Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> НАПРУЖЕНО-ДЕФОРМОВАНИЙ СТАН ПОХИЛИХ ПЕРЕРІЗІВ ЗАЛІЗОБЕТОННИХ ЕЛЕМЕНТІВ, ЩО ЗГИНАЮТЬСЯ

НАПРУЖЕНО-ДЕФОРМОВАНИЙ СТАН ПОХИЛИХ ПЕРЕРІЗІВ ЗАЛІЗОБЕТОННИХ ЕЛЕМЕНТІВ, ЩО ЗГИНАЮТЬСЯ

Назва:
НАПРУЖЕНО-ДЕФОРМОВАНИЙ СТАН ПОХИЛИХ ПЕРЕРІЗІВ ЗАЛІЗОБЕТОННИХ ЕЛЕМЕНТІВ, ЩО ЗГИНАЮТЬСЯ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
16,80 KB
Завантажень:
103
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
Полтавський національний технічний
університет імені Юрія Кондратюка
Дмитренко Андрій олександрович
УДК 624.012:620.074
НАПРУЖЕНО-ДЕФОРМОВАНИЙ СТАН ПОХИЛИХ ПЕРЕРІЗІВ ЗАЛІЗОБЕТОННИХ ЕЛЕМЕНТІВ,
ЩО ЗГИНАЮТЬСЯ

05.23.01 – Будівельні конструкції, будівлі та споруди
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Полтава – 2007
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Полтавському національному технічному університеті
імені Юрія Кондратюка Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник: доктор технічних наук, професор
Стороженко Леонід Іванович,
Полтавський національний технічний університет
імені Юрія Кондратюка, професор кафедри конструкцій з металу, дерева та пластмас.
Офіційні опоненти: доктор технічних наук, старший науковий співробітник Азізов Талят Нурединович,
Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини, завідувач кафедри техніко-технологічних дисциплін;
кандидат технічних наук, доцент
Шкурупій Олександр Анатолійович,
Полтавський національний технічний університет імені Юрія Кондратюка, завідувач кафедри будівельної механіки.
Провідна установа: Харківська національна академія міського господарства (кафедра будівельних конструкцій) Міністерства освіти і науки України, м. Харків.
Захист відбудеться „ 20” березня 2007 року, о 13:00 годині, на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 44.052.02 при Полтавському національному технічному університеті імені Юрія Кондратюка за адресою:
36011, м. Полтава, Першотравневий проспект, 24, ауд. 218.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка за адресою:
36011, м. Полтава, Першотравневий проспект, 24.
Автореферат розісланий „12” лютого 2007 року.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Чернявський В.В.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Питання проектування та зведення залізобетонних конструкцій, подальшого розроблення та вдосконалення методів розрахунку набувають усе більшого значення. Одним із шляхів підвищення ефективного застосування залізобетонних конструкцій у будівництві є вдосконалення методів їх розрахунку. Оскільки практично всі залізобетонні елементи, що згинаються, працюють на сприйняття поперечної сили, розрахунок по ній у багатьох випадках визначає розміри перерізів і кількість поперечної арматури.
Розрахунок несучої здатності похилих перерізів залізобетонних конструкцій за утворенням та розкриттям похилих тріщин є досить складний. У приопорних зонах елементів, що згинаються, діють поперечна сила, згинальний момент, які повинні одночасно враховуватись при розрахунках залізобетонних конструкцій. Недоліки розрахунку міцності похилих перерізів за нормами проектування спонукають дослідників до розроблення методики розрахунку міцності з урахуванням реальної картини напружено-деформованого стану в похилому перерізі.
Визначення та врахування впливу всіх факторів на роботу залізобетонних конструкцій збільшує їх надійність, довговічність, дає можливість виявити приховані запаси міцності. В цьому напрямі проведено багато наукових досліджень, але, незважаючи на це, розроблення методики розрахунку міцності та тріщиностійкості похилих перерізів є актуальною задачею.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Робота виконана в Полтавському національному технічному університеті ім. Ю.Кондратюка в рамках держбюджетної дослідної теми „Дослідження напружено-деформованого стану залізобетонних елементів і конструкцій, що працюють на косе позацентрове стиснення і косий згин, розробка методів їх розрахунку та раціонального армування. Створення теорії та оцінки напружено-деформованого стану нормального й похилого перерізів залізобетонних конструкцій при косому позацентровому стисненні і косому згині та розробка методів розрахунку їх несучої здатності” (державний реєстраційний номер 0198U002690).
Мета дослідження. Вдосконалення методики розрахунку міцності та тріщиностійкості похилих перерізів залізобетонних балок на основі експериментально-теоретичних даних.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: НАПРУЖЕНО-ДЕФОРМОВАНИЙ СТАН ПОХИЛИХ ПЕРЕРІЗІВ ЗАЛІЗОБЕТОННИХ ЕЛЕМЕНТІВ, ЩО ЗГИНАЮТЬСЯ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок