Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> організацІйно–методичні основи розвитку спортивно–оздоровчого туризму в китаї

організацІйно–методичні основи розвитку спортивно–оздоровчого туризму в китаї

Назва:
організацІйно–методичні основи розвитку спортивно–оздоровчого туризму в китаї
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
21,00 KB
Завантажень:
392
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
ХАРКІВСЬКА ДЕРЖАВНА АКАДЕМІЯ
ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ
Ма Цзиньган
УДК 796.5.06:078(510)

організацІйно–методичні основи розвитку
спортивно–оздоровчого туризму в китаї
24.00.02 – фізична культура,
фізичне виховання різних груп населення
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня кандидата наук
з фізичного виховання і спорту
Харків–2005
Дисертацією є рукопис.
Роботу виконано в Харківській державній академії фізичної культури, Державний комітет України з питань фізичної культури і спорту.
Науковий керівник: кандидат медичних наук, старший науковий співробітник
Булашев Олександр Якович,
Харківська державна академія фізичної культури,
професор кафедри зимових видів спорту, велоспорту і туризму.
Офіційні опоненти: доктор біологічних наук, професор
Клименко Анатолій Іванович,
Харківська державна академія фізичної культури,
професор кафедри біологічних основ фізичного виховання і спорту;
 
кандидат педагогічних наук, доцент
Худолій Олег Миколайович,
Харківський державний педагогічний університет ім. Г.С. Сковороди,
завідувач кафедри теорії і методики фізичного виховання.
Провідна установа: Львівський державний інститут фізичної культури і спорту,
кафедра туризму, Державний комітет України з питань фізичної культури і спорту, м. Львів.
Захист відбудеться 19.05. 2005 р. о 1500 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 64.862.01 в Харківській державній академії фізичної культури за адресою: 61022, м. Харків-22, Клочківська, 99.
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Харківської державної академії фізичної культури (61022, м. Харків-22, Клочківська, 99).
Автореферат розіслано 15 апреля 2005 г.
Вчений секретар спеціалізованої вченої ради _________________ В.С. Ашанін
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми дослідження. На даний час у Китаї розроблено й визначено стратегію уряду країни “Про розвиток фізичної культури і спорту на період з 2001 по 2010 роки”. У цей період будуть проведені найважливіші економічні реформи, що дозволить підняти на новий, більш високий, рівень фізичну культуру і спорт. Передбачається збільшити кількість громадян, які постійно займаються фізичною культурою і спортом, до 40% від загальної чисельності населення (1млрд. 200 млн.), у зв’язку з чим необхідно в містах і сільській місцевості створити умови для реалізації цієї програми.
Ставиться питання про подальше удосконалювання відпочинку громадян, зокрема через заняття туризмом. (Дун Шінчуан, 2003; Ван Гуйджун, 2003).
Практична реалізація цих завдань пов'язана з обґрунтуванням теоретичних положень про структуру, пропорції і форми територіальної організації туристського господарства.
Назріла необхідність у комплексних природно-територіальних дослідженнях кожного адміністративного району, провінцій Китаю з метою відпочинку, тому що провінція є базовою територіальною одиницею державної системи вивчення природних умов і ресурсів природокористування. Одним із шляхів планомірної індустрії відпочинку (туризму) є пізнання її основних характерних рис, просторових зв'язків, відносин з іншими елементами довкілля, а також внутрішньої структури і різних форм її прояву.
У цьому аспекті спортивно-оздоровчий туризм (СОТ) набуває пріоритетного значення. Заняття СОТ – це проста й зручна форма широкого залучення громадян країни в активні тренування для підвищення фізичної підготовленості, що дозволяє вирішити завдання щодо розвитку масової фізичної культури.
Існуючі в даний час у Китаї форми туризму створюють протиріччя між реальною величиною фізичних навантажень при заняттях тільки екскурсійним туризмом і їх бажаним рівнем у раціональній моделі СОТ. При впровадженні СОТ досить ефективно реалізуються не тільки специфічні функції фізичної культури: освітні, прикладні, спортивні, але й рекреативні й оздоровчо-реабілітаційні.
СОТ має велике значення для фізичного, естетичного, трудового, морального, патріотичного виховання, як засіб пізнання навколишнього середовища і людини в природних умовах. Усе це досягається порівняно простими і доступними засобами: походи, подорожі, екскурсії, прогулянки, туристські зльоти та змагання (А.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: організацІйно–методичні основи розвитку спортивно–оздоровчого туризму в китаї

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок