростаючих динамічних навантажень в умовах швидкісного руху поїзда.
Актуальність теми. Рух залізничного рухомого складу в рейковій колії супроводжується силовими діями збурення, обумовленими профільною і плановою нерівністю рейкового шляху, наявністю стиків полотна, дефектів колісних пар, нерівномірністю тягового зусилля і знакозмінністю прискорення руху. У результаті цього спостерігається розвиток процесу коливання, що призводить до непродуктивної витрати енергії, зношування горизонту шляху, втрати працездатності ресорного підвішування.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18 Реферат на тему: ТЕОРЕТИЧНІ ОСНОВИ СИНТЕЗУ ФРИКЦІЙНИХ ЗВ'ЯЗКІВ І УДОСКОНАЛЕННЯ ДЕМПФЕРІВ ЕКІПАЖУ ШВИДКІСНОГО ПОЇЗДА

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок