Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> РОЗВ'ЯЗАННЯ ЗАДАЧІ СТАТИКИ НЕКРУГОВИХ ЦИЛІНДРИЧНИХ ОБОЛОНОК ЗМІННОЇ ТОВЩИНИ НА ОСНОВІ СПЛАЙН-АПРОКСИМАЦІЇ

РОЗВ'ЯЗАННЯ ЗАДАЧІ СТАТИКИ НЕКРУГОВИХ ЦИЛІНДРИЧНИХ ОБОЛОНОК ЗМІННОЇ ТОВЩИНИ НА ОСНОВІ СПЛАЙН-АПРОКСИМАЦІЇ

Назва:
РОЗВ'ЯЗАННЯ ЗАДАЧІ СТАТИКИ НЕКРУГОВИХ ЦИЛІНДРИЧНИХ ОБОЛОНОК ЗМІННОЇ ТОВЩИНИ НА ОСНОВІ СПЛАЙН-АПРОКСИМАЦІЇ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
11,04 KB
Завантажень:
482
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8 
ІНСТИТУТ МЕХАНІКИ ІМ. С.П.ТИМОШЕНКА НАН УКРАЇНИ
Захарійченко Ліліана Ігорівна
УДК 539.3
РОЗВ'ЯЗАННЯ ЗАДАЧІ СТАТИКИ
НЕКРУГОВИХ ЦИЛІНДРИЧНИХ ОБОЛОНОК ЗМІННОЇ ТОВЩИНИ
НА ОСНОВІ СПЛАЙН-АПРОКСИМАЦІЇ
01.02.04- механіка деформівного твердого тіла
Автореферат дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата фізико-математичних наук
Київ-2000
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Інституті механіки ім. С.П. Тимошенка НАН України
Науковий керівник академік НАН України,
доктор технічних наук, професор
Григоренко Ярослав Михайлович,
Інститут механіки ім. С.П. Тимошенка НАН України,
завідувач відділу обчислювальних методів.
Офіційні опоненти: доктор фізико-математичних наук,
Хома Іван Юр'євич,
провідний науковий співробітник
Інституту механіки ім. С.П. Тимошенка
НАН України (м.Київ);
доктор технічних наук, професор
Піскунов Вадим Георгійович,
завідувач кафедри опору матеріалів і машинознавства
Українського транспортного університету
Міністерства освіти і науки України (м.Київ).
Провідна установа: Львівський державний університет ім. І. Франка,
Міністерство освіти і науки України (м. Львів).
Захист відбудеться "21" листопада 2000р. о 14 годині на засіданні
спеціалізованої вченої ради Д26.166.01 Інституту механіки ім. С.П. Тимошенка НАН України за адресою: 03057, м. Київ-57, вул. Нестерова, 3.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Інституту механіки ім. С.П. Тимошенка НАН України, 03057, м. Київ-57, вул. Нестерова, 3.
Автореферат розісланий "__20_" жовтня 2000р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Д26.166.01
доктор технічних наук, професор______________ Чернишенко І.С.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Циліндричні оболонки кругового та некругового поперечного перерізу знаходять широке застосування в різноманітних галузях техніки як конструктивні елементи машин та приладів. Знання напружено-деформованого стану циліндричних оболонок необхідно при розрахунку міцності таких конструкцій. Велике значення має урахування змінності товщини оболонки, так як в багатьох випадках виникає необхідність зміни деформативних або міцностних властивостей конструкції, не змінюючи її ваги. Умови експлуатації різноманітних елементів конструкцій, виконаних у вигляді циліндричних оболонок, вимагають їх розрахунку з урахуванням довільного поперечного перерізу. Змінність товщини та довільна форма поперечного перерізу оболонок приводять до описання моделі задачі системою диференціальних рівнянь в частинних похідних зі змінними коефіцієнтами.
Якщо для розв'язання задач статики кругових циліндричних оболонок як сталої, так і змінної товщини існує ряд розроблених методів, то задачам про напружено-деформований стан некругових циліндричних оболонок присвячена незначна кількість робіт. Більшість їх відноситься до спрощених теорій циліндричних оболонок або присвячена оболонкам сталої товщини. В деяких роботах розглядалися циліндричні оболонки, форма поперечного перерізу яких мало відрізнялася від кругової. Такі задачі частіше за все розв'язувалися методом малого параметру. В інших роботах задачі статики оболонок довільного поперечного перерізу зводяться до одновимірних за допомогою розкладу факторів напружено-деформованого стану в ряди Фур'є уздовж твірної, що можливо лише при деяких варіантах граничних умов на торцях оболонки.
Такий стан питання обумовлено значними труднощами, що виникають при розробці методів розв'язання задач статики некругових циліндричних оболонок змінної товщини та доведенні їх до числових результатів, які дозволили б провести аналіз напружено-деформованого стану оболонок вказаного класу в залежності від зміни геометричних параметрів.
Тому розробка ефективного підходу до розв'язання задач про напружено-деформований стан замкнених та відкритих оболонок некругового поперечного перерізу змінної уздовж твірної або напрямної товщини при різних граничних умовах на прямолінійних та криволінійних контурах під дією довільного навантаження є актуальною проблемою і має практичне значення.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8 Реферат на тему: РОЗВ'ЯЗАННЯ ЗАДАЧІ СТАТИКИ НЕКРУГОВИХ ЦИЛІНДРИЧНИХ ОБОЛОНОК ЗМІННОЇ ТОВЩИНИ НА ОСНОВІ СПЛАЙН-АПРОКСИМАЦІЇ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок