Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ПОБУДОВА СИСТЕМ ЕЛЕКТРОННОГО ДОКУМЕНТООБІГУ НА ОСНОВІ ФОРМАЛЬНИХ МОДЕЛЕЙ

ПОБУДОВА СИСТЕМ ЕЛЕКТРОННОГО ДОКУМЕНТООБІГУ НА ОСНОВІ ФОРМАЛЬНИХ МОДЕЛЕЙ

Назва:
ПОБУДОВА СИСТЕМ ЕЛЕКТРОННОГО ДОКУМЕНТООБІГУ НА ОСНОВІ ФОРМАЛЬНИХ МОДЕЛЕЙ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
18,63 KB
Завантажень:
137
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ НАУК УКРАЇНИ
ІНСТИТУТ ПРОБЛЕМ МАТЕМАТИЧНИХ МАШИН І СИСТЕМ
Круковський Максим Юрійович
УДК 681.3:681:5
ПОБУДОВА СИСТЕМ ЕЛЕКТРОННОГО ДОКУМЕНТООБІГУ
НА ОСНОВІ ФОРМАЛЬНИХ МОДЕЛЕЙ
05.13.06 – Автоматизовані системи управління та прогресивні
інформаційні технології
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук

Київ – 2007


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Інституті проблем математичних машин і систем НАН України.
Науковий керівник доктор технічних наук,
старший науковий співробітник
Теслер Геннадій Семенович,
Інститут проблем математичних машин
і систем НАН України,
головний науковий співробітник
Офіційні опоненти: доктор фізико-математичних наук, професор
Лаврищева Катерина Михайлівна,
Інститут програмних систем НАН України,
завідувач відділу
доктор технічних наук, доцент
Казимир Володимир Вікторович,
Інститут проблем математичних машин
і систем НАН України,
провідний науковий співробітник
Захист відбудеться “ 17 ” жовтня 2007 р. о 14 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.204.01 при Інституті проблем математичних машин і систем НАН України за адресою: 03187, Київ – 187, проспект Академіка Глушкова, 42.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Інституту проблем математичних машин і систем НАН України за адресою: 03187, Київ – 187, проспект Академіка Глушкова, 42.
Автореферат розісланий “ 7 ” вересня 2007 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради,
кандидат технічних наук Ходак В.І.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Концепція інформатизації суспільства стає все більш важливою та впливовою в розвитку сучасного суспільства. Прикладні питання інформаційних технологій, до яких відноситься питання розвитку електронного документообігу, є актуальними для розвитку України як сучасної європейської держави. Розбудова державних інститутів та інститутів самоврядування потребує наявності розвинутої інформаційної бази, що дозволяє зробити управлінську роботу більш ефективною, прозорою й контрольованою громадськістю.
Впровадження систем електронного документообігу дозволяє зробити більш прозорими процеси прийняття управлінських рішень і надавати населенню більш якісні послуги управління. Електронний документообіг є одним з першочергових завдань, що вирішуються підприємствами й організаціями під час реалізації систем автоматизації своєї управлінської діяльності. Реалізація завдань електронного документообігу дозволяє управлінському апарату зосередитися на вирішенні безпосередніх завдань і внесенні творчого елементу в пошук шляхів досягнення цих цілей.
Питання електронного документообігу є достатньо розробленою науковою темою, над якою тривалий час працювали видатні зарубіжні і вітчизняні науковці. В різний час це питання висвітлювали В.М. Глушков, М. Дж. Саттон, К. Еліс, Д. Енгельбарт, А.А. Модин, І.С. Зінгер, М.Ф. Коротяєв, М.Я. Клепцов, А.В. Кононенко, В.Н. Кушлін. Сьогодні в Україні над задачами електронного документообігу активно працюють К.М. Лаврищева, О.В. Перевозчикова, В.І. Сабат і Н.Т. Задорожна. Проте питання застосування формальних моделей, які описують структуру та функціонування систем електронного документообігу, освітлені недостатньо і потребують подальшої розробки.
Дисертація спрямована на вирішення науково-практичної задачі розробки моделей документообігу, які з високим ступенем адекватності моделюють сучасні ділові та виробничі процеси.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Основні дослідження за темою дисертації проводились у відповідності з планом фундаментально-прикладних наукових досліджень, що здійснюються в Інституті проблем математичних машин і систем НАНУ за темою “Створення інтелектуальних інформаційних технологій, моделей та мовних засобів для систем підтримки прийняття рішень”, шифр "Експерт".
Мета і задачі дослідження. Метою дисертаційної роботи є розробка методів та засобів інформаційної підтримки документообігу підприємств й організацій на основі комплексу математичних моделей та створення програмної реалізації комплексу інструментальних засобів підтримки функціонування систем композитного документообігу.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: ПОБУДОВА СИСТЕМ ЕЛЕКТРОННОГО ДОКУМЕНТООБІГУ НА ОСНОВІ ФОРМАЛЬНИХ МОДЕЛЕЙ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок