Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> створення робочого органА для ущільнення ґрунту під магістральними трубопроводами

створення робочого органА для ущільнення ґрунту під магістральними трубопроводами

Назва:
створення робочого органА для ущільнення ґрунту під магістральними трубопроводами
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
18,81 KB
Завантажень:
135
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
Міністерство освіти і науки України
Київський національний університет
будівництва І архітектури
КУЗЬМІНЕЦЬ Микола Петрович
УДК 625.731.2:624.138
створення робочого органА для ущільнення ґрунту
під магістральними трубопроводами
Спеціальність 05.05.04 – машини для земляних та дорожніх робіт
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Київ – 2006
Дисертацією є рукопис
Робота виконана в | Національному транспортному університеті
Міністерства освіти і науки України
на кафедрі дорожніх машин
Науковий керівник: | кандидат технічних наук, доцент
Мусійко Володимир Данилович,
Національний транспортний університет
Міністерства освіти і науки України,
професор кафедри дорожніх машин
Офіційні опоненти: | доктор технічних наук, професор
Сукач Михайло Кузьмич,
Київський національний університет будівництва і архітектури Міністерства освіти і науки України, професор кафедри будівельних машин
кандидат технічних наук
Дворніченко Анатолій Петрович,
Кіровоградський національний технічний
університет Міністерства освіти і науки України, доцент кафедри будівельних, дорожніх машин та будівництва
Провідна установа: | Харківський національний автомобільно-дорожній університет Міністерства освіти і науки України,
кафедра підйомно-транспортних, будівельних, дорожніх машин і обладнання
Захист дисертації відбудеться 27.06.2006 р. о(б) _13_ годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.056.08 при Київському національному університеті будівництва і архітектури за адресою: 03037, Київ-37, Повітрофлотський просп., 31.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Київського національного університету будівництва і архітектури за адресою: 03037, Київ-37, Повітрофлотський просп., 31.
Автореферат розіслано 25.05.2006 р.
В.О. вченого секретаря
спеціалізованої вченої ради,
д.т.н., професор В.К. Черненко


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Магістральні трубопроводи справедливо вважають енергетичними артеріями України, адже вони забезпечують енергоресурсами не лише потреби власної економіки нашої держави, а й транспортування нафти і газу більш, ніж до 15 країн Європи. Трубопровідний транспорт займає друге місце у загальному вантажообігу країни, оскільки вартість транспортування ним нафти і газу у кілька разів нижча, а продуктивність у десятки разів вища порівняно з іншими видами транспорту.
Однак, віковий стан трубопровідних магістралей в Україні та в інших країнах світу свідчить про необхідність їхнього термінового капітального ремонту, адже гарантований термін служби ізоляційного покриття трубопроводу 20...25 років. За оцінками спеціалістів, для виконання капітального ремонту традиційними методами, хоч і з використанням сучасних технічних засобів, потрібно не менше 50...60 років. Нинішній стан забезпечення надійної та безпечної експлуатації магістральних трубопроводів вимагає термінової розробки та впровадження нової техніки і технологій капітального ремонту трубопроводів, використання яких забезпечить істотне прискорення темпів ремонтних робіт з одночасним зниженням матеріальних і трудових витрат на їхнє виконання.
Останнім часом з нашою участю розроблено нову технологію швидкісного ремонту магістральних трубопроводів, яка виключає необхідність їхнього підйому під час ремонту відносно лінії вихідного залягання та зупинки перекачування продукту. При цьому зникає необхідність введення обмежень на доставку сировини споживачам та значно підвищується безпека виконання ремонтних робіт. Така технологія гарантує непошкоджуваність труби під час ремонту, має місце багаторазове (у 5...7 разів) прискорення темпу виконання робіт, зменшення обсягів земляних робіт на 40...45%. У цьому її концептуальна відмінність від традиційно відомих.
Особливістю нової технології є те, що після виконання комплексу робіт із заміни ізоляції під відремонтований трубопровід засипають ґрунт і забезпечують його ущільнення під трубою до такого ступеня, який виключає просідання останньої після ремонту. Традиційна технологія цього не передбачала, адже відремонтований трубопровід укладали на дно траншеї, з якої він був піднятий для проведення ремонту.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 Реферат на тему: створення робочого органА для ущільнення ґрунту під магістральними трубопроводами

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок