Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ВПЛИВ ОСНОВНИХ ЕКСПЛУАТАЦІЙНИХ ФАКТОРІВ НА ТЕХНІЧНИЙ СТАН АВІАЦІЙНИХ ГТД

ВПЛИВ ОСНОВНИХ ЕКСПЛУАТАЦІЙНИХ ФАКТОРІВ НА ТЕХНІЧНИЙ СТАН АВІАЦІЙНИХ ГТД

Назва:
ВПЛИВ ОСНОВНИХ ЕКСПЛУАТАЦІЙНИХ ФАКТОРІВ НА ТЕХНІЧНИЙ СТАН АВІАЦІЙНИХ ГТД
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
13,91 KB
Завантажень:
312
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
НАЦІОНАЛЬНИЙ АВІАЦІЙНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
Хаммуд Нізар
УДК 629.735.036.3.083 (043.3)
ВПЛИВ ОСНОВНИХ
ЕКСПЛУАТАЦІЙНИХ ФАКТОРІВ
НА ТЕХНІЧНИЙ СТАН
АВІАЦІЙНИХ ГТД
Спеціальність 05.22.20 - Експлуатація та ремонт засобів транспорту
АВТОРЕФЕРАТ
на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Київ – 2001


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрі авіаційних двигунів Національного авіаційного університету Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник: доктор технічних наук, професор
Кулик Микола Сергійович –
проректор університету з навчальної роботи
та міжнародних зв'язків
Офіційні опоненти: доктор технічних наук, професор
Котельников Геннадій Нілович –
професор кафедри інженерно-авіаційного
забезпечення Національної академії оборони
України
 
кандидат технічних наук
Сікорський Євгеній Олександрович –
начальник відділу науково-технічного розвитку
і програм Українського центру
науково-методичного забезпечення експлуатації
авіаційної техніки (УкрЦЕАТ)
Провідна організація: Національний технічний університет
України "Київський політехнічний інститут"
Міністерства освіти і науки України
Захист відбудеться "31" січня 2001 р. о 15-00 на засіданні спеціалізованої вченої ради Д .062.03 у Національному авіаційному університеті.
Адреса: 03680, м. Київ-58, проспект Космонавта Комарова, 1
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Національного авіаційного університету.
Автореферат розісланий "22" грудня 2000 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради,
доктор технічних наук Запорожець О.І.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми.
Авіаційна техніка (АТ) у Сирії експлуатується в різних природно-кліматичних умовах, які значно відрізняються від умов помірної кліматичної зони, у розрахунку на яку проектувалася більшість літаків і вертольотів, що експлуатуються сірійською пасажирською і транспортною авіацією. Тому існуючі особливості природно-кліматичних умов часом не дозволяють повною мірою використовувати льотно-тактичні можливості АТ, приводять до зниження термінів служби і заданих показників безвідмовності AT, підвищують матеріальні і трудові витрати на її ремонт і обслуговування.
Окремою задачею, яку необхідно вирішувати в цих умовах з метою максимального зниження впливу несприятливих факторів при експлуатації літаків і вертольотів, є контроль і управління технічним станом (ТС) авіаційних газотурбінних двигунів (ГТД).
Розробка методів побудови оптимальних алгоритмів діагностування авіаційного ГТД, які б вимагали мінімальних витрат на їхню реалізацію, продиктовано необхідністю збільшення продуктивності праці на окремих операціях діагностування, скорочення часу виявлення несправностей в процесі застосування двигуна за призначенням з метою підвищення безпеки польотів (БП), скорочення часу пошуку й усунення відмов і несправностей.
Тому, виходячи з вищевикладеного, тема дисертаційної роботи є актуальною і представляє науковий і практичний інтерес для Міністерства транспорту Сирії.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами.
Дисертаційна робота виконана відповідно до програми модернізації авіаційного парку Сирії, уряд якої направив автора в Національний авіаційний університет для навчання в аспірантурі.
Мета і задачі дослідження.
Розробити комплексне методичне забезпечення для підвищення ефективності використання авіаційної техніки в авіакомпаніях Сирії за рахунок врахування впливу основних експлуатаційних факторів на технічний стан ГТД.
Для досягнення поставленої мети в роботі вирішені наступні задачі:
§
досліджено основні фактори природно-кліматичних умов Сирії та їх специфічний вплив на організацію і проведення технічної експлуатації АТ, а також на технічний стан авіаційних ГТД;
§
розроблено універсальну нелінійну математичну модель робочого процесу авіаційного ГТД, яка дозволяє за параметрами, що реєструються в умовах експлуатації, розраховувати параметри двигуна в його характерних перерізах;
§
розроблено діагностичну граф-модель проточної частини авіаційного ГТД, яка дозволяє за даними, отриманими в результаті розрахунку параметрів у характерних перерізах двигуна, оцінювати технічний стан конкретного екземпляра двигуна;
§
розроблено програмне забезпечення, яке реалізує математичні методи оцінки технічного стану проточної частини авіаційного ГТД;
§
обґрунтовано принципи удосконалювання інформаційно-обчислювальної системи в цивільній авіації (ЦА) Сирії для рішення задач управління технічним станом авіаційної техніки.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 Реферат на тему: ВПЛИВ ОСНОВНИХ ЕКСПЛУАТАЦІЙНИХ ФАКТОРІВ НА ТЕХНІЧНИЙ СТАН АВІАЦІЙНИХ ГТД

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок