Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> підвищення показників якості локальних систем і пристроїв управління мережами телекомунікацій

підвищення показників якості локальних систем і пристроїв управління мережами телекомунікацій

Назва:
підвищення показників якості локальних систем і пристроїв управління мережами телекомунікацій
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
16,84 KB
Завантажень:
391
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
МІНІСТЕРСТВО ТРАНСПОРТУ і ЗВ’ЯЗКУ УКРАЇНИ
Український науково-дослідний інститут зв’язку
_________________________________________________________________
рудик Людмила Володимирівна
УДК 621.396.662.072.078
підвищення показників якості локальних систем
і пристроїв управління мережами телекомунікацій
05.12.02 – телекомунікаційні системи та мережі
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Київ - 2006


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Українському науково-дослідному інституті зв’язку Міністерства транспорту і зв’язку України.
Науковий керівник: | доктор технічних наук, професор,
Беркман Любов Наумівна
Український науково-дослідний інститут зв’язку,
провідний науковий співробітник
Офіційні опоненти: | доктор технічних наук, професор
Семенко Анатолій Іларіонович
Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій, професор
кафедри телекомунікаційних систем
кандидат технічних наук
Толюпа Сергій Васильович,
Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації НТУУ „КПІ”,
докторант
Провідна установа: Харківський Національний університет радіоелектроніки МОН України, м. Харків
Захист відбудеться „_17__”_березня__ 2006 р. о__12___годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 26.849.01 при Українському науково-дослідному інституті зв’язку за адресою: 03110 , м. Київ-110, вул. Солом’янська, 13.
З дисертацією можна ознайомитись в бібліотеці Українського науково-дослідного інституту зв’язку за адресою : 03110 , м. Київ-110, вул. Солом’янська, 13.
Автореферат розісланий „_16_”_лютого_ 2006р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради |
В.Ф. Михайлов


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Вступ. Завданням управління телекомунікаціями є забезпечення тривалої та якісної роботи засобів і мереж телекомунікацій у процесі їх постійного вдосконалення та розвитку в умовах різноманітних змінних впливів. Мережі телекомунікацій є складними об’єктами управління, які потребують розподільної системи. Управління – це багатофункціональний процес. У загальному вигляді відповідно до функціонального призначення види управління мережами та послугами телекомунікацій можна згрупувати як технічне, функціональне, оперативне та координаційне (адміністративне управління й управління розробками та розвитком) управління. Всі види управління взаємозв’язані і можуть бути реалізовані лише за наявності системи управління, яка повинна бути комплексною, тобто виконувати функції управління їх взаємозв’язку. Якщо упорядкувати функції управління за їх ієрархією, то систему управління телекомунікаціями можна уявити у вигляді логічної моделі, що складається з п’яти логічних рівнів. Нижній рівень складається із мережних ресурсів (елементів мережі), а верхні рівні – це рівні управління (знизу вгору): елементами мережі, мережею, послугами і діяльністю (рівні управління послугами та діяльністю – тобто адміністративне управління). Інтелектуалізація мереж телекомунікацій, що відбувається нині, потребує управління такими мережами за протоколами, незалежними від послуг, які, в свою чергу, надаються різними операторами та/або постачальниками в межах усієї мережі незалежно від типів застосованих у ній технічних засобів. Для взаємодії розподілених компонентів управління в єдиній системі, а також для реалізації нею функцій управління, необхідна мережа, якою передається інформація управління. Це зумовило розробку концепції мережі управління телекомунікаціями TMN (Telecommunication Management Network).
Мережа, будова якої ґрунтується на концепції TMN, забезпечує функції управління мережами і послугами телекомунікацій, а також надає зв’язок між своїми складовими частинами, нею самою і телекомунікаційними мережами, послугами та іншими мережами управління телекомунікаціями (іншими TMN). Принцип логічного відділення мережі управління телекомунікаціями TMN від власне мереж та послуг телекомунікацій, якими вона управляє, дають можливість здійснювати розподіл функцій TMN таким чином, що можна реалізовувати централізоване або децентралізоване управління.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: підвищення показників якості локальних систем і пристроїв управління мережами телекомунікацій

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок