Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Моделювання процесу формування планових завдань виробництва готової продукції в умовах розвитку ринкових відносин (на прикладі металургійного виробництва)

Моделювання процесу формування планових завдань виробництва готової продукції в умовах розвитку ринкових відносин (на прикладі металургійного виробництва)

Назва:
Моделювання процесу формування планових завдань виробництва готової продукції в умовах розвитку ринкових відносин (на прикладі металургійного виробництва)
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
16,86 KB
Завантажень:
465
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ЕКОНОМІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
ГОРОДНЯ Тетяна Анатоліївна
УДК: 651.1:330.4:348.242
Моделювання процесу формування планових завдань виробництва готової продукції в умовах розвитку ринкових відносин (на прикладі металургійного виробництва)
Спеціальність: 08.03.02 – Економіко-математичне моделювання
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
 
Київ – 2004


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана у Науково-виробничій корпорації “Київський інститут автоматики” Мінпромполітики України.
Науковий керівник: доктор технічних наук, професор
Козлик Григорій Олександрович,
Науково-виробнича корпорація
“Київський інститут автоматики”,
заступник генерального директора
Офіційні опоненти: доктор фізико-математичних наук, професор,
член-кор НАН України
Великий Анатолій Павлович,
Державний науково-дослідний інститут
інформатизації та моделювання економіки,
директор
кандидат економічних наук, доцент
Богославець Ігор Семенович,
Київський національний економічний
університет, доцент кафедри
економіко-математичних методів
Провідна установа: Національний гірничий університет, Міністерство
освіти і науки України
кафедра економічної кібернетики, м.Дніпропетровськ
Захист відбудеться 9 квітня 2004р о 14.00 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.006.01 у Київському національному економічному університеті за адресою 03680, м. Київ, пр. Перемоги 54/1, ауд. 317.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Київського національного економічного університету за адресою: 03680, м. Київ, пр. Перемоги 54/1, ауд. 201.
Автореферат розісланий 4 березня 2004р.
В. о. вченого секретаря спеціалізованої вченої ради
доктор економічних наук, професор Вітлінський В.В.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА ДИСЕРТАЦІЙНОЇ РОБОТИ
Актуальність теми. У дисертаційній роботі висвітлена проблема моделювання обґрунтованих планових завдань виробництва готової продукції підприємства за умов надійного задоволення попиту споживачів ринкової сфери.
Необхідність дослідження цієї проблеми обумовлена невідповідністю ринковому механізму господарювання існуючих підходів до планування роботи підприємства і є важливим науковим та практичним завданням при розвитку ринкових відносин.
Існуючі підходи централізованого планування не витримали випробування часом і потребують перегляду як принципів, так і засобів та методів практичної реалізації. На жаль, адаптація виробництва багатьох підприємств до ринкових умов господарювання не здійснена належним чином.
На сьогодення існує проблемна ситуація в металургійній галузі щодо виробництва та збуту металопродукції: відсутність достатньо надійного збалансованого ринку збуту готової продукції і відповідних взаємовідносин між підприємствами-виробниками та споживачами цієї продукції. Набуте наукове знання повинно ефективніше використовуватися для вирішення нових вимог виробництва і постачання готової продукції в умовах ринку. Тому на поточний момент в умовах становлення та розвитку ринкових відносин постійно зростає потреба в новаціях, творчому підході й адаптації підприємства до змін зовнішнього середовища.
В цих умовах актуальним є створення ефективного методичного та математичного забезпечення для формування планових завдань виробничих ланок підприємства з урахуванням динаміки попиту ринку і високого ступеня надійності виконання замовлень споживачів на готову продукцію підприємства.
Питаннями обґрунтування планових завдань виробництва підприємства займалась низка організацій і вчених нашої країни та за її межами. Суттєвий вклад в методологію та теоретичну базу моделювання виробничих процесів внесли Л.В.Канторович, Н.П.Бусленко, Н.П.Федоренко, А.Г.Аганбегян та інші. Теоретичну базу формування планів в умовах ринкових відносин закладено у роботах вітчизняних науковців В.С.Михалевича, Ю.М.Єрмольєва, В.В.Шкурби, Т.П.Подчасової, О.І.Ястремського, С.Ф.Покропивного, В.Ф.Ситника, В.В.Вітлінського, С.І.Наконечного, а також у низки наукових робіт закордонних авторів.
Разом з тим, у спеціальній науковій літературі такі питання освітлені недостатньо для металургійних підприємств комбінатського типу, що функціонують в умовах ринкових відносин.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: Моделювання процесу формування планових завдань виробництва готової продукції в умовах розвитку ринкових відносин (на прикладі металургійного виробництва)

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок