Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Підвищення ефективності будівництва на засадах проектного ланцюжка вартості

Підвищення ефективності будівництва на засадах проектного ланцюжка вартості

Назва:
Підвищення ефективності будівництва на засадах проектного ланцюжка вартості
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
18,54 KB
Завантажень:
147
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
БУДІВНИЦТВА І АРХІТЕКТУРИ
БУГРОВА Олена Олександрівна
УДК 69.003: 330.322.214 + 330.131.7
Підвищення ефективності будівництва
на засадах проектного ланцюжка вартості
Спеціальність 08.07.03 – Економіка будівництва
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Київ – 2005
Дисертацією є рукопис
Робота виконана в Київському державному технічному університеті будівництва і архітектури
Науковий керівник –
кандидат економічних наук, доцент
Погорельцев Володимир Миколайович,
Київський національний університет будівництва і архітектури, доцент кафедри організації і управління будівництвом.
Офіційні опоненти:
- доктор економічних наук, професор
Ніколаєв Всеволод Петрович,
Національна академія Державної податкової служби України,
професор кафедри аудиту та економічного аналізу
- кандидат економічних наук, доцент
Закорко Олена Павлівна,
Державний інститут управління та економіки водних ресурсів,
проректор з навчально-методичної роботи
Провідна установа –
Придніпровська державна академія будівництва і архітектури Міністерства освіти і науки України, м. Дніпропетровськ
Захист відбудеться 26.10.2005 р. о 13 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.056.03 у Київському національному університеті будівництва і архітектури за адресою: 03680, м. Київ, Повітрофлотський проспект, 31.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Київського національного університету будівництва і архітектури за адресою: 03680, м. Київ, Повітрофлотський проспект, 31.
Автореферат розісланий 23.09.2005 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради,
доктор технічних наук В.О. Поколенко
Загальна характеристика роботи
Актуальність теми. За роки розбудови ринкових відносин в Україні методи оцінки ефективності капітальних вкладень набули вдосконалення і, разом з цим, більшого поширення в плануванні інвестиційної діяльності. Проте, питання управління ефективністю будівельних проектів впродовж повного циклу їх реалізації залишалось здебільшого невирішеним. Теоретичні розробки в цій сфері вимагають поглиблення і удосконалення.
Питання методології динаміки ефективності будівельного проекту з урахуванням ризиків і особливостей всіх фаз життєвого циклу проекту попередніми дослідженнями окреслено недостатньо і лише побіжно.
Оскільки будівництво, за визначенням, являє собою інтегровану діяльність з досягнення мети проекту в об’єктивних умовах невизначеності, а ефективність є основним критерієм успішності проекту для інвестора, задача висвітлення концепції підвищення ефективності з урахуванням ризиків і особливостей окремих етапів будівельного проекту є доцільною. Фінансовий менеджмент сформував доволі чітку теорію ефективності та ризиків, але її дія концентрується на етапі підготовки проекту. Проектний менеджмент, навпаки, розглядає весь цикл проекту, але питанню ефективності він не приділяє належної уваги. Економіка будівництва, як галузь науки, зосереджена на етапі зведення об’єкту, проте, комерційні фактори на етапі його експлуатації розглядаються лише побічно. Таким чином, актуальним питанням є розробка на перетині трьох зазначених вище галузей знань єдиної системи управління всім процесом забезпечення ефективності проекту для інвестора – від моменту ініціювання проекту до його закриття після закінчення строку експлуатації об’єкту.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Напрями досліджень відповідають тематичній спрямованості наукових розробок, які проводяться, зокрема, Харківським державним технічним університетом будівництва і архітектури (тема „Розробка системи оцінки інвестиційної привабливості проектів”, договір №0057 від 06.05.2004 р., номер державної реєстрації 0104U004066); Донецьким державним університетом економіки і торгівлі ім. М. Туган-Барановського (тема „Оцінка ефективності ризик-менеджменту підприємства”, договір №0038 від 06.04.2004 р., номер державної реєстрації 0104U002257); Харківським державним політехнічним університетом (тема „Розробка теоретико-методичних основ оцінки і управління ризиком кредитування інноваційних проектів”, договір №0148 від 06.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: Підвищення ефективності будівництва на засадах проектного ланцюжка вартості

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок