Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ВИБІР ТА НАУКОВЕ ОБГРУНТУВАННЯ ТЕХНІКО-ЕКОНОМІЧНИХ ПОКАЗНИКІВ ТЕПЛОВОЗНИХ ДИЗЕЛІВ ДЛЯ ЛОКОМОТИВНОГО ПАРКУ УКРАЇНИ

ВИБІР ТА НАУКОВЕ ОБГРУНТУВАННЯ ТЕХНІКО-ЕКОНОМІЧНИХ ПОКАЗНИКІВ ТЕПЛОВОЗНИХ ДИЗЕЛІВ ДЛЯ ЛОКОМОТИВНОГО ПАРКУ УКРАЇНИ

Назва:
ВИБІР ТА НАУКОВЕ ОБГРУНТУВАННЯ ТЕХНІКО-ЕКОНОМІЧНИХ ПОКАЗНИКІВ ТЕПЛОВОЗНИХ ДИЗЕЛІВ ДЛЯ ЛОКОМОТИВНОГО ПАРКУ УКРАЇНИ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
14,31 KB
Завантажень:
27
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 
ХАРКІВСЬКА ДЕРЖАВНА АКАДЕМІЯ
ЗАЛІЗНИЧНОГО ТРАНСПОРТУ
Сергієнко Микола Іванович
УДК 621.436:621.431.72
ВИБІР ТА НАУКОВЕ ОБГРУНТУВАННЯ
ТЕХНІКО-ЕКОНОМІЧНИХ ПОКАЗНИКІВ ТЕПЛОВОЗНИХ
ДИЗЕЛІВ ДЛЯ ЛОКОМОТИВНОГО ПАРКУ УКРАЇНИ
05.05.03 – теплові двигуни
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Харків – 2000


Дисертацією є рукопис
Робота виконана в Харківській державній академії залізничного транспорту (ХарДАЗТ) Міністерства транспорту України.
Науковий керівник: доктор технічних наук, професор
Єрощенков Станіслав Аркадійович, Харківська державна академія залізничного транспорту, завідувач кафедри.
Офіційні опоненти: доктор технічних наук, професор
Шеховцов Анатолій Федорович, Харківський державний політехнічний університет, завідувач кафедри;

кандидат технічних наук, професор
Тимченко Ігор Іванович, Харківський державний автомобільно-дорожній технічний університет, завідувач кафедри.
Провідна установа - Український транспортний університет, кафедра “Термодинаміка та двигуни”, Міністерство освіти і науки України, м. Київ,
Захист відбудеться 05.10. 2000 року о 14 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 64.820.03 при харківській державній академії залізничного транспорту за адресою 61050, м. Харків, майдан Фейєрбаха, 7.
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці Харківської держаної академії залізничного транспорту, 61050, м. Харків, майдан Фейєрбаха, 7
Автореферат розісланий 04.09 2000 року
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Лялюк В.М.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Залізничний транспорт є значним споживачем двигунів внутрішнього згорання (ДВЗ). Вони використовуються в силових установках тягового та рефрижераторного рухомого складу, дизель-електричних станцій, будівельних і шляхових машин, автотранспорту і споживають більш ніж 540 тис. тон рідкого палива та 25 тис. тон дизельного масла на рік. 85% загальної потужності всіх ДВЗ, які використовуються на залізничному транспорті, припадає на силові установки тягового рухомого складу (ТРС) – тепловози та дизель-поїзди.
Технічний стан парку ТРС “Укрзалізниці” вимагає заміни тепловозних дизелів, які відпрацювали свій моторесурс, на сучасні двигуни. Перспективними для України є дизелі типоряду Д80 (ЧН26/27), розроблені в науково - технологічному підприємстві - конструкторському бюро з середньообертових дизелів, ДП “Завод ім. В.О.Малишева”, м. Харків.
Вітчизняна промисловість ще не виготовляє такі дизелі серійно. Тому замовник, “Укрзалізниця”, повинен обгрунтувати і сформулювати для заводу - виробника вимоги до їхніх техніко-економічних показників.
Важливими для дизелів ТРС показниками є значення питомих середньоексплуатаційних витрат палива, витрати на ремонт і технічне обслуговування, які мають бути мінімальними. Досягти цього можна шляхом вибору для кожної модифікації дизеля оптимальних конструктивних та регулювальних параметрів. Визначення оптимальних параметрів здійснюється на етапі проектування дизеля і з урахування його призначення та умов експлуатації. Задача вибору оптимальних параметрів модифікацій дизелів типоряду Д80 різного конструктивного виконання та призначення досі не розв’язувалась.
Актуальність теми дисертації зумовлена тим, що вона спрямована на обгрунтування та визначення конструктивних, регулювальних та техніко-економічних показників дизелів одного типоряду Д80 з метою зниження фінансових витрат у локомотивному господарстві України.
Зв’язок роботи з науковими програмами. Робота виконана згідно з Державною програмою розвитку виробництва двигунів внутрішнього згоряння в Україні (1996 р.), Державною програмою “Розвиток рейкового рухомого складу соціального призначення для залізничного транспорту міського господарства (1997 р.) і “Концепцією та програмою реструктуризації на залізничному транспорті України” (1998 р.)
Мета і задачі дослідження. Метою є розробка і практична реалізація заходів по створенню сімейства економічних та екологічно чистих тепловозних дизелів одного типоряду з широким діапазоном потужності.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 Реферат на тему: ВИБІР ТА НАУКОВЕ ОБГРУНТУВАННЯ ТЕХНІКО-ЕКОНОМІЧНИХ ПОКАЗНИКІВ ТЕПЛОВОЗНИХ ДИЗЕЛІВ ДЛЯ ЛОКОМОТИВНОГО ПАРКУ УКРАЇНИ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок