Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> МЕТОДИ ПРОГНОЗУВАННЯ РЕСУРСУ НЕСУЧИХ І ФУНКЦІОНАЛЬНИХ СИСТЕМ БУРЯКОЗБИРАЛЬНИХ КОМБАЙНІВ

МЕТОДИ ПРОГНОЗУВАННЯ РЕСУРСУ НЕСУЧИХ І ФУНКЦІОНАЛЬНИХ СИСТЕМ БУРЯКОЗБИРАЛЬНИХ КОМБАЙНІВ

Назва:
МЕТОДИ ПРОГНОЗУВАННЯ РЕСУРСУ НЕСУЧИХ І ФУНКЦІОНАЛЬНИХ СИСТЕМ БУРЯКОЗБИРАЛЬНИХ КОМБАЙНІВ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
33,70 KB
Завантажень:
295
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22 
ТЕРНОПІЛЬСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
ІМЕНІ ІВАНА ПУЛЮЯ
ПІДГУРСЬКИЙ МИКОЛА ІВАНОВИЧ
УДК 631.356.26: 629.3.023.11
МЕТОДИ ПРОГНОЗУВАННЯ РЕСУРСУ
НЕСУЧИХ І ФУНКЦІОНАЛЬНИХ СИСТЕМ
БУРЯКОЗБИРАЛЬНИХ КОМБАЙНІВ
05.05.11 – Машини і засоби механізації сільськогосподарського
виробництва
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
доктора технічних наук
Тернопіль – 2007
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Тернопільському державному технічному університеті
імені Івана Пулюя Міністерства освіти і науки України.
Науковий консультант: доктор технічних наук, професор, заслужений працівник освіти України Рибак Тимофій Іванович,
Тернопільський державний технічний університет імені Івана Пулюя, директор навчально-науково-виробничого центру випробування функціонально-технічних засобів виробництва і взаємодії з науково-промисловими комплексами, завідувач кафедри технічної механіки і сільськогосподарського машинобудування.
Офіційні опоненти: член-кореспондент НАН України, доктор технічних наук, професор Андрейків Олександр Євгенович,
Львівський національний університет ім. Івана Франка професор кафедри механіки, м. Львів
доктор технічних наук, професор, заслужений діяч науки і техніки України Хайліс Гедаль Абрамович,
Український науково-дослідний інститут прогнозування та випробування техніки і технологій для сільськогосподарського виробництва імені Л. Погорілого, головний науковий співробітник,
Київська обл., смт. Дослідницьке
доктор технічних наук, професор Чаусов Микола Георгійович, Національний аграрний університет, завідувач кафедри опору матеріалів, м. Київ
Захист відбудеться 20 грудня 2007 р. о 10 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д58.052.02 з захисту докторських дисертаційних робіт у Тернопільському державному технічному університеті імені Івана Пулюя за адресою: 46001, м. Тернопіль, вул. Руська, 56, ауд. 79.
З дисертацією можна ознайомитись у науково-технічній бібліотеці Тернопільського державного технічного університету імені Івана Пулюя, 46001, м. Тернопіль, вул. Руська, 56.
Автореферат розісланий 20 листопада 2007 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради _______________ П. В. Попович
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Загальна тенденція розвитку складної мобільної сільськогосподарської техніки в напрямку інтенсифікації виконання технологічних процесів, яка приводить до неперервного збільшення енергосилових, кінематичних, габаритних та інших параметрів машин, вимагає нових підходів при створенні перспективних та модернізації існуючих машин. Це, у першу чергу, стосується потужних бурякозбиральних комбайнів. Базовою збірною одиницею комбайна є зварна несуча рама, від надійності якої значно залежить ресурс роботи машини.
Однією з основних причин недостатньої експлуатаційної надійності рам самохідних бурякозбиральних комбайнів є недосконалість існуючих інженерних методів до розрахунку цих конструкцій.
Більшість методів оцінки міцності та розрахунку ресурсу стосується бездефектних конструктивних структур. Зважаючи на високу концентрацію напружень в зонах зварних з’єднань, наявність технологічних дефектів, специфіку експлуатаційного навантаження, стадія живучості (розвиток дефектності від початкового розміру до критичного значення) у більшості випадків є визначальною при оцінці надійності основних несучих і функціональних систем і характеризує ресурс роботи комбайна в цілому.
Виходячи з напрацювань у цьому напрямку вітчизняних та зарубіжних вчених, створення ефективних несучих і функціональних систем, оптимальних за матеріаломісткістю та з прогнозованим ресурсом роботи, полягає у зміні постановки задачі і розробці алгоритму оцінки роботоздатності рамних конструкцій з врахуванням реальних умов експлуатації, технології їх виготовлення, застосуванні в інженерному проектуванні числових методів аналізу напружено-деформівного стану (НДС), використанні теоретичних моделей і методів механіки руйнування з врахуванням особливостей розвитку дефектності в статично невизначуваних системах.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22 Реферат на тему: МЕТОДИ ПРОГНОЗУВАННЯ РЕСУРСУ НЕСУЧИХ І ФУНКЦІОНАЛЬНИХ СИСТЕМ БУРЯКОЗБИРАЛЬНИХ КОМБАЙНІВ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок