Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ФОРМУВАННЯ МЕХАНІЗМУ УПРАВЛІННЯ ПРИБУТКОМ ПІДПРИЄМСТВА

ФОРМУВАННЯ МЕХАНІЗМУ УПРАВЛІННЯ ПРИБУТКОМ ПІДПРИЄМСТВА

Назва:
ФОРМУВАННЯ МЕХАНІЗМУ УПРАВЛІННЯ ПРИБУТКОМ ПІДПРИЄМСТВА
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
18,26 KB
Завантажень:
492
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
СХІДНОУКРАЇНСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСІТЕТ
імені ВОЛОДИМИРА ДАЛЯ
ОТПУЩЄННІКОВА ОКСАНА МИКОЛАЇВНА
УДК 658.155
ФОРМУВАННЯ МЕХАНІЗМУ УПРАВЛІННЯ ПРИБУТКОМ ПІДПРИЄМСТВА
Спеціальність 08.06. 01 – Економіка, організація і управління підприємствами
АВТОРЕФЕРЕТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Луганськ – 2005
Дисертацією є рукопис.
Роботу виконано у Східноукраїнському національному університеті імені Володимира Даля Міністерства освіти і науки України (м. Луганськ).
Науковий керівник: | доктор економічних наук, доцент
Костирко Лідія Андріївна,
Східноукраїнський національний університет імені Володимира Даля Міністерства освіти і науки України, завідуюча кафедрою фінансів.
Офіційні опоненти:
доктор економічних наук, професор Єгоров Петро Володимирович, Донецький національний університет Мiнiстерства освiти i науки України, завідувач кафедри фінансів та банківської справи (м. Донецьк);
кандидат економічних наук, доцент Вожжов Анатолій Павлович, Севастопольський національний технічний університет Мiнiстерства освiти i науки України, завідувач кафедри фінансів та кредиту (м. Севастополь).
Провідна установа – Харківський національний економічний університет Міністерства освіти і науки України, кафедра економіки та маркетингу (м. Харків).
Захист відбудеться 9 червня 2005 р. о 12 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К .051.01 у Східноукраїнському національному університеті імені Володимира Даля Міністерства освіти і науки України за адресою: 91034, Луганськ-34, кв. Молодіжний, 20а.
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля за адресою: 91034, Луганськ-34, кв. Молодіжний, 20а.
Автореферат розіслано 29 квітня 2005 року.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради |
Г.В. Козаченко
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Економіка України поступово трансформується в ринкову, визначальними рисами якої є функціонування різних форм власності, вільне підприємництво, конкуренція в усіх її формах, ринкове ціноутворення, прибуток та інші категорії, властиві товарно-ринковому господарству. В системі категорій ринкової економіки велике значення має прибуток, який має складну структуру та є ще не достатньо вивченим економічною наукою.
У період трансформаційної економіки мають місце значні зміни щодо показника прибутку – його роль у господарському механізмі зростає. В умовах сучасного економічного розвитку країни та формування реальної самостійності підприємств прибуток одержав новий зміст, оскільки в ринкових умовах він виступає не тільки основним джерелом розвитку господарської діяльності будь-якого підприємства, але й стимулом його діяльності. Прибуток забезпечує інтереси держави, власників, персоналу підприємства і є головною рушійною силою ринкової економіки.
Прибуток підприємства є об’єктом управління. В сучасних умовах відбуваються зміни, що впливають на підходи до управління підприємством. Ці зміни відображають нову роль прибутку для діяльності підприємства. Для ефективного управління підприємством у цілому й таким важливим показником, як прибуток, зокрема, необхідне вдосконалення існуючих інструментів управління, а також розробка нових, що відповідають сучасним економічним умовам діяльності українських підприємств. Ступінь адекватності системи управління прибутком реальній дійсності значною мірою залежить від того, наскільки ефективними є інструменти управління прибутком підприємства.
Необхідність теоретичного обґрунтування такого комплексного інструменту, як механізм управління прибутком підприємства й розробки практичних рекомендацій щодо організації його функціонування визначили актуальність теми дисертаційної роботи, її мету та задачі.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Дисертаційну роботу виконано відповідно до тематики науково-дослідних робіт кафедри фінансів Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля. Результати дослідження використано при виконанні теми ДН – 39-03 "Дослідження і формування механізму забезпечення стійкості фінансових і промислових компаній регіону" (№ державної реєстрації 01034000419).

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 Реферат на тему: ФОРМУВАННЯ МЕХАНІЗМУ УПРАВЛІННЯ ПРИБУТКОМ ПІДПРИЄМСТВА

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок