Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> УДОСКОНАЛЕННЯ МЕТОДІВ, МОДЕЛЕЙ ТА ПРИНЦИПІВ ПОБУДОВИ БАГАТОКРИТЕРІАЛЬНИХ ТАБЛИЧНО-АЛГОРИТМІЧНИХ ФУНКЦІОНАЛЬНО ОРІЄНТОВАНИХ ПЕРЕТВОРЮВАЧІВ ІНФОРМАЦІЇ

УДОСКОНАЛЕННЯ МЕТОДІВ, МОДЕЛЕЙ ТА ПРИНЦИПІВ ПОБУДОВИ БАГАТОКРИТЕРІАЛЬНИХ ТАБЛИЧНО-АЛГОРИТМІЧНИХ ФУНКЦІОНАЛЬНО ОРІЄНТОВАНИХ ПЕРЕТВОРЮВАЧІВ ІНФОРМАЦІЇ

Назва:
УДОСКОНАЛЕННЯ МЕТОДІВ, МОДЕЛЕЙ ТА ПРИНЦИПІВ ПОБУДОВИ БАГАТОКРИТЕРІАЛЬНИХ ТАБЛИЧНО-АЛГОРИТМІЧНИХ ФУНКЦІОНАЛЬНО ОРІЄНТОВАНИХ ПЕРЕТВОРЮВАЧІВ ІНФОРМАЦІЇ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
34,42 KB
Завантажень:
418
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21 
ОДЕСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ПОЛІТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
ЛУКАШЕНКО ВАЛЕНТИНА МАКСИМІВНА
УДК 681.325.5:621.382.
УДОСКОНАЛЕННЯ МЕТОДІВ, МОДЕЛЕЙ ТА ПРИНЦИПІВ
ПОБУДОВИ БАГАТОКРИТЕРІАЛЬНИХ ТАБЛИЧНО-АЛГОРИТМІЧНИХ ФУНКЦІОНАЛЬНО ОРІЄНТОВАНИХ ПЕРЕТВОРЮВАЧІВ ІНФОРМАЦІЇ
 
 
Спеціальність 05.13.05 - "Елементи та пристрої
обчислювальної техніки та систем керування"
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
доктора технічних наук

Одеса 2003
Дисертація є рукописом.
Робота виконана в Черкаському державному технологічному університеті Міністерства освіти і науки України на кафедрі комп'ютеризованих та інформаційних технологій у приладобудуванні.
Науковий консультант доктор технічних наук, професор
Шарапов Валерій Михайлович,
проректор з НДР,
завідувач кафедрою комп'ютеризованих
та інформаційних технологій у приладобудуванні,
Черкаський державний технологічний університет.
Офіційні опоненти: заслужений діяч науки і техніки України,
доктор технічних наук, професор кафедри фізики
Куценко Альфред Миколайович,
Одеський національний політехнічний університет;
доктор фізико-математичних наук, професор
Курмашев Шаміль Джамашевич,
завідувач науково-дослідної лабораторії
“Сенсорна електроніка”,
Одеський державний університет ім. І.І. Мечникова
доктор технічних наук, професор
Кошовий Микола Дмитрович,
зав. кафедрою авіаційних приладів і вимірювань,
Національний аерокосмічний університет
ім. М.Є. Жуковського “ХАІ”.
Провідна установа Вінницький державний технічний університет.
Захист відбудеться "_29__" 05 2003 р. о 1330____ годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д41.052.01. в Одеському національному політехнічному університеті за адресою: 65044, м. Одеса, пр. Шевченка, 1.
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Одеського національного політехнічного університету за адресою: 65044, м. Одеса, пр. Шевченка, 1.
Автореферат розісланий "_28_"__квітня___ 2003 р.
Вчений секретар спеціалізованої
вченої ради Д41.052.01, професор Ямпольський Ю.С.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Одним із напрямків розвитку інтелектуально-інформаційних технологій у науково-технічних дослідженнях є розробка образного комп'ютера, яка виконується відповідно до Державної науково-технічної програми “Образний комп'ютер”. Базовий елемент образного комп'ютера, що реалізує передачу, введення, обробку і виведення даних паралельно, де введення інформації у вигляді оптичного зображення з подальшим його перетворенням в електронне відбувається безпосередньо усередині варизонної напівпровідникової структури, містить ряд компонентів, з яких основними є комутуючий елемент і функціонально орієнтований перетворювач інформації. Побудові високопродуктивних перетворювачів інформації присвячено ряд робіт А.Д. Азарова, В.Д. Байкова, Т.К. Винцюка, В.А Денисенка, В.П. Кожемяка, І.В. Кузьміна, М.Д. Кошового, А.Н. Лебедєва, Г.Л. Лисенка, Б.І. Мокіна, В.М. Ніколаєнка, А.М. Оранського, В.С. Осадчука, В.І. Осинського, К.Г. Самофалова, Ю.А. Скрипника, В.Б. Смолова, У.П. Тарасенка й ін.
В даний час ці компоненти при експлуатації у розширеному діапазоні температур не мають необхідних техніко-економічних характеристик разом: прецизійності, високих інформаційно-енергетичних і масогабаритних показників, надійності та низької вартості. Організація мікро-, наноструктур функціонально орієнтованих перетворювачів інформації з великим числом кубітів порушує питання про живучість таких структур через сильні електричні поля, високу густину струму й інші фактори, що сприяють їхній деградації через складність мінімізації поверхневих станів, що призводить до низького відсотка виходу придатних кристалів із пластини і високої вартості пристроїв.
Розробка теоретичних наукових основ проектування багатокритеріальних виробів електроніки на єдиному методологічному й інформаційному базисі являє собою першочергову задачу. Ці вироби реалізовані таблично-алгоритмічними методами і спрямовані на розв’язання задач обчислювального характеру, перетворення кодів, перерозподіл в часі і просторі прецизійної інформації в реальному масштабі часу з високими якісними й експлуатаційними показниками, сприяють прогресу у всіх сферах народного господарства.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21 Реферат на тему: УДОСКОНАЛЕННЯ МЕТОДІВ, МОДЕЛЕЙ ТА ПРИНЦИПІВ ПОБУДОВИ БАГАТОКРИТЕРІАЛЬНИХ ТАБЛИЧНО-АЛГОРИТМІЧНИХ ФУНКЦІОНАЛЬНО ОРІЄНТОВАНИХ ПЕРЕТВОРЮВАЧІВ ІНФОРМАЦІЇ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок