Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ФОРМУВАННЯ РИНКУ МОЛОКА ТА МОЛОКОПРОДУКТІВ У ЧЕРКАСЬКІЙ ОБЛАСТІ

ФОРМУВАННЯ РИНКУ МОЛОКА ТА МОЛОКОПРОДУКТІВ У ЧЕРКАСЬКІЙ ОБЛАСТІ

Назва:
ФОРМУВАННЯ РИНКУ МОЛОКА ТА МОЛОКОПРОДУКТІВ У ЧЕРКАСЬКІЙ ОБЛАСТІ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
19,12 KB
Завантажень:
83
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
МИКОЛАЇВСЬКА ДЕРЖАВНА АГРАРНА АКАДЕМІЯ
МУДРАК Руслан Петрович
УДК 338.12.017:637.1
ФОРМУВАННЯ РИНКУ МОЛОКА ТА МОЛОКОПРОДУКТІВ
У ЧЕРКАСЬКІЙ ОБЛАСТІ
Спеціальність 08.07.02 – економіка сільського господарства і АПК
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Миколаїв – 2002
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Уманській державній аграрній академії Міністерства аграрної політики
України.
Науковий керівник - доктор економічних наук, професор
Уланчук Володимир Семенович,
Уманська державна аграрна академія, завідувач
кафедри бухгалтерського обліку і статистики
Офіційні опоненти - доктор економічних наук, професор
Зимовець Віктор Наумович,
Інститут аграрної економіки,
головний науковий співробітник
кандидат економічних наук
Євчук Людмила Анатоліївна,
Миколаївська державна аграрна академія,
кафедра організації виробництва і агробізнесу
Провідна установа - Одеський державний аграрний університет, кафедра організації виробництва і агробізнесу, Міністерства аграрної політики України, м. Одеса.
Захист відбудеться “__21___”______червня________2002 р. о __9__ годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 38.806.01 Миколаївської державної аграрної академії за адресою: конференцзала, вул. Паризької Комуни, 9, м. Миколаїв, 54010.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Миколаївської державної аграрної академії за адресою: вул. Карпенка, 73, м. Миколаїв
Автореферат розісланий “__17__”______травня________2002 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Клочан В. Ф.


Загальна характеристика роботи
Актуальність теми дослідження. Перехід національної економіки до регульованої ринкової системи супроводжується цілою низкою радикальних змін у функціонуванні народногосподарського механізму.
Було б несправедливо говорити про відсутність ринку в умовах коман-дно-адміністративної системи, проте це був монополізований ринок – 97% загальнонаціональної власності знаходилося у володінні держави. Лібералізація економіки дала поштовх для розвитку конкурентного ринку. Головним пріоритетом соціально-орієнтованої ринкової економіки є кінце-ва мета виробництва – споживач. Тому, результатом конкурентної бороть-би має стати підвищення якості та зниження ціни готового продукту.
Переважна більшість підприємств молокопродуктового підкомплек-су не здійснила організаційно-економічних змін в своїй виробничій діяльно-сті адекватних змінам зовнішнього середовища. Нездатність господарювати в нових умовах, низька купівельна спроможність населення та ряд факторів макроекономічного плану призвели до збитковості підприємств, які займаються виробництвом та переробкою молока.
Дослідженню проблем функціонування підприємств молокопродук-тового підкомплексу та їх ефективного вирішення присвячено цілий ряд робіт вітчизняних науковців, зокрема, Балабано- ва Г. В., Березівського П. С., Борщевського В. В., Бровко Л. І., Волик А. М., Голомші Н. Є., Зимовця В. Н., Кирилейзи В. П., Коткова В. П., Саблука П. Т., Шевельової С. О., Шпичака О. М.
Разом з тим, досліджені ще недостатньо та потребують вирішення не лише проблеми підвищення економічної ефективності виробництва в нових умовах господарювання, а й форми організаційно-економічних зв’яз-ків між головними суб’єктами ринку молока та молокопродуктів, рівень соціальної ефективності виробництва, чим і зумовлено вибір теми дисертаційної роботи.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Дослі-дження з теми дисертації проведені відповідно з Програмою наукових досліджень Уманської державної аграрної академії на 2001-2005рр. “Адаптація організаційно-економічного механізму господарювання до соціально-орієнтованих ринкових відносин в АПК та удосконалення відносин на селі”; державний реєстраційний номер наукової роботи - №0101U004500.
Мета і задачі дослідження. Метою дослідження є підвищення економічної ефективності виробництва та переробки молока; пошук найбільш вдалої взаємодії молочного скотарства сільськогосподарських підприємств, особистих підсобних господарств населення та молокопереробних заводів Черкащини.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: ФОРМУВАННЯ РИНКУ МОЛОКА ТА МОЛОКОПРОДУКТІВ У ЧЕРКАСЬКІЙ ОБЛАСТІ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок