Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ФОРМУВАННЯ ПРОФЕСІЙНО-МОРАЛЬНОЇ СТІЙКОСТІ У МАЙБУТНІХ ОФІЦЕРІВ МВС УКРАЇНИ

ФОРМУВАННЯ ПРОФЕСІЙНО-МОРАЛЬНОЇ СТІЙКОСТІ У МАЙБУТНІХ ОФІЦЕРІВ МВС УКРАЇНИ

Назва:
ФОРМУВАННЯ ПРОФЕСІЙНО-МОРАЛЬНОЇ СТІЙКОСТІ У МАЙБУТНІХ ОФІЦЕРІВ МВС УКРАЇНИ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
18,59 KB
Завантажень:
212
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ
ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ
імені Богдана Хмельницького
ШТЕФАНИЧ Георгій Георгійович
УДК : 37.01:355.23 (477)
ФОРМУВАННЯ ПРОФЕСІЙНО-МОРАЛЬНОЇ СТІЙКОСТІ
У МАЙБУТНІХ ОФІЦЕРІВ МВС УКРАЇНИ
Спеціальність 13.00.04
Теорія і методика професійної освіти
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата педагогічних наук
Здобувач Штефанич Г.Г.
Хмельницький – 2003


Дисертацією є рукопис.
Роботу виконано в Харківському військовому інституті внутрішніх військ МВС України.
Науковий керівник - кандидат педагогічних наук, доцент ШЕСТОПАЛЮК Олександр Васильович, Вінницький державний педагогічний університет ім. Михайла Коцюбинського, ректор.
Офіційні опоненти:
доктор психологічних наук, професор, академік БЕХ Іван Дмитрович, Інститут проблем виховання АПН України, директор інституту;
кандидат педагогічних наук, доцент ГРЯЗНОВ Ігор Олександрович, Національна академія Державної прикордонної служби України ім. Богдана Хмельницького, начальник докторантури.
Провідна установа - Національна академія внутрішніх справ України, кафедра педагогіки та кадрової роботи, Міністерство внутрішніх справ України, м. Київ.
Захист відбудеться „ 21 ”листопада 2003р.о 10 годині на засіданні спеціалізова-ної вченої ради К 70.705.02 Національної академії Державної прикордонної служби України ім. Богдана Хмель-ницького за адресою: 29003, м. Хмельницький - 3, вул. Шевченка, 46.
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Національної академії Державної прикордон-ної служби України ім. Богдана Хмельницького (29003, м. Хмельницький, вул. Шевченка, 46).
Автореферат розіслано „ 18 ” жовтня 2003 р.
Учений секретар
спеціалізованої вченої ради
кандидат педагогічних наук,
доцент Галімов А.В.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми дисертаційного дослідження. Складність економічної й політичної ситуації, зростання рівня організованої злочинності, корумпованості, групових і масових протиправних проявів, соціальної напруженості ускладнили характер оперативно-службових завдань, що вирішуються правоохоронними органами МВС України, обумовили підвищення ролі особистісного фактора в професійній діяльності правоохоронців. У зв’язку з цим, суттєво зросли вимоги не лише до професійних, але й моральних якостей офіцерів МВС України, їх здатності протистояти спробам шантажу і підкупу, неухильно дотримуватися моральних норм і принципів, кодексу офіцерської честі. Особливого значення у цьому контексті набуває проблема формування професійно-моральної стійкості у майбутніх офіцерів МВС України.
Професійно-моральна стійкість, як інтегральна якість особистості офіцера-правоохоронця, являє собою єдність властивостей і станів особистості, свідомості та діяльності і проявляється в здатності неухильно дотримуватися норм закону, моральних переконань і принципів, в умінні відстоювати справедливість, утверджувати загальнолюдські норми моралі та законність в усіх без винятку випадках, у певному „імунітеті” до негативних впливів, що суперечать особистим поглядам і переконанням. Високий рівень професійно-моральної стійкості офіцерів МВС України є важливою передумовою успішної боротьби з порушеннями законних прав і свобод громадян, профілактики перевищення повноважень і посадових зловживань.
Аналіз діяльності правоохоронних органів, даних соціологічних досліджень свідчить про недостатній рівень професійно-моральної стійкості багатьох офіцерів. Непоодинокі випадки зловживань службовим становищем, корумпованості в органах МВС України, брутального поводження з громадянами, недбалого ставлення до виконання своїх обов’язків. Немало зареєстровано фактів порушення дисципліни й законності, кримінальних злочинів серед правоохоронців. Ситуація ускладнюється суттєвим зростанням у сучасних умовах фізичних, моральних і психологічних навантажень на особовий склад МВС України, різким посиленням тиску на правоохоронців з боку злочинного середовища, недостатністю соціально-правового захисту співробітників і членів їхніх сімей, загостренням проблеми відбору, підготовки та закріплення кваліфікованих кадрів.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 Реферат на тему: ФОРМУВАННЯ ПРОФЕСІЙНО-МОРАЛЬНОЇ СТІЙКОСТІ У МАЙБУТНІХ ОФІЦЕРІВ МВС УКРАЇНИ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок