Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ЕКОЛОГО-ЕКОНОМІЧНА ОЦІНКА ІНВЕСТИЦІЙ У ЛІСОГОСПОДАРСЬКЕ ВИРОБНИЦТВО (НА ПРИКЛАДІ ПІДПРИЄМСТВ ЛЬВІВСЬКОГО ОБЛАСНОГО УПРАВЛІННЯ ЛІСОВОГО ГОСПОДАРСТВА )

ЕКОЛОГО-ЕКОНОМІЧНА ОЦІНКА ІНВЕСТИЦІЙ У ЛІСОГОСПОДАРСЬКЕ ВИРОБНИЦТВО (НА ПРИКЛАДІ ПІДПРИЄМСТВ ЛЬВІВСЬКОГО ОБЛАСНОГО УПРАВЛІННЯ ЛІСОВОГО ГОСПОДАРСТВА )

Назва:
ЕКОЛОГО-ЕКОНОМІЧНА ОЦІНКА ІНВЕСТИЦІЙ У ЛІСОГОСПОДАРСЬКЕ ВИРОБНИЦТВО (НА ПРИКЛАДІ ПІДПРИЄМСТВ ЛЬВІВСЬКОГО ОБЛАСНОГО УПРАВЛІННЯ ЛІСОВОГО ГОСПОДАРСТВА )
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
16,90 KB
Завантажень:
444
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
НАЦІОНАЛЬНИЙ ЛІСОТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ УКРАЇНИ
ДЯЧИШИН ОКСАНА ВАСИЛІВНА
УДК [630*94+504]:330.322](477.83)
ЕКОЛОГО-ЕКОНОМІЧНА ОЦІНКА ІНВЕСТИЦІЙ
У ЛІСОГОСПОДАРСЬКЕ ВИРОБНИЦТВО
(НА ПРИКЛАДІ ПІДПРИЄМСТВ ЛЬВІВСЬКОГО ОБЛАСНОГО
УПРАВЛІННЯ ЛІСОВОГО ГОСПОДАРСТВА )
Спеціальність 08.08.01 – економіка природокористування і охорони
навколишнього середовища
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Львів – 2006


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Національному лісотехнічному університеті України Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник – доктор економічних наук, професор
Синякевич Ігор Макарович,
Національний лісотехнічний університет України,
завідувач кафедри економіки та менеджменту
лісових підприємств
Офіційні опоненти: - доктор економічних наук, професор
Коваль Ярослав Васильович,
Рада по вивченню продуктивних сил України НАН України,
завідувач відділу економічних проблем лісокористування
та природоохоронних територій
- кандидат економічних наук, доцент
Матвеєв Микола Едуардович,
Національний лісотехнічний університет України,
доцент кафедри менеджменту зовнішньоекономічної
діяльності
Провідна установа - Інститут проблем ринку та економіко-екологічних
досліджень НАН України, відділ економічного
регулювання природокористування, м. Одеса
Захист відбудеться “24” січня 2007 р. о 1100 год. на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 35.072.01 в Національному лісотехнічному університеті України за адресою: 79057, м. Львів, вул. Ген. Чупринки, 103, зал засідань.
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці Національного лісотехнічного університету України за адресою: 79057, м. Львів, вул. Ген. Чупринки, 101.
Автореферат розіслано “22” грудня 2006 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Р.Я. Кіндрат


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. У лісовому господарстві України склалися об’єктивні передумови для здійснення програми економічних реформ з метою вдосконалення економічного механізму природокористування на засадах ринкової економіки і втілення в життя принципів сталого лісокористування, що були проголошені на Міжнародній конференції ООН в Ріо-де-Жанейро (1992) і підтримані Європейським парламентом та конференціями міністрів європейських країн, що відбулися в Хельсінкі (1994), Лісабоні (1998) та Відні (2003). Лісогосподарські заходи, котрі проводяться в лісах України, повинні здійснюватися в інтересах теперішніх і майбутніх поколінь, бути спрямованими на збереження біорізноманіття. Їх потрібно здійснювати таким чином, щоб забезпечити якісне відтворення лісових ресурсів відповідно з принципами, що були проголошені в Ріо-92. Разом з тим, з сукупності варіантів можливого відтворення лісових ресурсів потрібно вибрати такі, які б дозволили отримувати максимальні результати. У лісовому господарстві України заходи, що стосуються відтворення лісових ресурсів, здійснюються, як правило, без належного еколого-економічного обґрунтування. Вирішення цього питання на основі сучасної економічної теорії є актуальним, оскільки в Україні застосовуються підходи, що розроблені в часи адміністративно-командних методів господарювання.
Дослідженням ефективності лісогосподарського виробництва присвячені праці Анцукевича О.Н., Андрушко Л.В., Атрохіна В.Г., Владимирової Г.А., Вороніна І.В., Васильєва П.В., Воробйова Г.І., Воропанова П.В., Генсірука С.А., Кислової Т.А., Коваля Я.В., Костюковича Ф.Т., Лобовикова Т.С., Мельника С.О., Мішеніна Є.В., Моісєєва М.О., Молоткова П.І., Морозова Г.Ф., Нєвєрова А.В., Овчиннікова Л.В., Перехода В.І., Петрова А.П., Пірса П., Сабана Я.О., Синякевича І.М., Стойка С.М., Туниці Ю.Ю., Туркевича І.В., Уілліамса М.Р.В., Швиденка А.Й., Шинкарука О.І., Янушка А.Д. та інших авторів. Проте проблема підвищення ефективності лісогосподарського виробництва на сьогодні потребує застосування нових підходів з метою її розв’язання, оскільки процес відтворення та використання лісових ресурсів України не відповідає критеріям сталого розвитку лісового господарства.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: ЕКОЛОГО-ЕКОНОМІЧНА ОЦІНКА ІНВЕСТИЦІЙ У ЛІСОГОСПОДАРСЬКЕ ВИРОБНИЦТВО (НА ПРИКЛАДІ ПІДПРИЄМСТВ ЛЬВІВСЬКОГО ОБЛАСНОГО УПРАВЛІННЯ ЛІСОВОГО ГОСПОДАРСТВА )

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок