Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ОПТИМІЗАЦІЯ ПРОЦЕСІВ УПРАВЛІННЯ МЕРЕЖНИМИ ЕЛЕМЕНТАМИ ТЕЛЕКОМУНІКАЦІЙНИХ СИСТЕМ

ОПТИМІЗАЦІЯ ПРОЦЕСІВ УПРАВЛІННЯ МЕРЕЖНИМИ ЕЛЕМЕНТАМИ ТЕЛЕКОМУНІКАЦІЙНИХ СИСТЕМ

Назва:
ОПТИМІЗАЦІЯ ПРОЦЕСІВ УПРАВЛІННЯ МЕРЕЖНИМИ ЕЛЕМЕНТАМИ ТЕЛЕКОМУНІКАЦІЙНИХ СИСТЕМ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
17,94 KB
Завантажень:
196
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
Харківський національний університет радіоелектроніки
Зуєв Сергій Іванович
УДК 519.216.8
ОПТИМІЗАЦІЯ ПРОЦЕСІВ УПРАВЛІННЯ МЕРЕЖНИМИ
ЕЛЕМЕНТАМИ ТЕЛЕКОМУНІКАЦІЙНИХ СИСТЕМ
Спеціальність 05.12.13 – Радіотехнічні пристрої та засоби телекомунікацій
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Харків – 2003
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрі “Телекомунікаційні системи” Харківського національного університету радіоелектроніки.
Науковий керівник доктор технічних наук, професор
 
Поповський Володимир Володимирович,
Харківський національний університет
радіоелектроніки, завідувач кафедри
“Телекомунікаційні системи”.
Офіційні опоненти: доктор технічних наук, професор
 
Беркман Любов Наумівна,
Державний університет
інформаційно-комунікаційних технологій,
м. Київ; завідувач кафедри
„Телекомунікаційні системи”;
 
кандидат технічних наук, доцент
 
Безрук Валерій Михайлович,
Харківський національний університет
радіоелектроніки, доцент кафедри
„Мережі зв`язку”.
Провідна установа: Одеська національна академія зв’язку ім. О.С.Попова, кафедра автоматичного електрозв’язку, Держкомітет зв`язку та інформатизації України, м. Одеса.
Захист відбудеться “ 29 “ жовтня 2003 р. о 13:00 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 64.052.03 при Харківському національному університеті радіоелектроніки за адресою : 61166, м. Харків, пр. Леніна, 14, ауд.13.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Харківського національного університету радіоелектроніки за адресою: 61166, м. Харків, пр. Леніна, 14.
Автореферат розісланий “25” вересня 2003 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Чурюмов Г.І.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Розвиток ринкових відносин змусив операторів зв`язку до пошуку нових все більш ефективних і привабливих методів надання послуг. Особливо поширилось коло послуг з появою інформаційної системи Internet та з переходом на цифрові системні технології. Але і при переоснащенні новим обладнанням сучасні цифрові мережі швидко вичерпують свої можливості, бо їх використання та режими роботи в умовах нестаціонарного трафіка в своїй більшості не є оптимальними. Велика частка ресурсу залишається невикористаною. Між тим, сучасні телекомунікаційні технології досить легко піддаються відповідній корекції режимів окремих елементів і мережі в цілому, відповідному конфігуруванню, що враховує поточні потреби з передачі трафіка. Отже, ТКС – це динамічна система, в якій доцільно враховувати динамічність режимів і потреб в наданні послуг, що вимагає відповідного реагування на всю цю динаміку. Очевидно, адекватною реакцією є побудова телекомунікаційної системи з управлінням щодо алгоритмів і режимів, а також можливого конфігурування структури відповідно до динаміки трафіка. Таке управління відносно легко можна побудувати для телекомунікаційних систем, що обладнані однорідними елементами одного і того ж виробника. Але на практиці так не буває. Обладнання у багатьох операторів різноманітне. Його часто досить важко узгодити одне з одним, що завдає труднощів в реалізації управління на рівні управління мережними елементами, а тим більш на рівні управління самою мережею.
Згідно з Рекомендацією х.700 визначено наступні групи функцій управління: обробка похибок, управління конфігурацією, управління ресурсами, управління безпекою. Для системоутворюючого транспортного рівня, де ці групи найбільш явно зосереджені, можна виділити 3 основних компоненти, які формують архітектуру системи управління: функціональний, в який входять елементи NE та лінії передачі; інформаційний, відповідальний за збір і обробку даних щодо стану мережі та логічний. Сам логічний компонент в свою чергу, згідно з технологією TMN, розпадається на 5 окремих рівней: мережних елементів (NEL), управління елементами (EML), управління мережею (NML), управління послугами (SML) та управління бізнесом (BML).
Незважаючи на досить добру структурованість систем управління (TMN, TINA та ін.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: ОПТИМІЗАЦІЯ ПРОЦЕСІВ УПРАВЛІННЯ МЕРЕЖНИМИ ЕЛЕМЕНТАМИ ТЕЛЕКОМУНІКАЦІЙНИХ СИСТЕМ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок