Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ ЕКОНОМІЧНОГО СПІВРОБІТНИЦТВА УКРАЇНИ ТА БАНГЛАДЕШ

ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ ЕКОНОМІЧНОГО СПІВРОБІТНИЦТВА УКРАЇНИ ТА БАНГЛАДЕШ

Назва:
ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ ЕКОНОМІЧНОГО СПІВРОБІТНИЦТВА УКРАЇНИ ТА БАНГЛАДЕШ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
19,64 KB
Завантажень:
183
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
НАУКОВО-ДОСЛІДНИЙ ЕКОНОМІЧНИЙ ІНСТИТУТ
МІНІСТЕРСТВА ЕКОНОМІКИ УКРАЇНИ
Абедін Мд. Джойнул
 
УДК 338:339,9
ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ ЕКОНОМІЧНОГО
СПІВРОБІТНИЦТВА УКРАЇНИ ТА БАНГЛАДЕШ
Спеціальність: 08.02.03
організація управління, планування
і регулювання економікою
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Київ - 2005
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Науково-дослідному економічному інституті (НДЕІ)
Міністерства економіки України.
Науковий керівник: кандидат економічних наук,
Корабльов Микола Миколайович,
Головний спеціаліст Департаменту економічної політики
Управління стратегії реформування економіки
та стратегічного планування Секретаріату Кабінету
Міністрів України
Офіційні опоненти: доктор економічних наук, професор
Дудченко Микола Андрійович,
Українська Академія Євдокимова Ірина Михайлівна, завідувач сектором НДЕІ
Міністерства економіки України (м. Київ)
Провідна установа: Об'єднаний інститут економіки НАН України
(м.Київ), відділ світових економічних стратегій
 
 
Захист відбудеться "23 " червня 2005 року об 14 годині на засіданні Спеціалізованої вченої ради Д 26.801.01 по захисту дисертацій на здобуття наукового ступеня доктора економічних наук НДЕІ Міністерства економіки України за адресою: 01103, м.Київ-103, бульвар Дружби народів, 28, 5-й поверх, зал засідань.
З дисертацією можна ознайомитися в науковій бібліотеці НДЕІ Міністерства економіки України за адресою: 01103, м. Київ, бул. Дружби народів, 28, перший поверх.
 
Автореферат розісланий "21" травня 2005 р.
 
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради,
доктор економічних наук О.Ю.Рудченко
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА ДИСЕРТАЦІЙНОЇ РОБОТИ
Актуальність теми. Початок ХХ1 століття ознаменований розвитком економічного співробітництва й посиленням взаємозв'язку держав у результаті стрімкої експансії усіх форм міжнародних економічних відносин: міжнародної торгівлі, руху капіталів, міграції трудових ресурсів, транснаціональної діяльності, інтеграційних процесів, для яких притаманні нові кількісні і якісні характеристики. Але економічне співробітництво України та Бангладеш знаходиться сьогодні ще на низькому рівні, незважаючи на те, що їх зв'язує досвід співробітництва, який сягає корінням у ті часи, коли Україна це знаходилася в складі СРСР. Однак питання розвитку економічного співробітництва України з країнами Південно-Східної Азії, зокрема, Бангладеш, практично не знайшли ще глибокого наукового дослідження.
Геоекономічна ситуація і ряд особливостей історичного характеру створюють для обох країн необхідність пошуку надійних і довгострокових партнерів для спільного розв`язання завдань економічного й технічного розвитку, забезпечення сприятливих стратегічних передумов виходу на конкурентноспроможні позиції у міжнародному масштабі. Тому, хоча Україна та Бангладеш належать до різних регіонів світу і мають економічні відмінності, вони можуть у процесі двостороннього співробітництва суттєво поліпшити взаємні можливості розширення торгівельно-інвестиційних контактів. При цьому наявні відмінності слід розглядати не як перешкоди, а як потенційні взаємодоповнюючі елементи в реалізації економічних інтересів. Це підштовхує до пошуку сучасних моделей формування й розвитку міжнародної економічної діяльності на дво- та багатосторонній основі.
Актуальність, складність і важливість вирішення зазначених проблем як для України, так і для Бангладеш, а також необхідність їх практичного розв`язання визначили вибір теми даного дисертаційного дослідження.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Дисертаційне дослідження пов`язане з планом науково-дослідних робіт НДЕІ Міністерства економіки та з питань європейської інтеграції України протягом 2001-2003р., серед яких найбільш важливі: "Розробка прогнозу економічного і соціального розвитку України на середньостроковий період (оптимістичний і песімистичний варіанти) і підготовка пропозицій щодо його використання під час розроблення Урядом Програми діяльності Кабінету Міністрів України" (2003р, № державної реєстрації 0102U007283).

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ ЕКОНОМІЧНОГО СПІВРОБІТНИЦТВА УКРАЇНИ ТА БАНГЛАДЕШ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок