Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ЛОГІСТИЧНЕ УПРАВЛІННЯ ТОРГОВЕЛЬНИМ ПІДПРИЄМСТВОМ: ТЕОРІЯ ТА МЕТОДОЛОГІЯ

ЛОГІСТИЧНЕ УПРАВЛІННЯ ТОРГОВЕЛЬНИМ ПІДПРИЄМСТВОМ: ТЕОРІЯ ТА МЕТОДОЛОГІЯ

Назва:
ЛОГІСТИЧНЕ УПРАВЛІННЯ ТОРГОВЕЛЬНИМ ПІДПРИЄМСТВОМ: ТЕОРІЯ ТА МЕТОДОЛОГІЯ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
36,17 KB
Завантажень:
32
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23 
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
ДОНЕЦЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ЕКОНОМІКИ І ТОРГІВЛІ
ім. М. ТУГАН-БАРАНОВСЬКОГО
ФРОЛОВА ЛАРИСА ВОЛОДИМИРІВНА
УДК 658.7.012.32
ЛОГІСТИЧНЕ УПРАВЛІННЯ ТОРГОВЕЛЬНИМ ПІДПРИЄМСТВОМ: ТЕОРІЯ ТА МЕТОДОЛОГІЯ
Спеціальність 08.07.05 – Економіка торгівлі та послуг
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
доктора економічних наук
Донецьк – 2005


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Донецькому державному університеті економіки і торгівлі ім. М. Туган-Барановського Міністерства освіти і науки України.
Науковий консультант доктор економічних наук, професор
Садєков Алімжан Абдуллович,
Донецький державний університет економіки і торгівлі ім. М. Туган-Барановського,
завідувач кафедри економіки підприємства, проректор з наукової роботи.
Офіційні опоненти: академік НАН України,
доктор економічних наук, професор
Амоша Олександр Іванович,
Інститут економіки промисловості НАН України, (м.Донецьк), директор;
доктор економічних наук, професор
Тридід Олександр Миколайович,
Харківський національний економічний університет, завідувач кафедри логістики, перший проректор;
доктор економічних наук, професор
Пастухова Валентина Володимирівна,
Київський національний торговельно-економічний університет, професор кафедри менеджменту.
Провідна установа Львівська комерційна академія
Укоопспілки України (м.Львів).
Захист дисертації відбудеться 23 грудня 2005 р. о 12-00 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 11.055.01 Донецького державного університету економіки і торгівлі ім. М. Туган-Барановського Міністерства освіти і науки України за адресою: 83050, м. Донецьк, вул. Щорса, 31.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Донецького державного університету економіки і торгівлі ім. М. Туган-Барановського за адресою: 83017, м. Донецьк, б. Шевченка, 30.
Автореферат розісланий 22 листопада 2005 р.
Учений секретар
спеціалізованої вченої ради О.В. Виноградова


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Постіндустріальний етап розвитку економіки України та необхідність побудови інтелектуального суспільства в умовах інтеграції, інформатизації та глобалізації світогосподарських процесів потребують не тільки його демократизації, а й істотних змін в організації та управлінні всіма ієрархічними рівнями господарювання на основі інноваційно-інвестиційної моделі сталого розвитку економіки країни. З огляду на це, принципово значущим стає застосування інноваційної моделі управління, яка зможе “вдихнути” нові імпульси у розвиток економіки, вдосконалити механізми управління і забезпечити підвищення ефективності кожного суб’єкта підприємницької діяльності. Основоположним підходом до розробки такої моделі виступає логістизація економіки загалом і управління зокрема, яка неможлива без трансформування існуючої системи менеджменту й опанування прогресивними методами управління підприємницькою діяльністю на засадах логістики.
Актуальність обраної теми дослідження посилюється ще й тим, що торговельні підприємства як конституюючі елементи національної економіки знаходяться на “передовій” її розвитку, сприяючи забезпеченню конкуренто-спроможності виробництва. В умовах прискорення інтеграції та глобалізації не тільки товарних і фінансових ринків, а й ринків праці якість управління на багатьох вітчизняних торговельних підприємствах не відповідає рівню лідерів світового ринку, бо не носить упереджуючого характеру, що часто приводить до втрати конкурентних переваг, а інколи й до банкрутства. Підвищення ефективності управління торговельними підприємствами потребує розробки науково-теоретичних підходів і практичних механізмів запровадження логістичного управління.
Протягом останнього десятиліття накопичено чималий досвід удосконалення загальних принципів і механізмів діяльності підприємств з використанням логістики. Різним аспектам теорії і практики логістики присвячено праці таких вітчизняних учених, як О.М. Азарян, В.Н. Амітан, Л.В. Балабанова, Г.І. Брітченко, М.Ю. Григорак, М.С. Дороніна, А.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23 Реферат на тему: ЛОГІСТИЧНЕ УПРАВЛІННЯ ТОРГОВЕЛЬНИМ ПІДПРИЄМСТВОМ: ТЕОРІЯ ТА МЕТОДОЛОГІЯ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок