Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ОБЛІК ВИТРАТ І КАЛЬКУЛЮВАННЯ СОБІВАРТОСТІ ВАНТАЖНИХ АВТОМОБІЛЬНИХ ПЕРЕВЕЗЕНЬ В УМОВАХ РИНКОВОЇ ЕКОНОМІКИ

ОБЛІК ВИТРАТ І КАЛЬКУЛЮВАННЯ СОБІВАРТОСТІ ВАНТАЖНИХ АВТОМОБІЛЬНИХ ПЕРЕВЕЗЕНЬ В УМОВАХ РИНКОВОЇ ЕКОНОМІКИ

Назва:
ОБЛІК ВИТРАТ І КАЛЬКУЛЮВАННЯ СОБІВАРТОСТІ ВАНТАЖНИХ АВТОМОБІЛЬНИХ ПЕРЕВЕЗЕНЬ В УМОВАХ РИНКОВОЇ ЕКОНОМІКИ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
17,76 KB
Завантажень:
304
Оцінка:
 
поточна оцінка 3.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ УКРАЇНИ
СХІДНОУКРАЇНСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
УДК 657.26+656.13+338.242
Андрєєва Любов Федорівна
ОБЛІК ВИТРАТ І КАЛЬКУЛЮВАННЯ СОБІВАРТОСТІ
ВАНТАЖНИХ АВТОМОБІЛЬНИХ ПЕРЕВЕЗЕНЬ
В УМОВАХ РИНКОВОЇ ЕКОНОМІКИ
Спеціальність 08.06.04 – Бухгалтерський облік, аналіз і аудит
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічний наук
Луганськ – 1998
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана у Донецькому державному університеті Міністерства освіти України (м. Донецьк).
Науковий керівник доктор економічних наук, професор
Гетьман Віктор Григорович,
Московська фінансова академія при Уряді РФ, завідувач кафедри бухгалтерського обліку
Офіційні опоненти: доктор економічних наук, професор,
заслужений діяч науки і техніки України
Житна Інна Павлівна,
Східноукраїнський державний університет Міністерства освіти України,
завідувач кафедри бухгалтерського обліку і аудиту (м. Луганськ);
кандидат економічних наук, професор
Чацкіс Юхим Давидович,
Донецький державний комерційний інститут Міністерства освіти України,
завідувач кафедри бухгалтерського обліку (м. Донецьк)
Провідна установа – Харківський державний політехнічний університет Міністерства освіти України, кафедра економічного аналізу і бухгалтерського обліку (м. Харків)
Захист відбудеться 12 листопада 1998 року о 13 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 29.051.01 у Східноукраїнському державному університеті за адресою: 348034, м. Луганськ, кв. Молодіжний, 20-а.
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці Східноукраїнського державного університету за адресою: 348034, м. Луганськ, кв. Молодіжний, 20-а.
Автореферат розісланий 21 вересня 1998 року
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Козаченко Г.В.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми дослідження. Сучасний етап розвитку економіки України, який пов'язано із переходом на ринкові відносини, характеризується пошуком нових форм і методів керування народногосподарським комплексом і його галузями. Переглядаються традиційні, що виправдали себе в минулому, але малоефективні сьогодні підходи, формуються різноманітні нові позиції і принципи, як і за допомогою чого вирішувати складні проблеми функціонування і розвитку транспортного комплексу України. Входження України у світову і європейську транспортні системи, як суверенної і рівноправної держави, підвищує роль інформаційного забезпечення менеджменту. Тому особливої актуальності набуває удосконалення обліку для потреб менеджменту. У зв'язку з цим виникла проблема удосконалення існуючої системи обліку експлуатаційних витрат на автомобільні перевезення, що не відповідає сучасним економічним вимогам.
Критичне вивчення літературних джерел показує, що в роботах З.І.Аксьонової, М.Т.Белухи, О.Я.Коваленка, Ш.Г.Мурсалимова, В.Ф.Палія, К.В.Петрова, В.І.Шеметова, Н.Є.Чембер, Б.А.Хуцидзе та інших економістів розроблено окремі пропозиції і рекомендації з удосконалення обліку витрат на автомобільні перевезення, проте вони не вичерпують усього різноманіття сторін даної проблеми в умовах ринкових перетворень в Україні, тому що вони були написані до переходу України на ринкові відносини.
Невідповідність обліково-калькуляційної практики сучасним вимогам менеджменту, недостатня розробленість методологічних питань виробничого обліку, необхідність дослідження знову виникаючих і невирішених у цій сфері питань, пошук шляхів і засобів їхнього вирішення, відсутність будь-яких наукових розробок з досліджуваної проблеми в умовах ринку і визначили вибір теми дослідження.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Тема дисертаційного дослідження тісно пов'язана з держбюджетною темою “Проблеми обліку, аналізу та аудиту в умовах переходу до ринкової економіки” (номер державної реєстрації 0194U012757) кафедри обліку, аудиту та аналізу господарської діяльності Донецького державного університету Міністерства освіти України, Комплексною програмою виходу автотранспорту Донецького регіону з економічної кризи і Програмою соціально-економічного розвитку Донецької області на 1998-2000 рр.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: ОБЛІК ВИТРАТ І КАЛЬКУЛЮВАННЯ СОБІВАРТОСТІ ВАНТАЖНИХ АВТОМОБІЛЬНИХ ПЕРЕВЕЗЕНЬ В УМОВАХ РИНКОВОЇ ЕКОНОМІКИ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок