Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Вплив технологічної спадковості підготовки поверхонь ДЕТАЛЕЙ АВІАЦІЙНИХ ДВИГУНІВ при газодетонаційному напилюванні

Вплив технологічної спадковості підготовки поверхонь ДЕТАЛЕЙ АВІАЦІЙНИХ ДВИГУНІВ при газодетонаційному напилюванні

Назва:
Вплив технологічної спадковості підготовки поверхонь ДЕТАЛЕЙ АВІАЦІЙНИХ ДВИГУНІВ при газодетонаційному напилюванні
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
17,91 KB
Завантажень:
365
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
Національний аерокосмічний університет ім. М.Є. Жуковського
“Харківський авіаційний інститут”
Петренко Анатолій Петрович
УДК 621.793.02
Вплив технологічної спадковості підготовки поверхонь ДЕТАЛЕЙ АВІАЦІЙНИХ ДВИГУНІВ при газодетонаційному напилюванні
Спеціальність 05.03.07 –“
Процеси фізико-технічної обробки”
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Харків–2007


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Національному аерокосмічному університеті ім. М.Є. Жуковського “Харківський авіаційний інститут” Міністерства освіти і науки України, м. Харків.
Науковий керівник: доктор технічних наук, професор
Долматов Анатолій Іванович,
завідуючий кафедрою технології виробництва двигунів літальних апаратів Національного аерокосмічного університету ім. М.Є. Жуковського “Харківський авіаційний інститут”.
Офіційні опоненти: доктор технічних наук, професор
Добротворський Сергій Семенович,
професор кафедри технології машинобудування Національного технічного університету “Харківський політехнічний інститут”;
кандидат технічних наук,
Фадєєв Валерій Андрійович,
головний інженер Державного підприємства Харківський машинобудівний завод “ФЕД”.
Захист відбудеться “26” жовтня_ 2007 р. о__годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д64.062.04 у Національному аерокосмічному університеті ім. М.Є. Жуковського “Харківський авіаційний інститут” за адресою: 61070, м. Харків, вул. Чкалова, 17.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Національного аерокосмічного університету ім. М. Є. Жуковського “Харківський авіаційний інститут” за адресою: 61070, м. Харків, вул. Чкалова, 17.
Автореферат розісланий “ ” 2007 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Застела О.М.
загальна характеристика роботи
Актуальність теми. В даний час в авіаційному двигунобудуванні актуальними стали питання створення комплексних технологій, таких, як нанесення покриттів і подальша їх обробка, що дозволяє регулювати і практично управляти такими показниками якості деталей, як хвилястість, шорсткість, фізико-механічні властивості матеріалу. Вирішення цих питань повинне бути направлене на скорочення термінів технологічного освоєння нових конструкційних матеріалів, проектування ефективних технологічних процесів і зменшення витрати гостро дефіцитних матеріалів.
Поверхневий шар деталі в умовах експлуатації найбільш сильному механічному, тепловому, магнітно-електричному, світловому і іншим діям. Втрата деталлю свого службового призначення і її руйнування в більшості випадків починається з поверхневого шару, наприклад, виникнення і розвитку втомної тріщини, корозії, ерозії, зносу і ін.
У промисловості широке застосування отримали різні методи нанесення покриттів, як для додання спеціальних властивостей поверхні - основа деталі виготовляється з одного матеріалу, який забезпечить міцність і задані параметри конструкції, а на поверхні, які повинні володіти спеціальними властивостями, наносять тонкі шари інших матеріалів, покриттів, додаючи поверхневим шарам необхідні властивості, так і для відновлення.
Газо-детонаційне напилювання покриттів на деталі ГТД є багаточинним об'єктом дослідження з безліччю параметрів тому аналіз тенденцій розвитку технологічного процесу і устаткування для детонаційного напилювання покриттів, є актуальною задачею.
Проаналізувавши тенденції розвитку технологічного процесу і устаткування для детонаційного напилювання покриттів, був складений класифікатор за різними складовими, що впливають на процес, в який входять: способи нанесення, установка для напилювання, системи подачі порошку, конструкція стовбура детонаційної установки, системи подачі і розподілу газової суміші, системи автоматизованого управління процесом, підготовка поверхні під напилювання. Було виділено напрям робіт з підготовки поверхні.
При попередній механічній обробці деталі точінням, шліфуванням поверхневий шар зазнає значні зміни і його фізико-хімічний стан відрізняється від матеріалу серцевини. Залишкові напруження, а, головне, співвідношення величин тангенціальних і нормальних напружень, глибина їх залягання, знак, зміцнення, мікротвердість і фазовий-структурний склад, що виникли після попередньої обробки, впливають на якість нанесеного покриття, міцність зчеплення його з підкладкою, і кінець кінцем на ресурс деталі, що підкреслює актуальність вирішуваних в роботі завдань.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: Вплив технологічної спадковості підготовки поверхонь ДЕТАЛЕЙ АВІАЦІЙНИХ ДВИГУНІВ при газодетонаційному напилюванні

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок