Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ЕКОНОМІЧНА ЕФЕКТИВНІСТЬ РЕКОНСТРУКЦІЇ ЗАЛІЗНИЧНИХ МОСТІВ УКРАЇНИ

ЕКОНОМІЧНА ЕФЕКТИВНІСТЬ РЕКОНСТРУКЦІЇ ЗАЛІЗНИЧНИХ МОСТІВ УКРАЇНИ

Назва:
ЕКОНОМІЧНА ЕФЕКТИВНІСТЬ РЕКОНСТРУКЦІЇ ЗАЛІЗНИЧНИХ МОСТІВ УКРАЇНИ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
20,54 KB
Завантажень:
391
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
Національний авіаційний університет
МІЩЕНКО Максим Іванович
УДК 656.2.003:624.21.059.003.13
ЕКОНОМІЧНА ЕФЕКТИВНІСТЬ
РЕКОНСТРУКЦІЇ ЗАЛІЗНИЧНИХ МОСТІВ
УКРАЇНИ
08.07.04 – економіка транспорту і зв`язку
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Київ - 2002


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрі економіки та менеджменту в Дніпропетровському державному технічному університеті залізничного транспорту (ДІІТ).
Науковий керівник - кандидат економічних наук, професор Бондаренко Василь Остапович – Дніпропетровський державний технічний університет залізничного транспорту (ДІІТ), професор кафедри економіки та менеджменту.
Офіційні опоненти: доктор економічних наук, професор, академік НАН України Бакаєв Олександр Олександрович – Міжнародний науково-навчальний центр інформаційних технологій та систем НАН України та Міносвіти і науки України, радник дирекції;
кандидат економічних наук, доцент Аксьонов Іван Михайлович – Київський університет економіки і технологій транспорту, доцент кафедри управління процесами перевезень.
Провідна установа - Інститут проблем ринку та економіко-екологічних досліджень НАН України, відділ ринку транспортних послуг, м.Одеса.
Захист відбудеться “ 12 ” жовтня 2002 р. о 10 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.062.02 у Національному авіаційному університеті за адресою: 03058, м. Київ, проспект Космонавта Комарова, 1, корп. 2, ауд. 418.
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці Національного авіаційного університету за адресою: 03058, м. Київ, проспект Космонавта Комарова, 1.
Автореферат розісланий “ 11 ” вересня 2002 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради,
кандидат економічних наук, доцент Жебка В.В.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Об'єктивна необхідність удосконалювання всіх елементів транспортної інфраструктури в ринкових умовах господарювання визначена потребою підвищення ефективності суспільного виробництва, збільшення прибутку і доходів підприємств, організацій, росту національного доходу і полягає в зниженні транспортної складової у вартості товарної продукції.
Одним з найбільш радикальних заходів інтенсифікації діяльності транспорту, підвищення його конкурентоспроможності має стати комплекс відтворювальних заходів у колійному господарстві залізниць на так званих “вузьких” мостах, оскільки на сьогоднішній день стан значної кількості мостів за своїми техніко-експлуатаційними показниками є у повному розумінні стримуючим фактором транспортних сполучень. Це виражається як у зниженні пропускної та провізної спроможності окремих дільниць залізниць, порушенні безпечного, безперебійного пропуску рухомого складу в заданих напрямках і при установлених швидкостях, так і у виключенні з загального вантажопотоку, що направляється по найкоротшій відстані тієї частини рухомого складу, що за своїми параметрами (осьові, погонні навантаження) перевищує граничні норми з вантажопідйомності, що встановлені для тієї або іншої споруди. Метою проведення відтворювальних заходів є ліквідація накопичених мостами за тривалий термін експлуатації фізичного і морального зносу, що в підсумку дає значний економічний ефект як у транспортній, так і поза транспортній сферах (за рахунок скорочення часу простою рухомого складу, відстаней перепробігу, підвищення дільничних швидкостей руху поїздів, прискорення доставки вантажів, пасажирів і т.і.).
Актуальність обраної теми дисертації відповідає Указу Президента України “Про рішення Ради національної безпеки й оборони України від 11 квітня 2000 р. “Про стан залізничного транспорту України та заходи щодо забезпечення його ефективного функціонування” (20 квітня 2000 р. № 603).
Актуальність цієї роботи визначається наступними факторами:
-
необхідністю підвищення конкурентоспроможності залізничного транспорту;
-
необхідністю підвищення ефективності діяльності залізничного транспорту України;
-
наявністю великої кількості мостів, що через стан фізичного і морального зносу є стримуючими чинниками розвитку транспортних сполучень;
-
потребою в забезпеченні безпечного, безперебійного руху поїздів із установленою швидкістю й у заданих напрямках.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 Реферат на тему: ЕКОНОМІЧНА ЕФЕКТИВНІСТЬ РЕКОНСТРУКЦІЇ ЗАЛІЗНИЧНИХ МОСТІВ УКРАЇНИ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок