Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ОБЛІК І КОНТРОЛЬ ОПЕРАЦІЙ З ДОБРИВАМИ У СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКИХ ПІДПРИЄМСТВАХ: ЕКОЛОГО-УПРАВЛІНСЬКИЙ АСПЕКТ

ОБЛІК І КОНТРОЛЬ ОПЕРАЦІЙ З ДОБРИВАМИ У СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКИХ ПІДПРИЄМСТВАХ: ЕКОЛОГО-УПРАВЛІНСЬКИЙ АСПЕКТ

Назва:
ОБЛІК І КОНТРОЛЬ ОПЕРАЦІЙ З ДОБРИВАМИ У СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКИХ ПІДПРИЄМСТВАХ: ЕКОЛОГО-УПРАВЛІНСЬКИЙ АСПЕКТ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
19,36 KB
Завантажень:
206
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
ДЕРЖАВНА АКАДЕМІЯ СТАТИСТИКИ, ОБЛІКУ ТА АУДИТУ ДЕРЖКОМСТАТУ УКРАЇНИ
Замула Ірина Валеріївна
УДК 631.162
ОБЛІК І КОНТРОЛЬ ОПЕРАЦІЙ З ДОБРИВАМИ
У СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКИХ ПІДПРИЄМСТВАХ:
ЕКОЛОГО-УПРАВЛІНСЬКИЙ АСПЕКТ
Спеціальність 08.06.04 – Бухгалтерський облік, аналіз та аудит
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Київ – 2004


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Житомирському державному технологічному університеті Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник доктор економічних наук, професор,
Заслужений діяч науки і техніки України
Бутинець Франц Францович,
Житомирський державний технологічний університет,
завідувач кафедри бухгалтерського обліку і контролю
Офіційні опоненти: доктор економічних наук, професор
Лінник Володимир Григорович,
Київський національний економічний університет,
завідувач кафедри обліку, аналізу та аудиту в АПК
кандидат економічних наук, старший науковий співробітник
Жук Валерій Миколайович,
Національний науковий центр “Інститут аграрної економіки”, завідувач відділу методології обліку та аудиту
Провідна установа Національний аграрний університет Кабінету Міністрів
України, кафедра бухгалтерського обліку та аудиту,
м. Київ
Захист відбудеться “25” січня 2005 р. о 14-00 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К .870.01 у Державній академії статистики, обліку та аудиту Держкомстату України за адресою: 04107, м. Київ, вул. Підгірна, 1, ауд. .
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Державної академії статистики, обліку та аудиту Держкомстату України за адресою: 04107, м. Київ, вул. Підгірна, 1, ауд. .
Автореферат розісланий “10” грудня 2004 р.
Учений секретар
спеціалізованої вченої ради Л.Л. Горецька 


Загальна характеристика роботи
Актуальність теми. У господарській діяльності суб’єкти господарювання використовують ряд ресурсів. У їх сукупності значна частина належить матеріальним ресурсам, до складу яких включаються запаси. Добрива є частиною запасів сільськогосподарських підприємств. У структурі собівартості продукції рослинництва вони займають 14,4 Агрономічно необґрунтоване застосування добрив, неправильне їх транспортування та зберігання призводить до накопичення побічних продуктів хімізації сільського господарства в ґрунтах і продукції рослинництва, звідки вони потрапляють в організм людини.
Україна є регіоном Європи, в якому навколишнє середовище найбільш трансформоване. Площа земель, забруднених стійкими хлорорганічними препаратами, становить близько 8 млн. га або 20орних земель України. Раціональна організація бухгалтерського обліку наявності та руху добрив сприятиме ефективному їх використанню і зменшенню негативного впливу діяльності сільськогосподарських підприємств на навколишнє середовище.
Вченими зроблено значний внесок до методології, теоретичного та практичного обґрунтування питань, пов’язаних з управлінням, обліком, аналізом і контролем наявності та руху добрив. Загальні проблеми теорії і практики обліку запасів висвітлені у працях вітчизняних вчених: О.С. Бородкіна, Ф.Ф. Бутинця, Н.М. Головка, М.Я. Дем’яненка, В.М. Жука, Г.Г. Кiрейцева, В.Г. Лінника, В.Б. Моссаковського, П.П. Німчинова, С.О. Олійник, П.Т. Саблука, М.О. Снітка, В.В. Сопка, Л.К. Сука, а також зарубіжних вчених: А. Апчерча, А. Віттенберга, Р.Х. Грея, Р.В. Естеса, М.Р. Метьюса, Р. Монтеффела, М.Х.Б. Перери, Я.В. Соколова, Е.Л. Шафера.
Але ряд питань, пов’язаних з обліком і контролем операцій з добривами у сільськогосподарських підприємствах, залишається невирішеним. Так, додаткових досліджень потребують класифікація добрив з урахуванням завдань бухгалтерського обліку, методика ведення обліку операцій з охорони навколишнього середовища та обліку добрив з урахуванням потреб управління, спосіб оцінки гною власного виробництва, розподіл і віднесення до витрат рослинництва вартості використаних добрив за роками їх корисної дії, методика внутрішньогосподарського контролю операцій з добривами у сільськогосподарських підприємствах.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 Реферат на тему: ОБЛІК І КОНТРОЛЬ ОПЕРАЦІЙ З ДОБРИВАМИ У СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКИХ ПІДПРИЄМСТВАХ: ЕКОЛОГО-УПРАВЛІНСЬКИЙ АСПЕКТ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок