Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ЗАСТОСУВАННЯ КРІОДЕСТРУКЦІЇ І КРІОАСОЦІЙОВАННИХ ПЕПТИДІВ У КОМПЛЕКСНОМУ ЛІКУВАННІ ХВОРИХ НА РАК МОЛОЧНОЇ ЗАЛОЗИ

ЗАСТОСУВАННЯ КРІОДЕСТРУКЦІЇ І КРІОАСОЦІЙОВАННИХ ПЕПТИДІВ У КОМПЛЕКСНОМУ ЛІКУВАННІ ХВОРИХ НА РАК МОЛОЧНОЇ ЗАЛОЗИ

Назва:
ЗАСТОСУВАННЯ КРІОДЕСТРУКЦІЇ І КРІОАСОЦІЙОВАННИХ ПЕПТИДІВ У КОМПЛЕКСНОМУ ЛІКУВАННІ ХВОРИХ НА РАК МОЛОЧНОЇ ЗАЛОЗИ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
17,87 KB
Завантажень:
277
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ НАУК УКРАЇНИ
ІНСТИТУТ ЕКСПЕРИМЕНТАЛЬНОЇ ПАТОЛОГІЇ, ОНКОЛОГІЇ І РАДІОБІОЛОГІЇ ім.Р.Є.КАВЕЦЬКОГО
АШРАФ АВАД-ЕЛЬКАРІМ ФАДЛЬ-ЕЛЬСІД
УДК: 618.19-006.6-089:615.832.98
ЗАСТОСУВАННЯ КРІОДЕСТРУКЦІЇ І КРІОАСОЦІЙОВАННИХ ПЕПТИДІВ У КОМПЛЕКСНОМУ ЛІКУВАННІ ХВОРИХ НА РАК МОЛОЧНОЇ ЗАЛОЗИ
14.01.07 – онкологія
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата медичних наук
Київ - 2006
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Національній медичній академії післядипломної освіти ім. П.Л.Шупика МОЗ України.
Науковий керівник - доктор медичних наук, професор
Тащієв Рахман Кулієвич,
професор кафедри онкології Національної медичної академії післядипломної освіти ім. П.Л.Шупика МОЗ України, м. Київ.
Офіційні опоненти: - доктор медичних наук, професор
Бережна Нінель Михайлівна,
провідний науковий співробітник відділу біології пухлинної клітини Інституту експериментальної патології, онкології і радіобіології ім. Р.Є. Кавецького НАН України, м. Київ;
 
- доктор медичних наук
Чешук Валерій Євгенович ,
доцент кафедри онкології Національного медичного університету ім. О.О. Богомольця МОЗ України, м. Київ.
Провідна організація - Донецький державний медичний університет ім. М. Горького МОЗ України, кафедра онкології, променевих методів діагностики і лікування, м. Донецьк.
Захист дисертації відбудеться "5" липня 2006 р. о 13 годині 30 хвилин на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.155.01 в Інституті експериментальної патології, онкології і радіобіології ім. Р.Є. Кавецького НАН України, за адресою: 03022, м. Київ, вул. Васильківська, 45.
З дисертацією можна ознайомитись в бібліотеці ІЕПОР ім. Р.Є. Кавецького НАН України.
 
Автореферат розісланий "___" червня 2006 р.
Учений секретар
спеціалізованої вченої ради
доктор мед. наук Н.В. Бородай
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність проблеми. Захворюваність раком молочної залози (РМЗ) серед жіночого населення щорічно зростає в більшості країн світу (Тарутинов В.И., 2006). В Україні за 2004 р. вона склала 59,5 на 100 тис. населення, а смертність - 29,7 (Федоренко З.П. і співавт., 2005). Така висока захворюваність і смертність, наявність нерозпізнаних метастазів вже на І стадії захворювання у 10-15% хворих (Семиглазов В.Ф., 2001), а також не задовільний ефект навіть при комплексному лікуванні з урахуванням патогенетичної форми РМЗ і прогностичних факторів обумовлюють необхідність удосконалення методів лікування.
Зараз немає сумніву в ефективності органозберігаючих операцій на І-ІІ стадіях РМЗ (Бондар Г.В. і співавт., 2004, Семиглазов В.Ф., 2002), хоча за даними літератури, частота місцевих рецидивів при цьому складає приблизно 20% , а віддалених метастазів - 15-20% (Семиглазов В.Ф. 2001, Путирский Л.А., 1998) .
Причиною смерті 70-85% хворих з операбельними формами РМЗ (після радикальної операції) є віддалені метастази. Навіть у хворих на РМЗ з пухлинами менше 1 см у діаметрі при 10-річному терміні спостереження після закінчення місцевого лікування (операція і/або променева терапія) у 10% випадків можливий рецидив захворювання і розвиток віддалених метастазів. На жаль, клінічна онкологія поки не має у розпорядженні ефективних лікарських засобів , що дозволяють у всіх випадках зменшити мікрометастази пухлини (Семиглазов В.Ф., 2002., Bucholz T. et al., 2002).
За даними Моісеєнко В.М. (2000), середня тривалість життя пацієнток з моменту виявлення метастазів не перевищує 3 роки, більше 5 років живуть 25-30%, а більше 10 років - 10% хворих. За даними Landіs S.H. et al. (1999) лікування хворих на метастатичний рак молочної залози за допомогою стандартних схем терапії є неефективним, а медіана тривалості життя пацієнтів після виявлення метастазів складає 2 роки. Тому збільшення виживаності при метастатичному РМЗ і поліпшення якості життя цих хворих є однією з головних задач клінічної онкології.
Багаторічний досвід застосування кріохірургії в лікуванні хворих з злоякісними і доброякісними пухлинами різних локалізацій показав її ефективність і переносимість (Прохоров Г.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: ЗАСТОСУВАННЯ КРІОДЕСТРУКЦІЇ І КРІОАСОЦІЙОВАННИХ ПЕПТИДІВ У КОМПЛЕКСНОМУ ЛІКУВАННІ ХВОРИХ НА РАК МОЛОЧНОЇ ЗАЛОЗИ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок