Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> МОДЕЛІ І МЕТОДИ СПІЛЬНОЇ ВЕРИФІКАЦІЇ ПРОЕКТОВАНИХ ЦИФРОВИХ СИСТЕМ НА КРИСТАЛАХ

МОДЕЛІ І МЕТОДИ СПІЛЬНОЇ ВЕРИФІКАЦІЇ ПРОЕКТОВАНИХ ЦИФРОВИХ СИСТЕМ НА КРИСТАЛАХ

Назва:
МОДЕЛІ І МЕТОДИ СПІЛЬНОЇ ВЕРИФІКАЦІЇ ПРОЕКТОВАНИХ ЦИФРОВИХ СИСТЕМ НА КРИСТАЛАХ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
19,70 KB
Завантажень:
65
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
Харківський національний університет радіоелектроніки
Єгоров Олександр Андрійович
УДК 004.415.5:519.718
МОДЕЛІ І МЕТОДИ СПІЛЬНОЇ ВЕРИФІКАЦІЇ ПРОЕКТОВАНИХ ЦИФРОВИХ СИСТЕМ НА КРИСТАЛАХ
05.13.12 – системи автоматизації проектувальних робіт
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Харків – 2006


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана у Харківському національному університеті радіоелектроніки, Міністерство освіти і науки України.
Науковий керівник – доктор технічних наук, професор Хаханов Володимир Іванович, Харківський національний університет радіоелектроніки, декан факультету комп’ютерної інженерії і управління.
Офіційні опоненти: доктор технічних наук, професор Харченко В’ячеслав Сергійович, Національний аерокосмічний університет ім. М.Є. Жуковського “Харківський авіаційний інститут”, завідувач кафедри комп’ютерних систем та мереж;
кандидат технічних наук, доцент Литвинова Євгенія Іванівна, Харківський національний університет радіоелектроніки, доцент кафедри технології і автоматизації виробництва.
Провідна установа – національний технічний університет України “Київський політехнічний інститут”, Міністерство освіти і науки України,м. Київ.
Захист відбудеться “ 12 ” вересня 2006 р. о 13-00 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д64.052.02 у Харківському національному університеті радіоелектроніки за адресою: 61166, м. Харків, просп. Леніна, 14.
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці Харківського національного університету радіоелектроніки за адресою: 61166, м. Харків,просп. Леніна, 14.
Автореферат розісланий  “ 14 ” червня 2006 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради В.В. Безкоровайний


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Новітні технології виробництва кристалів ПЛІС (програмувальні логічні інтегральні мікросхеми) дозволяють розміщувати процесори разом з десятками мільйонів програмованих логічних матриць, що дає можливість інтегрувати системи і мережі в одному виробі. Прикладом цього є останні ПЛІС фірми Xilinx – серії Virtex II Pro, Virtex 4. Це означає, що розробники ПЛІС мають потребу у все більш складних системах верифікації та тестування, які здатні працювати не тільки з описом логічних схем, а і з програмним забезпеченням, що входить до складу SoC та/або NoC. Проблема ефективності верифікації ускладнюється також наявністю різних середовищ для традиційного налагоджування програмного забезпечення і апаратних блоків, а також значними часовими витратами на обробку структурно і функціонально складних проектів, що включають мільйони еквівалентних вентилів і тисячі рядків програмного коду.
На фоні існуючих обмежень актуальною є задача розробки раціональних моделей, методів і алгоритмів функціональної верифікації цифрових систем, що будуються на основі сучасної технології сумісного моделювання, дослідження структурних особливостей проектованого виробу на ранніх стадіях аналізу цифрових систем з метою зменшення витрат на проектування, завдяки використанню формальних методів верифікації.
Найбільший внесок у наукові досягнення, що стосуються автоматизації проектування і тестування цифрових систем зробили такі вчені: D.Gajski, J.Roth, D.B.Armstrong, Y.Levendel, M.Breuer, M.Abramovici, Y.Zorian, P.Prinetto, J.Abraham, H.Fujiwara, I.Pomeranz, T.Nishida, F. Fummi, О.Г.Біргер, Д.В.Сперанський, П.П.Пархоменко, Ю.В.Малишенко, Р.Убар, В.П.Чіпуліс, Н.П.Байда, С.С.Бадулин, В.С.Харченко, Л.В.Дербунович, І.В.Кузьмин, В.Н.Ярмолик.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Розробка основних положень дисертаційної роботи виконувалася відповідно до планів НДР, програм і договорів Харківського національного університету радіоелектроніки: 1) Договір про науково-технічне співробітництво з фірмою Аldec Inc. (USA), № 02 від 19.11.2001 “Розробка програмних і апаратних засобів верифікації систем на кристалах, що реалізуються на основі програмувальних логічних інтегральних схем”; 2) Договір про науково-технічне співробітництво з Таллінським технічним університетом № 01 від 07.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: МОДЕЛІ І МЕТОДИ СПІЛЬНОЇ ВЕРИФІКАЦІЇ ПРОЕКТОВАНИХ ЦИФРОВИХ СИСТЕМ НА КРИСТАЛАХ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок