Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ДИНАМІКА ПРОЦЕСУ ПЕРЕМОТКИ ДОВГОМІРНИХ ВИРОБІВ В МАШИНАХ ДЛЯ ВИРОБНИЦТВА СТАЛЬНИХ КАНАТІВ

ДИНАМІКА ПРОЦЕСУ ПЕРЕМОТКИ ДОВГОМІРНИХ ВИРОБІВ В МАШИНАХ ДЛЯ ВИРОБНИЦТВА СТАЛЬНИХ КАНАТІВ

Назва:
ДИНАМІКА ПРОЦЕСУ ПЕРЕМОТКИ ДОВГОМІРНИХ ВИРОБІВ В МАШИНАХ ДЛЯ ВИРОБНИЦТВА СТАЛЬНИХ КАНАТІВ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
14,76 KB
Завантажень:
82
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 
НАЦІОНАЛЬНИЙ ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ“
ХАРКІВСЬКИЙ ПОЛІТЕХНІЧНИЙ ІНСТИТУТ”
Хромов Єгор Володимирович
УДК 621.01: 531.3 + 621.01: 539.4
ДИНАМІКА ПРОЦЕСУ ПЕРЕМОТКИ
ДОВГОМІРНИХ ВИРОБІВ В МАШИНАХ
ДЛЯ ВИРОБНИЦТВА СТАЛЬНИХ КАНАТІВ
Спеціальність 05.02.09. - Динаміка та міцність машин
Автореферат дисертацiї на здобуття наукового ступеня
кандидата технiчних наук
Харків - 2002
Дісертацiєю є рукопис.
Робота виконана в Севастопольському національному технiчному унiверситетi Міністерства освіти і науки України, м. Севастополь.
Науковий керiвник: | доктор технiчних наук, професор
Бохонський Олександр Іванович, Севастопольський національний технічний університет Міністерства освіти і науки України, професор кафедри техничної механіки і машинознавства.
Офiцiйнi опоненти: |
доктор технiчних наук, професор
Воробйов Юрій Сергійович,
Інститут проблем машинобудування
ім. А.М. Підгорного НАН України, м. Харків, завідувач відділу нестаціонарних механічних процесів;
доктор технiчних наук, професор
Міренський Ігор Григорович,
Харківська державна академія міського господарства, професор кафедри міського електричного транспорту.
Провiдна установа: | Національний технічний університет “Київський політехнiчний інститут” Міністерства освіти і науки України, м. Київ.
Захист вiдбудеться 23.10.2002 року о 14 годинi на засiданнi спецiалiзованої вченої ради Д 64.050.10 у Національному технічному унiверситетi “Харківський політехнiчний інститут” за адресою: 61002, м. Харків, вул. Фрунзе, 21.
З дисертацiєю можна ознайомитись у бiблiотецi Національного технічного унiверситету “Харківський політехнiчний інститут”
Автореферат розiсланий 20.09.2002 року.
Вчений секретар
Спеціалізованої вченої ради Бортовой В.В.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. У канатному виробництві в процесі перемотки пасм або проволок відбувається повільна зміна їх натягнення через недосконалість гальмових пристроїв або швидка циклічна зміна натягнення в зв'язку з крутильними автоколиваннями котушок і іншими чинниками. Відомі моделі відображають тільки якісну картину динамічних процесів, супроводжуючих виготовлення пасм і канатів. Тому залишаються актуальними питання моделювання процесу перемотки з урахуванням нелінійного тертя і односторонніх зв'язків, а також розробка конструкторських рішень по зниженню рівня коливань технологічного натягнення виробів, що перемотуються.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами і темами. Дана робота пов'язана з дослідженнями, виконаними кафедрою технічної механіки і машинознавства СевНТУ в 1998-2001 роках у напрямі "Розробка конкурентоздатних технологій, обладнання і засобів контролю якості у виробництві стальних канатів: г/д № 1523, рег.№ 0198V002843 і держбюджетна "ДИКМА", рег.№ 0101V001236.
Мета і задачі дослідження. Метою роботи є дослідження впливу крутильних коливань котушок на натягнення довгомірних виробів з урахуванням нелінійних механічних характеристик перемоточних пристроїв і розробка технічних рішень по зниженню рівня коливань та вдосконаленню канатозвиваючого обладнання.
Об'єкт дослідження – системи премотки довгомірних виробів в канатозвивальному виробництві.
Предмет дослідження – крутильні коливання котушок в процесі перемотки виробів.
Методи дослідження –методи теоретичної і прикладної механіки, теорії коливань, створення математичних моделей, які реалізовані на ЄОМ, єкспериментальні дослидження.
Відповідно до вказаної мети сформульовані і вирішені наступні задачі:
-
розробка математичних моделей процесу перемотки з урахуванням нелінійного тертя і односторонніх зв'язків;
-
експериментальні дослідження характеристик тертя мотузяних гальм;
-
теоретичні і експериментальні дослідження крутильних коливань котушок в системах перемотки з кінцевим числом ступенів свободи;
-
дослідження впливу провисання довгомірних виробів (як односторонніх пружних зв'язків) на характер коливальних процесів в системі перемотки;
-
дослідження ефективності пасивного і активного (керованого) гасіння крутильних коливань котушок;
-
розробка і впровадження технічних рішень по зниженню рівня коливань технологічного натягнення елементів каната при звитті на сигарних машинах.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 Реферат на тему: ДИНАМІКА ПРОЦЕСУ ПЕРЕМОТКИ ДОВГОМІРНИХ ВИРОБІВ В МАШИНАХ ДЛЯ ВИРОБНИЦТВА СТАЛЬНИХ КАНАТІВ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок