Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Аналіз фінансово-господарської діяльності бюджетних установ ( на прикладі державних медичних установ м.Києва)

Аналіз фінансово-господарської діяльності бюджетних установ ( на прикладі державних медичних установ м.Києва)

Назва:
Аналіз фінансово-господарської діяльності бюджетних установ ( на прикладі державних медичних установ м.Києва)
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
16,99 KB
Завантажень:
610
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ЕКОНОМІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
Чередніченко Тетяна Володимирівна
УДК 336.14
Аналіз фінансово-господарської діяльності бюджетних установ
( на прикладі державних медичних установ м.Києва)
спеціальність 08.06.04 – Бухгалтерський облік аналіз та аудит
Автореферат
на здобуття наукового ступеня кандидата економічних наук
Київ 2003
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрі обліку в бюджетних та кредитних установах та економічного аналізу Київського національного економічного університету Міністерства освіти і науки України, м. Київ
Науковий керівник кандидат економічних наук, доцент
Ткаченко Іван Терентьйович,
Київський національний економічний
університет, доцент кафедри обліку в
бюджетних та кредитних установах
та економічного аналізу
Офіційні опоненти: доктор економічних наук, професор
Мних Євген Володимирович,
Львівський національний університет
ім. І. Франка, завідувач кафедри
бухгалтерського обліку і аудиту
 
кандидат економічних наук
Добровський Василь Миколайович,
Київський національний економічний
університет, доцент кафедри
обліку підприємницької діяльності
Провідна установа Київський національний університет ім. Тараса Шевченко, кафедра обліку та аудиту
Захист відбудеться “ 5 ” грудня 2003 року о 16-00 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.006.02 у Київському національному економічному університеті за адресою: 03680, Київ, прос. Перемоги, 54/1, аудиторія .
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Київського національного економічного університету за адресою: 03680, Київ, прос. Перемоги, 54/1, аудиторія 201.
Автореферат розісланий “ 5 ” листопада 2003 року.
Вчений секретар
Спеціалізованої вченої ради Поддєрьогін А.М.
Загальна характеристика роботи
Актуальність теми. Соціальна медицина й організація охорони здоров'я передбачає розробку та наукове обґрунтування органічного поєднання соціальних, медичних і економічних заходів щодо забезпечення оптимального рівня здоров'я населення.
У період економічно-соціальних перетворень значно зростає роль економічного аналізу як однієї з важливих функцій управління. Адже виживання в жорстких умовах конкуренції неможливе без реалізації економічних методів, дієвість яких стає реальною лише при глибокому й всебічному аналізі використання усіх наявних ресурсів. За даними бухгалтерського обліку і економічного аналізу в бюджетних установах розкриваються факти безгосподарності і марнотратства у використанні бюджетних коштів.
Інтерес до економіки охорони здоров'я пов'язаний, перш за все, зі зростанням рівня витрат на утримання служб галузі та зі скороченням ресурсів охорони здоров'я у співвідношенні зі швидко зростаючими потребами суспільства в медичному забезпеченні.
Актуальність питань оптимізації структури лікувальної мережі зумовлена тим, що задачі, обсяг і характер роботи лікувальних установ з різних об'єктивних причин постійно змінюються, що потребує прийняття рішень щодо перерозподілу ліжкового фонду. Необхідні для їх обґрунтування дані надає аналіз обсягу роботи медичних установ, рівень потреби населення в медичній допомозі, якість наданих медичних послуг.
Ефективність та якість роботи медичних установ підвищується в результаті систематичного й глибокого аналізу використання трудових, матеріальних і фінансових ресурсів установ. Особливість економічного аналізу полягає в тому, що він притаманний усім іншим управлінським функціям медичних установ (організації, плануванню, обліку, аудиту). Застосування методів аналітичних досліджень сприяє удосконаленню й підвищенню рівня управління медичними установами, поліпшенню їх економіки, підвищенню фінансової стійкості і взагалі рентабельній життєдіяльності .
Значний внесок в розробку методологічних, організаційних, інформаційних засад економічного аналізу у цілому, і аналізу фінансово-господарської діяльності медичних установ зокрема, зробили такі вчені як С.М.Альошин, М.І.Баканов, С.Б.Барнгольц, О.М.Голядченко, А.О. Грищенко, І.І.Каракоз, А.М.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: Аналіз фінансово-господарської діяльності бюджетних установ ( на прикладі державних медичних установ м.Києва)

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок