Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> МОДЕЛІ ТА МЕТОДИ АВТОМАТИЗОВАНОЇ ПІДТРИМКИ ПРИЙНЯТТЯ РІШЕНЬ ЩОДО ТЕХНОЛОГІЧНОЇ ПІДГОТОВКИ СКЛАДАЛЬНОГО ВИРОБНИЦТВА В ЛІТАКОБУДУВАННІ

МОДЕЛІ ТА МЕТОДИ АВТОМАТИЗОВАНОЇ ПІДТРИМКИ ПРИЙНЯТТЯ РІШЕНЬ ЩОДО ТЕХНОЛОГІЧНОЇ ПІДГОТОВКИ СКЛАДАЛЬНОГО ВИРОБНИЦТВА В ЛІТАКОБУДУВАННІ

Назва:
МОДЕЛІ ТА МЕТОДИ АВТОМАТИЗОВАНОЇ ПІДТРИМКИ ПРИЙНЯТТЯ РІШЕНЬ ЩОДО ТЕХНОЛОГІЧНОЇ ПІДГОТОВКИ СКЛАДАЛЬНОГО ВИРОБНИЦТВА В ЛІТАКОБУДУВАННІ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
19,67 KB
Завантажень:
445
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
Міністерство освіти і науки України
Національний аерокосмічний університет ім. М.Є. Жуковського
„Харківський авіаційний інститут”
ТОПАЛ Олексій Сергійович
УДК 004.891
МОДЕЛІ ТА МЕТОДИ АВТОМАТИЗОВАНОЇ ПІДТРИМКИ
ПРИЙНЯТТЯ РІШЕНЬ ЩОДО ТЕХНОЛОГІЧНОЇ ПІДГОТОВКИ
СКЛАДАЛЬНОГО ВИРОБНИЦТВА В ЛІТАКОБУДУВАННІ
05.13.06 – автоматизовані системи управління
та прогресивні інформаційні технології
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Харків – 2006
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана у Національному аерокосмічному університеті ім. М.Є. Жуковського, „Харківський авіаційний інститут”, Міністерство освіти і науки України.
Науковий керівник: | кандидат технічних наук
Шостак Ігор Володимирович,
Національний аерокосмічний університет
ім. М.Є. Жуковського “ХАІ”, доцент кафедри програмного забезпечення комп’ютерних систем.
Офіційні опоненти:– 
доктор технічних наук, професор Філатов Валентин Олександрович, Харківський національний університет радіоелектроніки, професор кафедри штучного інтелекту;– 
кандидат технічних наук Бохан Костянтин Олександрович, Національний аерокосмічний університет ім. М.Є. Жуковського “ХАІ”, доцент кафедри комп’ютерних систем та мереж.
Провідна установа:
Національний технічний університет “Харківський політехнічний інститут”, кафедра системного аналізу і управління, Міністерство освіти і науки України, м. Харків.
Захист відбудеться “26” січня 2007 р. о 12:00 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д .062.01 у Національному аерокосмічному університеті ім. М.Є. Жуковського „Харківський авіаційний інститут” за адресою: 61070, м. Харків, вул. Чкалова, 17, радіотехнічний корпус, ауд. 232.
З дисертацією можна ознайомитися у науково-технічній бібліотеці Національного аерокосмічного університету ім. М.Є. Жуковського „ХАІ” за адресою: 61070, м. Харків, вул. Чкалова, 17.
Автореферат розіслано “20” грудня 2006 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Латкін М.О.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. В сучасних умовах розвитку вітчизняного авіаційного виробництва має місце чітка тенденція до використання систем підтримки прийняття рішень (СППР) як інструментальних засобів у складі автоматизованих інформа-цій-них систем. На теперішньому етапі розвитку інформаційних систем на авіаційних виробничих підприємствах та у конструкторських бюро нерідко використовуються CAD/CAM/CAE/PDM та CALS системи, в складі яких містяться СППР у вигляді експертної системи, частіше продукційного типу (наприклад „СПРУТ”, Unigraphics), однак експертні системи за своєю природою є закритими і не дають змоги поєднати їх у єдину інтегровану систему підприємства або примушують використовувати комплекс систем від одного виробника та не дають можливості формалізованого збереження інформації, що існувала на підприємстві раніше.
Різним аспектам проблеми інтеграції засобів підтримки прийняття рішень присвячено ряд праць вітчизняних і зарубіжних вчених, таких, як: В.А. Віттіх, І.П. Норенков, О.В. Смирнов, П.О. Скобелєв, В.Б. Тарасов (Росія), Е.Г. Петров, І.Б. Сіроджа (Україна), E.M.W.M.(США). У роботах цих авторів обговорюються загальнотеоретичні питання інтеграції систем, досліджуються деякі конкретні задачі (наприклад інтеграція CAM-модуля в систему підтримки прийняття рішень щодо підготовці виробництва).
Однак до теперішнього часу не було вирішено задачу формування координуючих рішень щодо розробки технологічних процесів, зокрема. на авіабудівному підприємстві. Ця задача найбільш гостро стоїть при організації підтримки прийняття рішень щодо складальних технологічних процесів, зокрема в літакобудуванні, оскільки саме складання є завершальним процесом виробництва, в якому найбільше виявляються та завдають досить великих збитків похибки і помилки при виготовленні комплектуючих, що виникають за умов нескоординованої розробки технологічних процесів.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 Реферат на тему: МОДЕЛІ ТА МЕТОДИ АВТОМАТИЗОВАНОЇ ПІДТРИМКИ ПРИЙНЯТТЯ РІШЕНЬ ЩОДО ТЕХНОЛОГІЧНОЇ ПІДГОТОВКИ СКЛАДАЛЬНОГО ВИРОБНИЦТВА В ЛІТАКОБУДУВАННІ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок