Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> МОДЕЛІ ТА МЕТОДИ ПОБУДОВИ АВТОМАТИЗОВАНИХ ІНТЕГРОВАНИХ СИСТЕМ ЖИТТЄВОГО ЦИКЛУ ВИРОБІВ ПРОМИСЛОВИХ ПІДПРИЄМСТВ

МОДЕЛІ ТА МЕТОДИ ПОБУДОВИ АВТОМАТИЗОВАНИХ ІНТЕГРОВАНИХ СИСТЕМ ЖИТТЄВОГО ЦИКЛУ ВИРОБІВ ПРОМИСЛОВИХ ПІДПРИЄМСТВ

Назва:
МОДЕЛІ ТА МЕТОДИ ПОБУДОВИ АВТОМАТИЗОВАНИХ ІНТЕГРОВАНИХ СИСТЕМ ЖИТТЄВОГО ЦИКЛУ ВИРОБІВ ПРОМИСЛОВИХ ПІДПРИЄМСТВ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
14,75 KB
Завантажень:
248
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
НАЦІОНАЛЬНИЙ АВІАЦІЙНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
Толбатов Володимир Аронович
УДК 005.311.2:004.94
МОДЕЛІ ТА МЕТОДИ ПОБУДОВИ АВТОМАТИЗОВАНИХ ІНТЕГРОВАНИХ СИСТЕМ ЖИТТЄВОГО ЦИКЛУ ВИРОБІВ ПРОМИСЛОВИХ ПІДПРИЄМСТВ
Спеціальність 05.13.06 – автоматизовані системи управління
та прогресивні інформаційні технології
Автореферат дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Київ – 2007


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Національному авіаційному університеті Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник ? доктор технічних наук, доцент Павленко Петро Миколайович, Національний авіаційний університет, Інститут інформаційно-діагностичних систем, директор інженерного центру.
Офіційні опоненти:
доктор технічних наук, професор Васюхін Михайло Іванович, Національний авіаційний університет, кафедра аеронавігаційних систем, професор;
кандидат технічних наук, старший науковий співробітник Давиденко Анатолій Миколайович, Інститут проблем моделювання в енергетиці ім. Г.Є. Пухова, керівник відділу теорії моделювання.
Провідна установа ? Державна науково-виробнича корпорація „Київський інститут автоматики” Міністерства промислової політики України, м. Київ.
Захист відбудеться 26 червня 2007 р. о 1400 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д26.062.01 при Національному авіаційному університеті за адресою: 03680, Київ ? 680, проспект Космонавта Комарова, 1.
З дисертацією можна ознайомитись в науково-технічній бібліотеці Національного авіаційного університету за адресою: 03680, Київ-680, проспект Космонавта Комарова, 1.
Автореферат розісланий 25 травня 2007 р.
 
Учений секретар
спеціалізованої вченої ради В. С. Єременко


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Комп’ютеризація інженерних задач ? один із головних напрямків підвищення ефективності виробництва промислових підприємств України. Сучасні CAD/CAM/CAE, PDM та ERP системи автоматизують окремі стани життєвого циклу (ЖЦ) виробів і застосовуються практично в усіх галузях промисловості. Однак, у сучасних умовах розвитку ринку при скороченні термінів проектування, підготовки виробництва та виробництва товарів необхідно виходити на новий рівень комп’ютеризації та автоматизації. Цей рівень забезпечується створенням інтегрованого інформаційного середовища (ІІС) автоматизованих систем життєвого циклу виробів промислових підприємств на основі прогресивних інформаційних технологій по впровадженню CALS технологій та PLM рішень.
Слід зазначити, що створення ІІС автоматизованих систем життєвого циклу виробів промислового підприємства виходить далеко за межі установки програмного забезпечення та впровадження автоматизованих систем і передбачає великий об’єм попередніх робіт, пов’язаних з детальним аналізом, реінжинірингом, управлінням процесами підприємства та самими інформаційними системами на всіх етапах ЖЦ виробів.
Питанням розробки моделей та методів побудови автоматизованих систем виробничого призначення у сучасній теорії управління, яка створювалась, у тому числі, завдяки науковим роботам вітчизняних вчених В.М.Глушкова, Л.С.Глоби, О.Г.Івахненка, О.А.Павлова, В.І.Скурихіна та інших, приділяється велика увага. Аналіз сучасних робіт в області управління виробничими процесами на етапах ЖЦ промислового виробу показує, що в даний час зусилля вчених зосереджені в основному на розробку методології побудови ІІС автоматизованих систем підприємства, починаючи з нульового циклу і не зважаючи на створену базу програмних рішень на підприємствах при вирішенні часткових задач автоматизації управління окремими процесами життєвого циклу виробів. Значних досягнень у цьому напрямку досягнуто закордонними розробниками, такими як компанія IBM/Dassault Systemes (США, Франція), компанія SAP (Німеччина) та компанія Unigraphics Solution (США). Але на жаль, ці розробки не враховують специфіку процесів ЖЦ виробу вітчизняних промислових підприємств, не мають ефективних механізмів формалізації та алгоритмізації управління процесом побудови ІІС автоматизованих систем.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 Реферат на тему: МОДЕЛІ ТА МЕТОДИ ПОБУДОВИ АВТОМАТИЗОВАНИХ ІНТЕГРОВАНИХ СИСТЕМ ЖИТТЄВОГО ЦИКЛУ ВИРОБІВ ПРОМИСЛОВИХ ПІДПРИЄМСТВ

Схожі роботи:


BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок