Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ДОСЛІДЖЕННЯ ПРОЦЕСУ ПОДРІБНЕННЯ ЗЕРНОВИХ ПРОДУКТІВ І РОЗРОБЛЕННЯ НОВОЇ КОНСТРУКЦІЇ КУЛЬКОВОГО ПОДРІБНЮВАЧА

ДОСЛІДЖЕННЯ ПРОЦЕСУ ПОДРІБНЕННЯ ЗЕРНОВИХ ПРОДУКТІВ І РОЗРОБЛЕННЯ НОВОЇ КОНСТРУКЦІЇ КУЛЬКОВОГО ПОДРІБНЮВАЧА

Назва:
ДОСЛІДЖЕННЯ ПРОЦЕСУ ПОДРІБНЕННЯ ЗЕРНОВИХ ПРОДУКТІВ І РОЗРОБЛЕННЯ НОВОЇ КОНСТРУКЦІЇ КУЛЬКОВОГО ПОДРІБНЮВАЧА
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
16,75 KB
Завантажень:
413
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ХАРЧОВИХ ТЕХНОЛОГІЙ
БОЙКО ЮРІЙ ІВАНОВИЧ
УДК 664.71.05: 664.734
ДОСЛІДЖЕННЯ ПРОЦЕСУ ПОДРІБНЕННЯ ЗЕРНОВИХ ПРОДУКТІВ І РОЗРОБЛЕННЯ НОВОЇ КОНСТРУКЦІЇ КУЛЬКОВОГО ПОДРІБНЮВАЧА
05.18.12 процеси та обладнання харчових, мікробіологічних та фармацевтичних виробництв
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Київ 2006


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Національному університеті харчових технологій Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник: | доктор технічних наук, професор
Сухенко Юрій Григорович,
Національний університет харчових технологій, професор кафедри матеріалознавства та технології машинобудування
Офіційні опоненти: |
доктор технічних наук, професор
Михайлик Віктор Дмитрович,
Херсонський національний технічний університет, завідувач кафедри екології і безпеки життєдіяльності
доктор технічних наук, професор
Гуць Віктор Степанович,
Національний університет харчових технологій, завідувач кафедри охорони праці та цивільної оборони
Провідна установа: |
Хмельницький національний університет Міністерства освіти і науки України
Захист відбудеться 21.06. 2006 року о 14 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.058.02 Національного університету харчових технологій за адресою: 01033 м. Київ, вул. Володимирська, 68, аудиторія А-311.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Національного університету харчових технологій за адресою: 01033, м. Київ, вул. Володимирська, 68.
Автореферат розісланий 12.05.2006 року
Учений секретар
спеціалізованої вченої ради, к.т.н., доц. В.Л. Зав’ялов
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. На сьогоднішній день актуальним для харчової та переробної промисловості України є створення прогресивних технологій, застосування яких дозволить здійснювати більш повну переробку рослинної сировини, а також інтенсифікувати існуючі технологічні процеси і розширить межі їх використання.
За умови збереження наявних переваг великих підприємств доцільна ефективна децентралізація переробки зерна та насіння в продовольчі товари шляхом створення розвиненої системи малих підприємств та цехів фермерських господарств для виготовлення борошняних продуктів безпосередньо в регіонах вирощування сировини, споживання готової продукції. Для цього потрібно розширити функціональні можливості існуючих подрібнювальних машин. Вирішення такої задачі суттєво стримується відсутністю належного технологічного і технічного забезпечення переробки в зернових в умовах малих підприємств.
Млини, які виробляються машинобудівними заводами, в основному, розраховані на переробку зерна пшениці, жита, гречки тощо. При використанні допоміжної сировини і збагачувальних добавок рослинного походження у виробництві хлібобулочних та кондитерських виробів необхідне їх подрібнення до заданої крупності. Перспективним є використання такого обладнання, яке дозволяє скоротити тривалість технологічного процесу, зменшити його енергоємність і підвищити ступінь подрібнення. Для цього подрібнювальні машини повинні забезпечити реалізацію процесів подрібнення зернових, які одночасно поєднують пластичне деформування оболонок зерен і крихке деформування їхніх ядер, що сприяє зменшенню енерговитрат при подрібненню.
Таким чином, актуальним є впровадження найменш енергозатратних процесів на малогабаритному обладнанні, яке забезпечує новий спосіб здрібнення, що дозволяє розширити асортимент помелів і підвищити якість продуктів харчування на їх основі.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Наукові дослідження, виконані автором дисертаційної роботи, є частиною планової науково-дослідної роботи кафедри матеріалознавства та технології машинобудування НУХТ і спрямовані на вирішення науково-технічної проблеми з впровадження нової техніки в рамках комплексної програми “Підвищення надійності і довговічності машин і конструкцій”, яка відповідає Програмі Кабінету Міністрів “Україна 2010” (проект 4 – “Технологічне та технічне оновлення виробництва” від 26.02.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: ДОСЛІДЖЕННЯ ПРОЦЕСУ ПОДРІБНЕННЯ ЗЕРНОВИХ ПРОДУКТІВ І РОЗРОБЛЕННЯ НОВОЇ КОНСТРУКЦІЇ КУЛЬКОВОГО ПОДРІБНЮВАЧА

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок