Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Скачати: Товарознавча оцінка споживних властивостей нової штучної шкіри

Загрузка...

Товарознавча оцінка споживних властивостей нової штучної шкіри

Скачати:* Captcha
* - щоб завантажити роботу, введіть в поле код з картинки і натисніть кнопку "Завантажити"

Загрузка...Назва:
Товарознавча оцінка споживних властивостей нової штучної шкіри
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
16,52 KB
Завантажень:
102
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
Київський національний торговельно-економічний університет
Галько Світлана Василівна
УДК 620.2:675.8
Товарознавча оцінка споживних властивостей
нової штучної шкіри
Спеціальність 05.19.08 – товарознавство промислових товарів
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Київ–2005


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Київському національному торговельно-економічному університеті Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник: доктор хімічних наук, професор
Фабуляк Федір Григорович
Київський національний торговельно-економічний університет, професор кафедри товарознавства та експертизи непродовольчих товарів
Офіційні опоненти: доктор технічних наук, професор
Нестеров Владислав Петрович
Українська технологічна академія, президент
кандидат технічних наук, доцент
Дудла Іраїда Олександрівна
Чернігівський державний технологічний університет, завідувач кафедри товарознавства та комерційної діяльності
Провідна установа: Львівська комерційна академія Укоопспілки,
кафедра товарознавства непродовольчих товарів, м. Львів
Захист відбудеться “26” квітня 2005 року об 1100 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.055.02 при Київському національному торговельно-економічному університеті за адресою: 02156, м. Київ, вул. Кіото, 19.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Київського національного торговельно-економічного університету за адресою:
02156, м. Київ, вул. Кіото, 19.
Автореферат розісланий “25” березня 2005 року
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Є. В. Тищенко


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. На сучасному етапі розвитку науки і техніки все частіше постають проблеми, пов’язані зі створенням нових товарів народного вжитку та промислового призначення, які мають високі споживні властивості та водночас є екологічно нешкідливими. Поряд з цими актуальними проблемами тісно пов’язані завдання розробки нових підходів до створення нових товарів, формування і регулювання споживних властивостей та створення товарів з бажаними споживними властивостями. Слід зазначити, що важливим завданням є також технології виробництва високоякісних товарів з енерго- та працезаощаджувальними технологічними процесами.
Промислове виробництво штучних шкір протягом свого розвитку намагалося використати різні полімери для покриття штучних шкір, але недостатньо здійснювалася товарознавча оцінка споживних властивостей цього широкого асортименту штучних шкір, тому з часом ці полімери не набули поширення у цій галузі. Практично, протягом усього періоду існування штучних шкір, ця галузь не розвивалася у напрямку дослідження та використання наповнених сумішей полімерів в якості плівкоутворювачів для штучних шкір. Напрямки досліджень зводилися до усунення недоліків існуючих штучних шкір. У наш час споживачам пропонуються штучні шкіри з поліуретановим та полівінілхлоридним покриттям при складній технології виробництва яких застосовуються органічні розчинники й токсичні сировинні матеріали.
В умовах докорінних змін поглядів провідних країн світу на шляхи забезпечення нешкідливого впливу на навколишнє середовище та людей, необхідні сучасні підходи для створення нових видів штучних шкір і, зокрема, наповнених полімерних композицій для виготовлення штучних шкір, оскільки існуючі напрями, які застосовувалися при розробці нових різновидів штучних шкір, вичерпали себе і не можуть бути використані у реаліях сьогодення. Це важливе та складне завдання потребує вирішення. Тому розробка нових штучних шкір з використанням сумішей полімерів у водному середовищі із застосуванням екологічно чистих енергозаощаджувальних технологій на сьогодні є вельми актуальною проблемою.
Виходячи з вищевикладеного і базуючись на узагальненні принципів формування нових плівкоутворюючих речовин і композицій, створено нову екологічно чисту штучну шкіру з високими споживними властивостями та обґрунтовано підходи щодо її виготовлення. Нова штучна шкіра одержується нанесенням на текстильну основу наповненої полімерної композиції, яка містить каучук в латексі, суміщений з полімером в емульсії, який має складноестерні групи.

Загрузка...
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
Реферат на тему: Товарознавча оцінка споживних властивостей нової штучної шкіри

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок