Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> НАУКОВІ ОСНОВИ ПЕРЕБУДОВИ ІСНУЮЧИХ ЗАЛІЗНИЦЬ УКРАЇНИ ДЛЯ ВПРОВАДЖЕННЯ ШВИДКІСНОГО РУХУ ПОЇЗДІВ

НАУКОВІ ОСНОВИ ПЕРЕБУДОВИ ІСНУЮЧИХ ЗАЛІЗНИЦЬ УКРАЇНИ ДЛЯ ВПРОВАДЖЕННЯ ШВИДКІСНОГО РУХУ ПОЇЗДІВ

Назва:
НАУКОВІ ОСНОВИ ПЕРЕБУДОВИ ІСНУЮЧИХ ЗАЛІЗНИЦЬ УКРАЇНИ ДЛЯ ВПРОВАДЖЕННЯ ШВИДКІСНОГО РУХУ ПОЇЗДІВ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
29,63 KB
Завантажень:
339
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20 
Дніпропетровський національний університет
залізничного транспорту імені академіка В. Лазаряна
КУРГАН МИКОЛА БОРИСОВИЧ
УДК 625.113: 656.221.1
НАУКОВІ ОСНОВИ ПЕРЕБУДОВИ ІСНУЮЧИХ ЗАЛІЗНИЦЬ УКРАЇНИ
ДЛЯ ВПРОВАДЖЕННЯ ШВИДКІСНОГО РУХУ ПОЇЗДІВ
Спеціальність 05.22.06 – залізнична колія
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
доктора технічних наук
Дніпропетровськ – 2004


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрах “Колія і колійне господарство” та “Проектування, будівництво доріг і геодезія” Дніпропетровського національного університету залізничного транспорту імені академіка В. Лазаряна Міністерства транспорту України.
Науковий консультант – доктор технічних наук, професор ДАНІЛЕНКО Едуард Іванович, Київський університет економіки і технологій транспорту, завідувач кафедри “Реконструкція і експлуатація залізниць і споруд”.
Офіційні опоненти:
доктор технічних наук, професор ПЕВЗНЕР Віктор Ошерович, Всеросійський науково-дослідний інститут залізничного транспорту “ОАО Российские железные
дороги”, завідувач лабораторії нормативів улаштування рейкової колії і оптимізації швидкостей руху поїздів;
член-кореспондент НАН України, доктор технічних наук, професор УШКАЛОВ Віктор Федорович, Інститут технічної механіки НАН і НКА України, завідувач відділу статистичної динаміки механічних систем;
доктор технічних наук СОКОЛ Едуард Миколайович, Львівський науково-дослідний інститут судових експертиз, провідний співробітник.
Провідна установа – Українська державна академія залізничного транспорту, Міністерство транспорту України, м. Харків
Захист відбудеться “08” квітня 2004 р. о 14-10 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 08.820.01 у Дніпропетровському національному університеті залізничного транспорту імені академіка В. Лазаряна Міністерства транспорту України за адресою: 49010, м. Дніпропетровськ, вул. Акад. Лазаряна, 2, зал засідань, к. 314.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Дніпропетровського національного університету залізничного транспорту імені академіка В. Лазаряна Міністерства транспорту України.
Автореферат розісланий “02” березня 2004 р.
Вчений секретар спеціалізованої вченої ради,
доктор технічних наук, професор Костін М. О.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Радикальним засобом, що забезпечує стійкі позиції на міжнародному ринку транспортних послуг, є створення в Україні швидкісних залізниць з виходом на європейську мережу і країни СНД. Залізнична мережа України органічно вписується в європейську через Польщу, Словаччину, Угорщину, Румунію, Молдову, Болгарію (поромна переправа). За попередніми оцінками, потенційні можливості щодо залучення додаткових міжнародних транспортних потоків досить великі. Обсяг таких перевезень уже найближчим часом може бути збільшений на 25-30Однак вигідне, з погляду транспортних перевезень, геополітичне розташування України зараз не використовується повною мірою.
Вимоги до залізничної інфраструктури міжнародних транспортних коридорів, запропоновані Європейським співтовариством, досить жорсткі. Основною з них є параметр швидкості руху поїздів – не менше 160 км/год.
Незважаючи на істотне зниження обсягів перевезень за останні роки, умови роботи залізниць України у порівнянні з закордонними залишаються більш важкими. Це, насамперед, зумовлюється інтенсивністю перевезень вантажів і пасажирів, величиною статичних навантажень на осі рухомого складу, середньою вагою вантажних поїздів. Вантажонапруженість магістральних залізниць України в 3,5 разу перевищує середньоєвропейський рівень і становить 8 млн. ткм/км на рік.
З огляду на те, що залізниці є основною транспортною ланкою, яка з'єднує Україну з Росією, країнами Кавказу, Західної і Центральної Європи, міжнародна транспортна мережа України й діюча система перевезень вимагають принципових змін з метою забезпечення високої швидкості руху поїздів, скорочення часу доставки вантажів і пасажирів.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20 Реферат на тему: НАУКОВІ ОСНОВИ ПЕРЕБУДОВИ ІСНУЮЧИХ ЗАЛІЗНИЦЬ УКРАЇНИ ДЛЯ ВПРОВАДЖЕННЯ ШВИДКІСНОГО РУХУ ПОЇЗДІВ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок