Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ІНТЕГРОВАНА СИСТЕМА УПРАВЛІННЯ ПРОЦЕСАМИ ПЕРШОЇ СТАДІЇ ЗБАГАЧЕННЯ ЗАЛІЗНОЇ РУДИ З МІНІМАЛЬНИМИ ВТРАТАМИ У ХВОСТАХ

ІНТЕГРОВАНА СИСТЕМА УПРАВЛІННЯ ПРОЦЕСАМИ ПЕРШОЇ СТАДІЇ ЗБАГАЧЕННЯ ЗАЛІЗНОЇ РУДИ З МІНІМАЛЬНИМИ ВТРАТАМИ У ХВОСТАХ

Назва:
ІНТЕГРОВАНА СИСТЕМА УПРАВЛІННЯ ПРОЦЕСАМИ ПЕРШОЇ СТАДІЇ ЗБАГАЧЕННЯ ЗАЛІЗНОЇ РУДИ З МІНІМАЛЬНИМИ ВТРАТАМИ У ХВОСТАХ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
16,63 KB
Завантажень:
215
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
КРИВОРІЗЬКИЙ ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
Купін Андрій Іванович
УДК 681.51:622.7
ІНТЕГРОВАНА СИСТЕМА УПРАВЛІННЯ ПРОЦЕСАМИ
ПЕРШОЇ СТАДІЇ ЗБАГАЧЕННЯ ЗАЛІЗНОЇ РУДИ
З МІНІМАЛЬНИМИ ВТРАТАМИ У ХВОСТАХ
05.13.07 - Автоматизація технологічних процесів
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Кривий Ріг-2001


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрі інформатики, систем управління та інженерної педагогіки Криворізького технічного університету Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник – доктор технічних наук, професор,
Назаренко Володимир Михайлович,
Криворізький технічний університет
Міністерства освіти і науки України,
завідувач кафедри інформатики, систем управління та інженерної педагогіки.
Офіційні опоненти: доктор технічних наук, доцент Моркун Володимир Станіславович, Криворізький технічний університет Міністерства освіти і науки України, начальник Науково-дослідного комплексу;
доктор технічних наук, професор Аркадьєв Віктор Юрійович, Херсонський державний технічний університет Міністерства освіти і науки України, завідувач кафедри комп’ютеризованих систем управління.
Провідна установа - Науково виробнича корпорація "Київський інститут автоматики" Міністерства промислової політики України.
Захист відбудеться “12” грудня 2001 р. об 11.00 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради
Д 09.052.03 в Криворізькому технічному університеті Міністерства освіти і науки України за адресою: 50000, м. Кривий Ріг, вул. Пушкіна, 37, т.(0564)71-95-30.
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці Криворізького технічного університету (50000, м.Кривий Ріг, вул. Пушкіна, 37).
Автореферат розісланий “10” листопада 2001 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради,
к.т.н. М.П.Тиханський


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА ДИСЕРТАЦІЙНОЇ РОБОТИ
Актуальність теми. Сучасний стан підприємств гірничої галузі промисловості України характеризується гострою необхідністю вирішення цілого комплексу проблем. В умовах зносу основних засобів виробництва на деяких гірничо-збагачувальних комбінатах (ГЗК) до 70-90% і неможливості їхнього швидкого відновлення однією з основних проблем є те, що переорієнтація на світові ринки збуту вимагає постійного підвищення конкурентноздатності продукції, що випускається, зниження її енергоємності.
На сьогоднішній день збагачення залізної руди на ГЗК Кривбасу ведеться кількома стадіями. З них найбільш важливою є перша. Це пов'язано з тим, що втрати заліза в хвостах на цій стадії найбільші і досягають 30-55%. Як показують розрахунки, зниження втрат корисного компонента в хвостах збагачення на 1% за умови стабілізації якості магнітних продуктів проміжних стадій дає економічний ефект приблизно 0,40-0,48 грн. на тонну концентрату. Крім того, це тісно пов'язано з ефективністю процесу здрібнювання, що, як відомо, є найбільш енергоємною операцією на збагачувальній фабриці (40-45% всієї електроенергії, що витрачається на процес збагачення). У зв'язку з цим стає досить актуальним завдання управління технологічними процесами збагачення з метою зниження втрат заліза у хвостах.
Світовий досвід свідчить, що в таких умовах найбільш ефективним шляхом підвищення якості продукції і зниження собівартості є комплексна автоматизація основних технологічних процесів, заснована на застосуванні сучасних інформаційних технологій і мікропроцесорної техніки. Це, насамперед, створення автоматизованих систем управління технологічними процесами (АСУТП) у складі комп’ютерно-інтегрованого виробництва (КІВ), де всі операції з інформаційними потоками для усіх етапів виробничої діяльності підприємства автоматизовані на основі комп'ютерних технологій.
За структурою КІВ є органічним сполученням автоматизованих систем управління технологічними процесами (АСУТП) і автоматизованих систем управління підприємством (АСУП). Питання, пов'язані з побудовою КІВ, є досить актуальними на сучасному етапі розвитку науки і техніки.
Як показує попередній аналіз, ряд питань автоматизованого управління процесами подрібнювання й сепарації (оптимальне співвідношення твердого до рідкого або Т:Р), а також окремі проблеми взаємодії АСУТП, АСУП, інформаційних систем і мереж (як елементів КІВ) на підприємствах гірничовидобувної й гірничообробної галузей промисловості України поки ще недостатньо розроблені.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: ІНТЕГРОВАНА СИСТЕМА УПРАВЛІННЯ ПРОЦЕСАМИ ПЕРШОЇ СТАДІЇ ЗБАГАЧЕННЯ ЗАЛІЗНОЇ РУДИ З МІНІМАЛЬНИМИ ВТРАТАМИ У ХВОСТАХ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок