Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> РОЗРОБКА КОМПЛЕКСУ ЗАСОБІВ НОРМАЛІЗАЦІЇШУМОВИХ ХАРАКТЕРИСТИК КОНУСНИХ ДРОБАРОКДРІБНОГО ДРОБЛЕННЯ

РОЗРОБКА КОМПЛЕКСУ ЗАСОБІВ НОРМАЛІЗАЦІЇШУМОВИХ ХАРАКТЕРИСТИК КОНУСНИХ ДРОБАРОКДРІБНОГО ДРОБЛЕННЯ

Назва:
РОЗРОБКА КОМПЛЕКСУ ЗАСОБІВ НОРМАЛІЗАЦІЇШУМОВИХ ХАРАКТЕРИСТИК КОНУСНИХ ДРОБАРОКДРІБНОГО ДРОБЛЕННЯ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
17,74 KB
Завантажень:
46
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
ДОНЕЦЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
Арутюнян Артур Размікович
УДК 621.926/927 - 504.06: 534.83
РОЗРОБКА КОМПЛЕКСУ ЗАСОБІВ НОРМАЛІЗАЦІЇ
ШУМОВИХ ХАРАКТЕРИСТИК КОНУСНИХ ДРОБАРОК
ДРІБНОГО ДРОБЛЕННЯ
Спеціальність - 05.26.01 - Охорона праці
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Донецьк 2002
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Українському державному науково-дослідному інституті безпеки праці та екології в гірничорудній і металургійній промисловості. Міністерство промислової політики. Україна, м. Кривий Ріг.
Науковий керівник:
кандидат технічних наук, старший науковий співробітник Афанасьєв Віктор Дмитрович, завідуючий лабораторією захисту від шуму і вібрації Українського державного науково-дослідного інституту безпеки праці та екології в гірничорудній і металургійній промисловості (НДІБПГ).
Офіційні опоненти:
доктор технічних наук, професор
Сокур Микола Іванович, професор, завідуючий кафедрою маркетингу Кременчуцького державного політехнічного університету;
кандидат технічних наук, професор
Сафонов Володимир Васильович, професор кафедри безпеки життєдіяльності Придніпровської державної академії будівництва та архітектури.
Провідна установа:
Національний гірничий університет, кафедра аерології та охорони праці, Міністерства освіти і науки України, м. Дніпропетровськ.
Захист дисертації відбудеться “15” листопада 2002 р.
о 12 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д11.052.05 у Донецькому національному технічному університеті за адресою: 83000, Україна, м. Донецьк, вул. Артема, 58, уч. корпус 1, ауд. 1.201; тел. (0622) 92-30-55.
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці ДонНТУ
(83000, м. Донецьк, вул. Артема, 58, 2 уч. корп.).
.
Автореферат розісланий 14.10.2002 р.
Вчений секретар спеціалізованої
вченої ради, доктор технічних наук,
професор Шевцов М.Р.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність роботи. Національною та галузевою програмами Мінпромполітики України про поліпшення стану охорони праці на 2001-2005 рр. визнані пріоритетними розробки нових високоефективних засобів захисту від шуму, розширення досліджень у сфері охорони праці в металургійній і гірничорудній промисловості в зв'язку з високим рівнем професійної глухоти.
Інтенсифікація процесів переробки гірської маси для наступного її збагачення вимагає використання машин ударної дії зі збільшеними динамічними навантаженнями, що є однією з основних причин підвищених рівнів шуму в приміщеннях дробильних фабрик сучасних гірничо-збагачувальних і металургійних комбінатів.
Одним з напрямків зниження шуму є розробка конструкції малошумних конусних дробарок, що дозволить не тільки захистити машиністів дробарок від шкідливого впливу інтенсивного шуму, але й істотно поліпшити умови праці для всього обслуговуючого персоналу дробильних фабрик.
Зв'язок теми дисертації з планом основних робіт інституту НДІБПГ. Одним з основних наукових напрямків лабораторії захисту від шуму і вібрації інституту НДІБПГ протягом 1986-1996 рр. була розробка ефективних засобів зниження шуму дробильно-розмольного устаткування. Тема дисертації відноситься до тієї частини з них, що стосується розробки ефективних засобів зниження шуму конусних дробарок дрібного дроблення і розкрита в ряді звітів про науково-дослідну роботу (№ держ. реєстрації 0186000785, Т.Г. 3.5-Б-113-86-ТП; № держ. реєстрації 01880007961, 3.5-2-Б-116-88). У цих роботах автор дисертації був виконавцем.
Метою роботи є розробка ефективних засобів зниження шуму конусних дробарок дрібного дроблення для поліпшення умов праці по шуму на робочих місцях у приміщеннях дробильних фабрик гірничо-збагачувальних комбінатів.
Ідея роботи полягає в розкритті особливостей і закономірностей випромінювання ударного, структурного і повітряного шумів дробарок і вишукуванні технічних рішень зниження звукових коливань.
Об'єкт дослідження - конусна дробарка дрібного дроблення.
Предмет дослідження - рівні звуку і рівні звукового тиску в приміщеннях дробильних фабрик і на площадках конусних дробарок.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: РОЗРОБКА КОМПЛЕКСУ ЗАСОБІВ НОРМАЛІЗАЦІЇШУМОВИХ ХАРАКТЕРИСТИК КОНУСНИХ ДРОБАРОКДРІБНОГО ДРОБЛЕННЯ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок