Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> УПРАВЛІНСЬКІ ПРОЦЕДУРИ В ДІЯЛЬНОСТІ ОРГАНІВ ПРОКУРАТУРИ УКРАЇНИ

УПРАВЛІНСЬКІ ПРОЦЕДУРИ В ДІЯЛЬНОСТІ ОРГАНІВ ПРОКУРАТУРИ УКРАЇНИ

Назва:
УПРАВЛІНСЬКІ ПРОЦЕДУРИ В ДІЯЛЬНОСТІ ОРГАНІВ ПРОКУРАТУРИ УКРАЇНИ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
18,50 KB
Завантажень:
492
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
ХАРКІВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ВНУТРІШНІХ СПРАВ
КУЛИНИЧ СЕРГІЙ АНАТОЛІЙОВИЧ
 
УДК: 347.963
УПРАВЛІНСЬКІ ПРОЦЕДУРИ В ДІЯЛЬНОСТІ ОРГАНІВ ПРОКУРАТУРИ УКРАЇНИ
12.00.07 – адміністративне право і процес;
фінансове право; інформаційне право
 
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата юридичних наук
ХАРКІВ – 2007
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Харківському національному університеті внутрішніх справ, Міністерство внутрішніх справ України.
Науковий керівник: доктор юридичних наук, професор
Тищенко Микола Маркович,
Національна юридична академія імені Ярослава Мудрого,
професор кафедри адміністративного права.
Офіційні опоненти: доктор юридичних наук, професор
Ярмакі Христофор Петрович,
Одеський юридичний інститут
Харківського національного університету внутрішніх справ,
начальник кафедри адміністративного права та процесу;
кандидат юридичних наук, доцент
Куліш Анатолій Миколайович,
Сумський державний університет,
завідуючий кафедрою права.
Захист відбудеться “28” вересня 2007 р. о „10” годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 64.700.01 Харківського національного університету внутрішніх справ за адресою: 61080, м. Харків, пр. річчя СРСР, 27.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Харківського національного університету внутрішніх справ за адресою: 61080, м. Харків, пр. річчя СРСР, 27.
Автореферат розісланий “28” серпня 2007 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради О.М. Литвинов 
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Здійснювані в Україні адміністративна та судово-правова реформи, метою яких є поетапне формування ефективної організації діяльності державних органів, орієнтація їх, передусім, на охорону і захист прав, свобод та законних інтересів фізичних і юридичних осіб, забезпечення їх належної реалізації не могли обійти правоохоронні органи, в тому числі й прокуратуру. Реформування прокуратури підтверджується як необхідністю приведення її діяльності у відповідність до конституційної моделі, так і необхідністю вдосконалення її управлінських аспектів діяльності, зокрема управлінських процедур, що вимагає їх ретельного і ґрунтовного вивчення.
До проблематики управлінських процедур в діяльності органів державного управління в цілому та органів прокуратури зокрема частково звертались такі вітчизняні та зарубіжні науковці, як В.Б.Авер’янов, Р.С.Алімов, Ю.П.Битяк, Г.Бребан, В.М.Гусаров, Є.В.Додін, А.С.Васильєв, Б.Гурне, Л.В.Коваль, А.Т.Комзюк, І.Б.Коліушко, В.К.Колпаков, А.В.Кірмач, М.В.Косюта, І.М.Лазарєв, М.І.Мичко, В.В.Сухонос, В.П.Тимощук, М.М.Тищенко, М.К.Якимчук, Х.П.Ярмакі та ін. Разом з тим у вітчизняній юридичній літературі питання управлінських процедур у діяльності органів прокуратури висвітлені недостатньо, в існуючих наукових працях ці питання досліджувались фрагментарно або в рамках ширшої правової проблематики, без комплексного підходу. Більше того, в правовому регулюванні управлінських процедур в органах прокуратури накопичилось чимало проблем, які суттєво впливають на ефективність виконання покладених на органи прокуратури завдань та функцій, а в деяких випадках призводять до порушення прав, свобод та законних інтересів учасників управлінських процедур.
Таким чином, необхідність удосконалення правового регулювання управлінських процедур в органах прокуратури з одного боку, та відсутність наукових досліджень з цієї проблематики – з другого обумовлюють актуальність і важливість комплексного дослідження широкого кола питань, пов’язаних із процедурними аспектами управлінської діяльності органів прокуратури, а також їх розвитком і удосконаленням.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Дисертаційне дослідження виконано відповідно до основних положень наказів Генеральної прокуратури України „Про організацію роботи і управління в органах прокуратури України” № 1 від 19 вересня 2005 р., „Про організацію роботи з кадрами в органах прокуратури України” № 2гн від 20 січня 2006 р.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: УПРАВЛІНСЬКІ ПРОЦЕДУРИ В ДІЯЛЬНОСТІ ОРГАНІВ ПРОКУРАТУРИ УКРАЇНИ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок